PDA

Zobacz pełną wersję : Portishead w Poznaniu na Malcie!!!



Obi
25-12-2010, 12:52
Niezły prezent Poznań zrobił fanom na święta. Portishead zagra na festiwalu Malta w lipcu. Plan festiwalowy powoli się zacieśnia. Opener a zaraz po nim Portishead :-) Ładne rzeczy się dzieją :D
Już nie mogę się doczekać
Już to słyszałe jak gra mi w uszach na Malcie :)
yF-GvT8Clnk

SADPUNK44
26-12-2010, 02:10
A umarł tam ktoś ważny...?:razz:
Nie gniewaj się Obi, ale z "headów", wolę Motorhead...:mrgreen: