PDA

Zobacz pełną wersję : Chwale się...



willy_fil_
24-12-2010, 01:42
Witam

Dnia 21.12. przyszedł na świat długo oczekiwany przez wszystkich Kacperek... Jak widać posiada zdolność zasypiania tuz po posiłku w najfajniejszym miejscu jakie tylko można sobie wymarzyć...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img80.imageshack.us/i/kacperek.jpg/)

Anja_G
24-12-2010, 01:54
Gratulacje!
Niech się chowa zdrowo. :)

maniak666
24-12-2010, 02:08
Gratulacje. Swietny chlopak. Juz Cie wygryzl z wymarzonego do zasypiania miejsca:lol:

[Mariusz]
24-12-2010, 02:22
Gratulacje ;)
I wszystkiego najlepszego dla Kacperka :) tym bardziej że urodził się tego samego dnia i miesiąca co ja :mrgreen:

darko
24-12-2010, 03:14
Gratulacje i wszystkiego naj dla mojego imiennika

Bartek - NinoVeron
24-12-2010, 05:13
również gratulacje dla całej Waszej trójki :)

willy_fil_
24-12-2010, 09:19
dziękuje wszystkim za życzenia...

Greg77
24-12-2010, 09:30
Gratuluje, niech sie chowa zdrowo!!! Wesolych!

admin
24-12-2010, 10:10
Gratulacje!

co4en
24-12-2010, 10:18
przylaczam sie do zyczen :)