willy_fil_
24-12-2010, 01:42
Witam
Dnia 21.12. przyszedł na świat długo oczekiwany przez wszystkich Kacperek... Jak widać posiada zdolność zasypiania tuz po posiłku w najfajniejszym miejscu jakie tylko można sobie wymarzyć...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img80.imageshack.us/i/kacperek.jpg/)
Dnia 21.12. przyszedł na świat długo oczekiwany przez wszystkich Kacperek... Jak widać posiada zdolność zasypiania tuz po posiłku w najfajniejszym miejscu jakie tylko można sobie wymarzyć...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img80.imageshack.us/i/kacperek.jpg/)