Zobacz pełną wersję : Święta bez śniegu
przed chwilą Pani w szklanym okienku nie pozostawiła nadziei na białe święta, ma padać i wiać :(
I dobrze. Ja już mam dość tego białego g.... :)
właśnie przeglądam accuweather i powrót chłodu od niedzieli -3 w dzień i niewielkie opady śniegu ...
I dobrze. Ja już mam dość tego białego g.... :)
a ja wręcz przeciwnie lubię jeździć po śniegu
<| MICHAŁ |>
22-12-2010, 16:16
a ja wręcz przeciwnie lubię jeździć po śniegu
zakladam, ze samochodem
to, ze Ty lubisz jezdzic, to nie znaczy, ze inni umieja :)
Wolałbym ze śniegiem ale dla mnie najważniejsze jest spotkanie z bliskimi i sama atmosfera świąt. Damy radę i bez śniegu ;)
Racja, tylko jak sobie pomyślę, że moich dwóch szkrabów będę musiał trzymać w domu bo będzie deszcz to mi sie ciepło robi. A tak trochę sanek, może bałwan i czas by miło płynął. Już widzę jak świra dzieciaki dostają, a będzią nie tylko moje.
Spokojna głowa. Śniegu nie zabraknie. :D
A tych świąt to tyle jest w tym roku, że nie wiadomo co robić - całe 2 dni w weekend :D po prostu szał
Dla Warszawy:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/mgram_pictphpntype2nfdate2010122200row13-1.jpg
źródło (http://new.meteo.pl/metco/mgram_pict.php?ntype=2n&fdate=2010122200&row=133&col=96&lang=pl)
no wykres fajny
fajna stronka - często z z niej korzystam, ale....
zauważyłem, że często wartości temperatury są zaniżone - przynajmniej dla mojego regionu - małopolska
reszta zazwyczaj się sprawdza ;p
zauważyłem, że często wartości temperatury są zaniżone - przynajmniej dla mojego regionu - małopolska
Korzystaj z modelu UM. Ten się sprawdza niemal idealnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.