PDA

Zobacz pełną wersję : Święta bez śniegu



ADAS
22-12-2010, 15:24
przed chwilą Pani w szklanym okienku nie pozostawiła nadziei na białe święta, ma padać i wiać :(

pil74
22-12-2010, 15:27
I dobrze. Ja już mam dość tego białego g.... :)

martur
22-12-2010, 15:56
właśnie przeglądam accuweather i powrót chłodu od niedzieli -3 w dzień i niewielkie opady śniegu ...

ADAS
22-12-2010, 16:04
I dobrze. Ja już mam dość tego białego g.... :)

a ja wręcz przeciwnie lubię jeździć po śniegu

<| MICHAŁ |>
22-12-2010, 16:16
a ja wręcz przeciwnie lubię jeździć po śniegu
zakladam, ze samochodem
to, ze Ty lubisz jezdzic, to nie znaczy, ze inni umieja :)

admin
22-12-2010, 16:18
Wolałbym ze śniegiem ale dla mnie najważniejsze jest spotkanie z bliskimi i sama atmosfera świąt. Damy radę i bez śniegu ;)

ADAS
22-12-2010, 16:22
Racja, tylko jak sobie pomyślę, że moich dwóch szkrabów będę musiał trzymać w domu bo będzie deszcz to mi sie ciepło robi. A tak trochę sanek, może bałwan i czas by miło płynął. Już widzę jak świra dzieciaki dostają, a będzią nie tylko moje.

marekm
22-12-2010, 16:41
Spokojna głowa. Śniegu nie zabraknie. :D

Calme
22-12-2010, 16:45
A tych świąt to tyle jest w tym roku, że nie wiadomo co robić - całe 2 dni w weekend :D po prostu szał

mpwt
22-12-2010, 16:48
Dla Warszawy:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/mgram_pictphpntype2nfdate2010122200row13-1.jpg
źródło (http://new.meteo.pl/metco/mgram_pict.php?ntype=2n&fdate=2010122200&row=133&col=96&lang=pl)

grzehuu
22-12-2010, 18:43
no wykres fajny

fajna stronka - często z z niej korzystam, ale....

zauważyłem, że często wartości temperatury są zaniżone - przynajmniej dla mojego regionu - małopolska

reszta zazwyczaj się sprawdza ;p

mpwt
22-12-2010, 22:25
zauważyłem, że często wartości temperatury są zaniżone - przynajmniej dla mojego regionu - małopolska

Korzystaj z modelu UM. Ten się sprawdza niemal idealnie.