Zobacz pełną wersję : Życzenia świąteczne
matyjasz
21-12-2010, 17:40
Ponieważ za parę godzin ruszam w trasę do Polski, a potem pewnie już do Świąt nie wejdę na forum, w związku z tym chciałem tylko wszystkim życzyć zdrowych, wesołych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego narodzenia oraz do siego roku 2011!
Mati z żoną Asią
Marian K
21-12-2010, 18:10
No,to szczęśliwej podróży.Nie wejdziesz na forum z powodu wejścia ... pod pantofel? :).
Mimo a może przez to - wszystkiego najlepszego!
Pozdrawiam,Marian.
matyjasz
21-12-2010, 18:13
Nie wejdziesz na forum z powodu wejścia ... pod pantofel? :).
Tu mnie masz ;)
Dziękuję bardzo
Również życzę wszystkim użytkownikom forum wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :)
ŁUKASZ SZIN
22-12-2010, 21:51
Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczy łzy ukradkiem.
Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły.
_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
_ * (Ѽ)._♥__* .~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)*♥ *‘o * ♥ _Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
____________▓▓▓▓▓
_________▓▓▓▓▓▓▓▓▓
charlotte69
22-12-2010, 21:54
Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt. Aby nadchodzący rok był jak najbardziej udany i pełen powodzeń, nie tylko w fotografii, choć tego życzę najbardziej ! ;)
Art Erie
22-12-2010, 22:18
Wszyskiego co najlepsze! Zdrowia! O resztę martwcie się sami ;)
Wszystkiego najlepszego, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! ;)
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i rodzinki;)
ja juz mam ekipe na glowie, czasu zero i jeszcze praca.....dodatkowo cale swieta w robocie:(
Ale za to zalapalem sie w tym watku na reklame http://www.photodreams.pl/ - post nr4 dzisus niektore foty jak http://www.fotoknyt.pl/:D
Życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.
Ja też życzę wesołych, spokojnych świąt, dobrego światła i wspaniałych kadrów oraz szczęśliwego 2011 :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img30.imageshack.us/img30/9332/dsc0846o.jpg)
eldritch
23-12-2010, 14:01
życzę Wszystkim D3 - pod choinkę - a Tym co mają go już w torbie - jakieś fajne szkiełko...
...ale ze mnie materialista... :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img638.imageshack.us/i/adaichoina.jpg/)
Photoartbox
23-12-2010, 14:11
Najlepszego dla wszystkich forumowiczow! Sukcesow w zyciu prywatnym oraz nieskonczona ilosc dobrego swiatelka!
Wszystkim... Userom, Modom & Adminom ... Wesołych Świąt
Wszystkim Szanownym Forumowiczom...
...niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błahe
i te ważne,
te dostojne
i te ciut niepoważne.
Niech wszystkie się spełnią!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.sp23.user.icpnet.pl/DSC_0043.jpg)
Sława!
Zdrowia i udanych plonów z okazji Święta Godowego!
Wszystkim Nikoniarzom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę w nadchodzącym Nowym Roku 2011
dobrego światła aby dobre fotki wychodziły,
pewnej ręki co by nawet nie drgnęła,
sokolego oka co by zawsze ostrość idealnie ustawiło,
oraz wyostrzonego zmysłu co byście same genialne kadry wszędzie łapali.
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!
woytec60
24-12-2010, 01:10
Wesołych Świąt dla wszystkich :)
maniak666
24-12-2010, 02:06
Zycze Wszystkim
Aby Swieta Bozego Narodzenia byly Bliskoscia i Spokojem
A Nowy Rok- Dobrym Czasem
darek6902
24-12-2010, 02:17
Życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku (to z okazji przewidywanego braku dostępu do internetu w najbliższym czasie).
Wszystkim zdrowia,weny i pieniędzy.
krzysztofz24
24-12-2010, 11:17
Wszystkim forumowiczom, zycze zdrowych i pogodnych Swiąt Bożego Narodzenia. A z tematow blizszych nam fotograficznie to jakichs nowych sprzetow pod choinka :-), udanych kadrow i swiatelka:-).
wasilewk
24-12-2010, 11:23
Zdrowych i pogodnych (także duchowo) Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Nikoniarzom.
K.W.
Dobrych świąt! Aby Wam jadła i zdrowia nigdy nie zabrakło.
vZrf0PbAGSk
;)
Wesołych Świąt!
Światełka i niezawodnego sprzętu! ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/MINI800X600tworekfototeamwietanapis-1.jpg
źródło (http://i612.photobucket.com/albums/tt206/Tworas/MINI800X600tworekfototeamwietanapis.jpg)
Grzegorka
24-12-2010, 12:19
Naprawdę radosnych i spokojnych Świąt Narodzenia Pańskiego!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/DSC_1034-1.jpg
źródło (http://1.bp.blogspot.com/_71bhRG3qd-k/TRRhv6khtEI/AAAAAAAAExk/1w7KYffrOnQ/s1600/DSC_1034.jpg)
Dołączam się do życzeń, życzę Wszystkim Spokojnych, zdrowych Świąt i bogatego Gwiazdora ;)
wojtas0009
24-12-2010, 12:34
Wszystkiego najlepszego! Dobrego światła i dużo zdrowia dla Was i dla Waszych rodzin ;)
Również życzę spokojnych, wesołych i zdrowych Świąt :D
pmsphotography
24-12-2010, 13:34
Zdrowych, radosnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze, a w Nowym Roku samych suksesów :-)
Spokojnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.
RomanZWrocławia
24-12-2010, 14:02
Nieustannego zaskoczenia, żadnego spokoju, ciągłych niespodzianek, zachwytu każdą chwilą.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img833.imageshack.us/img833/9008/dinor.jpg)
Nie wypada się dołączyć - tak więc Wszystkiego Naj na święta życzy wszystkim zainteresowanym Rafał czyli ja z małżonka Anią czyli z małżonką Anią :)
Wesołego karpia dla wszystkich.
fotograf58
24-12-2010, 14:55
Dla wszystkich forumowiczów życzę Zdrowych Spokojnych Świąt .
Ja także podpinam się z życzeniami swiatecznymi, choć na śnieg nie mam co liczyć 28C za oknem to życzę wam pięknych białych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Z pod Australijskich palm ... Camrak!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img703.imageshack.us/img703/8653/zyczeniabartek.jpg)
Również życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt.
Witam. Szczęśliwych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę.
Marcin Borkowski
24-12-2010, 16:33
Drodzy Nikoniarze!
Życzę wam: wesołych, zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt, oraz dużo udanych kadrów i sukcesów w forografii!
:)
Życzę Wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt :)
Michaelg
24-12-2010, 17:42
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!
Wszystkim nikoniarzom życzę też celnych strzałów i tylko udanych kadrów! :)
tomek20stencel5
24-12-2010, 17:46
Życzę Wam wszystkim Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt. :)
zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia...
reszta to tylko dodatek... choć miły...
Mariusz888
25-12-2010, 00:58
No to wszystkim wszystkiego najlepszego :mrgreen:
Bartek Witek
28-12-2010, 05:08
Zdrowia, Szczęścia Pomyślności :)
Był gród, nad modrą rzeką pięknie położony,
We wszystko, co potrzebne, był wyposażony,
Przedszkola, szkoły, praca, uczelnie, świetlice,
A wszystko połączone przez gładkie ulice.
Ulice owe nigdy korka nie zaznały,
Kierowców znakomitych miał ten gród wspaniały,
Którzy skrzyżowań nigdy nie poblokowali,
Jeździli przepisowo i szybko ruszali.
Także tramwaje, które ulicami gnały,
Jedynie na przystankach się zatrzymywały,
Tory miały gładziutkie, wyremontowane,
A zwrotnice wszyściutkie w zimie ogrzewane.
I żaden motorniczy na auta nie dzwonił,
Czekał na pasażera, co biegiem go gonił,
A pasażer spóźniony także nie był struty,
Bo następny najdalej miał za trzy minuty.
Podczas odwilży kupy psie nie wyglądały
Z wielkich kup śniegu, co przy chodnikach leżały,
Bo śnieg był wywieziony już w dzień po spadnięciu,
Każdy mieszkaniec sprzątał zaś po swym zwierzęciu.
Burmistrz, co go mieszkańcy głosami wybrali,
Miejski budżet podzielił, jak oczekiwali:
Najpierw na to, co miastu przydatne na co dzień,
A gdy mu coś zostało - na fontannę w grodzie.
Miało to miasto także grupę dyskusyjną,
Sztukę tu każdy ćwiczył swą erudycyjną:
Każdy, nim coś napisał, trzy razy pomyślał,
Zawsze trzymał się faktów i nigdy nie zmyślał.
- A cóż to jest za bajka? Wszystko to być może!
- Prawda, jednakże ja to między bajki włożę.
Z okazji świąt i nowego roku całej grupie życzę,
żeby żyło nam się jak w bajce.
rafulec,wierszyk udał Ci się ale gdy przeczytałem Twój podpis to omal z fotela nie spadłem ze śmiechu. :) :) :)
rafulec,wierszyk udał Ci się ale gdy przeczytałem Twój podpis to omal z fotela nie spadłem ze śmiechu. :) :) :)
niestety nie jestem tak dobrym wierszokletą, (czytaj: wierszyk nie jest mojego autorstwa), choć pracuję nad tym
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.