PDA

Zobacz pełną wersję : Tamrac sakwy ktoś używa ?



Maciej Służenko
22-12-2010, 01:57
Witam. Czy jest tu ktoś kto używa sakw w systemie tamraca ? Interesuje mnie rozmiar uchwytu "rzepa". Nie ma w necie jakis dokładnych zdjęć tego elementu. Zastanawiam się czy to się da podpiąć pod system lowepro. No chyba, że... ktoś ma pomysł w co wcisnąć w systemie lowepro 85/1,4G (14x10 cm po zew.) tak by sakwa była gabarytowo najmniejsza.

a_nia
22-12-2010, 20:40
Mój facet ma futerał Tamraca do 70-200/2.8 i wiem że podpina go bez problemu do torby Lowepro Toploader.