PDA

Zobacz pełną wersję : ASCII Star Wars



Sendilkelm
20-12-2010, 15:57
Na przerwę w pracy :)
Łączymy się telnetem do towel.blinkenlights.nl i cieszymy się pełnometrażowym filmem Star Wars :)

mypod
20-12-2010, 16:02
Dobre :D

swider
20-12-2010, 16:05
Łączymy się telnetem [...]
Ja tam wolę z telnet’u nie korzystać. :D

Sendilkelm
20-12-2010, 16:06
Ja tam wolę z telnet’u nie korzystać. :D
Napisałem przecież, że "na przerwę w pracy" :) :P

Majek
20-12-2010, 16:36
Ale komuś się przeokrutnie musiało nudzić...