Zobacz pełną wersję : Jaką głowicę do statywu.
Dzisiaj oglądałem statyw firmy Camrock do aparatu i sprzedawca zaprezentował mi dwie głowice i teraz mam dylemat.
Pierwsza to kulowa a druga 3D,na zdjęciu H020 lub H050 http://www.foxfoto.eu/img/tpg/th_cr_set_01.jpg
Statyw jest z monopodem i pewno lepiej do niego sprawdzi się głowica kulowa.Co Wy na to ?
wasilewk
20-12-2010, 20:15
Ja używam tej:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/3octMRX732zu1QEe8oD5uPXogICvmxyp-1.jpg
źródło (http://www.dynaphos.com/catalog/3octMRX732zu1QEe8oD5uPXogICvmxyp.jpg)
i jestem zadowolony.
Nie napisałeś swoich priorytetów.
Pzdr.
dopisz jeszcze jaki zestawik będzie na tym śmigał
Zestaw którym będę na tym pracował to ten który mam w podpisie a fotografuje trochę architektury,ludzi,scenerii itp.tematy.
Dzisiaj oglądałem statyw firmy Camrock do aparatu i sprzedawca zaprezentował mi dwie głowice i teraz mam dylemat.
Pierwsza to kulowa a druga 3D,na zdjęciu H020 lub H050 http://www.foxfoto.eu/img/tpg/th_cr_set_01.jpg
Statyw jest z monopodem i pewno lepiej do niego sprawdzi się głowica kulowa.Co Wy na to ?
Do monopodu na pewno bardziej przyda się kulowa... Ale jeśli chodzi o precyzyjne ustawienia, panoramy - czyli do statywu - to 3D zdecydowanie odpowiedniejsza.
Jestem w miarę zadowolonym posiadaczem głowicy 3D marki Goldphoto...
Do monopodu zakupiłem (zgodnie z poradami markB - przy okazji jeszcze raz dziękuję) Manfrotto 234RC... Właśnie przyszła. Do monopodu wydaje się stworzona ;)
Życzę udanego zakupu :)
Jak zawsze odradzam GP, szukajka powie ci czemu.
chichot_losu
27-12-2010, 01:05
Przychylam się do odpowiedzi poprzednika. Głowice GoldPhoto rządzą.
Sam mam taką http://www.foto-tip.pl/sklep/glowica_3d_goldphoto_yh410-p-529.html
SPrawdza się świetnie. Kulowe też są ok, ale na kulki nie podczepisz kamery, a ja takowego sprzętu czasem używam.
Warto przeanalizować wszystkie za i przeciw.
Słyszałem też, że Triopo są niczego sobie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.