PDA

Zobacz pełną wersję : profile icc do epson p50



dembiec
21-12-2010, 07:03
witam
mam takie pytanie , czy ktos moze posiada profile icc/icm do epsona p50 pod papier epsonowskiglossy photo badz premium glossy photo i tusz Trigon Ink ?
byl bym bardzo wdziewczny :):)

robsonzbydzi
21-12-2010, 09:47
co do tuszów trigon bądź ostrożny mi zapchały głowicę, konieczne było czyszczenie w serwisie. Jak drukowałem sporadycznie to nie było problemów, raz jak postanowiłem druknąć w jedno popołudnie 30 fotek na A4 to niestety zapchały głowicę.
Jak próbowałem zareklamować koreańczyk z trigona rozdziawił japę i stwierdział że ich tusze są the best etc etc testowane itd.
Wkurzyłem się, kupiłem jakieś najtańsze na allegro i odpukać chodzą

veldon
25-12-2010, 04:23
witam
mam takie pytanie , czy ktos moze posiada profile icc/icm do epsona p50 pod papier epsonowskiglossy photo badz premium glossy photo i tusz Trigon Ink ?
byl bym bardzo wdziewczny :):)

Zamów sobie profil u naszego forumowego kolegi. Skóry z Ciebie nie zedrze, a będziesz miał po bożemu, tak jak być powinno:)

szymony
25-12-2010, 11:36
Zamów sobie profil u naszego forumowego kolegi. Skóry z Ciebie nie zedrze, a będziesz miał po bożemu, tak jak być powinno:)
Jak ma większą ilość tego "syropu" to zlecenie profilu, ma sens. Prawie każde butelka tego wynalazku jest inna, więc profilować trzeba przy każdej zmianie.

Mr_Black
29-12-2010, 17:37
Koledzy, jakich papierów najczęściej używacie do druku na drukarkach epsona, dojdzie dziś do mnie P50. Zależałoby mi na imitacji papieru kodak supra endura. Jeszcze jakbyście podali namiary skąd za przystępną cenę takowy nabyć, chętnie PW. Z góry dzięki.

KEYZOR
29-12-2010, 23:00
Nic wiecej sie nie dowiesz jak procz tego co zostalo juz napisane w watku zalozonym chyba przez Ciebie na CB http://www.canon-board.info/showthread.php?t=72443 .

Ja uzywam pearl ilforda ale to nie jest odpowiednik endury to taka troche inna jakosc, mi trafila idealnie w gust. Mam wydruki na polecanym przez czornyj'a solution pyramid i jest to chyba najbardziej zblizony do endury kartonik.

Mr_Black
30-12-2010, 00:05
Nic wiecej sie nie dowiesz jak procz tego co zostalo juz napisane w watku zalozonym chyba przez Ciebie na CB http://www.canon-board.info/showthread.php?t=72443 .

Ja uzywam pearl ilforda ale to nie jest odpowiednik endury to taka troche inna jakosc, mi trafila idealnie w gust. Mam wydruki na polecanym przez czornyj'a solution pyramid i jest to chyba najbardziej zblizony do endury kartonik.

Tak, przeze mnie, szukam w kilku źródłach = skoro w dwóch potwierdzono jeden wybór to znaczy, że ów wybór powinien być dobry. Tak więc już w nowym roku zamówię i przetestuję. Dzięki.

dembiec
09-01-2011, 00:20
hmm czyli w sumie profil opłaca sie robic pod 10 l nimniejszego plynu :)))

veldon
09-01-2011, 23:55
hmm czyli w sumie profil opłaca sie robic pod 10 l nimniejszego plynu :)))

Opłaca się zrobić nawet pod 200 ml. Zwróć uwagę, ile kosztuje komplet oryginałów w porównaniu do zamienników, szczególnie jak ktoś ma CISS.