Zobacz pełną wersję : Forumowe kartki świąteczne (akcja).
Zgodnie z ubiegłoroczną tradycją wątku kartkowego (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=125839) i w tym roku zachęcamy do tworzenia swoich kartek świątecznych i dzielenia się tymi małymi dziełami na forum!
Ode mnie, na zachętę, choinka RGB w ulubionej formie wizualnej większości z nas -- selektywnej czarno-bieli. :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/iglok-1.jpg
źródło (http://i855.photobucket.com/albums/ab120/gumandark/iglok.jpg)
Wesołych Świąt!
ano WESOŁYCH! 8-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/kartka1b2-1.jpg
źródło (http://i764.photobucket.com/albums/xx281/primavista83/Tofik/kartka1b-2.jpg)
PS. i gdzie się podziała reszta kartek - na tym FOTO-GRAFICZNYM forum? :confused: (toż to nawet na psim forum więcej ludzi produkuje i wkleja karteczki... - wstyd! :lol:)
Nie wierzę, że nikt w tym roku nie zrobił samodzielnie kartki...
Nie wierzę, że nikt w tym roku nie zrobił samodzielnie kartki...
Jak to nikt?! :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/348q8er-1.jpg
źródło (http://i51.tinypic.com/348q8er.jpg)
8)
No to i karteczka ode mnie:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img818.imageshack.us/img818/8779/zyczenia.jpg)
Taki autorski pseudo-rebus swiateczny...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img831.imageshack.us/img831/5038/wesolychswiat.jpg)
marszull
24-12-2010, 01:16
W jednym watku juz byla, ale dopiero pozniej zobaczylem ze jest watek o kartkach
Wesolych Swiat
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img824.imageshack.us/img824/8084/fotmarszullcomwesolychs.jpg)
rockabilly
24-12-2010, 02:16
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoszok.pl/upload/6099c157.jpg)
Rafał_Sz
24-12-2010, 11:43
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img84.imageshack.us/img84/8797/kartkanet.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://rutkowskim.home.pl/kartka.jpg)
pmsphotography
24-12-2010, 17:07
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/2daywll-1.jpg
źródło (http://i56.tinypic.com/2daywll.jpg )
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img340.imageshack.us/img340/1549/dscf2190e.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://tomaszfijolek.pl/zyczenia.jpg)
andrzej_suse10
25-12-2010, 00:36
Bokehoinka :-) Genialne :-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/2010-1.jpg
źródło (http://lh5.ggpht.com/_uKPFZFBPtlE/TRPeLBwhWmI/AAAAAAAAKhw/7jNUVrXLJoQ/s800/2010.jpg)
hackermuz
26-12-2010, 14:04
Spóźnione ale szczere :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zajda.art.pl/zy.jpg)
Spóźnione ale szczere :)
Dobre! Uniwersalna taka, nie będziesz musiał robić nowej na Wielkanoc. :)
pmsphotography
26-12-2010, 14:58
marcinc, agape- moglibyście powiedzieć mi co to za czcionka u Was na kartkach i skąd ją pobraliście? :-)
marcinc, agape- moglibyście powiedzieć mi co to za czcionka u Was na kartkach i skąd ją pobraliście? :-)
Kuba ręczny. (http://czcionki.download.idg.pl/fack/5700fdada666e614f2c14e456f83f803/4d1753b2/kubareczny.zip)
pmsphotography
26-12-2010, 16:19
Podziękował!
O kurde... nie było mnie 3 dni, a tu proszę. Karteczki jak malowane, aż wstyd, że człowiek takiego babola wypuścił i się nie postarał. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.