PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba w napisaniu programu



rychu_cmg
24-12-2010, 15:58
Witam, potrzebuję prosty program do liczenie czasu na potrzebę swojej strony klubu piłkarskiego. Z góry zaznaczam, że nie jest to jakikolwiek projekt zaliczeniowy czy praca domowa . Program jest mi potrzebny tylko i wyłącznie do prowadzenia strony internetowej zespołu piłkarskiego.
Znalazłem w internecie kilka stoperów ale żaden nie miał takich funkcji o jakie mi chodzi . Mianowicie program po wciśnięciu przycisku START ma liczyć czas od 1 do 45 minuty (kolejne minuty pierwszej połowy mają się wyświetlać jako 45+1). Program powinien posiadać również funkcję możliwości startu od początku 2 połowy czyli od 45:01 do 90 minuty. Fajnie by było gdyby można było ustawić też dogrywkę.
Czy ktoś z Was jest wstanie zrobić mi coś takiego za flaszkę?

stachu321
24-12-2010, 16:12
Na święta zadanie godne mistrza :D

messer
24-12-2010, 16:17
Za flaszkę Jacka Danielsa :)

Jeśli Ci to odpowiada -- pisz do mnie PW.

rychu_cmg
24-12-2010, 16:26
Za flaszkę Jacka Danielsa :)

Jeśli Ci to odpowiada -- pisz do mnie PW.
Może zejdziesz do Finlandii litrowej ?