PDA

Zobacz pełną wersję : Super cena. Czy tak bywa?



Blasius.G
18-12-2010, 21:12
Ostatnio znalazlem w jednym z media marktow (tak je nazywam) w gablotce obiektyw Nikkor 28 2.8D za okolo 750zl. Najmniejsza cena na skapiec.pl to 966zl. Czy mam zludzenia, czy takie okazje rzeczywiscie zdarzaja sie w sklepach realnych? Znacie podobne przypadki?

Paweł M
18-12-2010, 21:13
trzeba było się nie zastanawiać tylko brać ... pogonił byś najwyżej na allegro za 500 i był byś do przodu ;)

adolfik9501
18-12-2010, 21:34
W MM w BB jakiś czas temu były M58AF1 po 999PLN a M48AF1 po 699PLN.

Blasius.G
18-12-2010, 21:49
Eeee... No się ja nie przyznałem, w którym to Markcie, a kupić planuję raczej dla własnych potrzeb:)

Co to jest BB? Bedia Barkt, czy jak?;)

laroc
18-12-2010, 22:05
Z doświadczenia wiem, że w MM jest tak, że czasem jest bardzo tanio jeśli coś długo leży już na półce, więc nie masz co się bać tylko brać :)

Rycerz
18-12-2010, 23:57
no tak, tylko nie zmienia to faktu, że to słaby obiektyw ;)

nowart
18-12-2010, 23:57
trzeba było się nie zastanawiać tylko brać ... pogonił byś najwyżej na allegro za 500 i był byś do przodu ;)
teraz wiem dlaczego z matmy zawsze miałem tróję - za diabła nie rozumiem takich wyliczeń :D

Greg77
19-12-2010, 05:06
trzeba było się nie zastanawiać tylko brać ... pogonił byś najwyżej na allegro za 500 i był byś do przodu ;)

:o


no tak, tylko nie zmienia to faktu, że to słaby obiektyw ;)

:mrgreen:


teraz wiem dlaczego z matmy zawsze miałem tróję - za diabła nie rozumiem takich wyliczeń :D

Czytalem to z 10 razy....nie mylilem sie:D

Blasius.G
19-12-2010, 19:01
A propos media marktu. Samyangi w Czestochowie maja, pod nikona takze. Trzy modele: fiszejke (1099zl), 85tke i trzeciego nie pamietam ale chyba 35mm. To o N28mm nie jest z czestochowskiego media. Teraz sie nad tym rybim oczkiem zastanawiam bo lubie szerokie katy i dystorsje:)

ekonet
19-12-2010, 19:53
W MM w BB jakiś czas temu były M58AF1 po 999PLN a M48AF1 po 699PLN.


Co to jest BB? Bedia Barkt, czy jak?;)
Jako miś o bardzo małym rozumku dedukuję skromnie, że BB znaczy Bielsko-Biała. ;)

Blasius.G
19-12-2010, 21:42
Jako miś o bardzo małym rozumku dedukuję skromnie, że BB znaczy Bielsko-Biała. ;)

Oj, to taki zart byl:)
Niektorzy lubia te Czewy, Wawy wiec i BB sie pojawia. Nie spotkalem jednak GD (Golub Dobrzyn) lub WK (Wola Krzyztoporska):) Co do obiektywu w super cenie, to juz forumowy kolega ostudzil moj zapal i chyba go sobie odpuszcze.

TMB
19-12-2010, 22:46
Jako miś o bardzo małym rozumku dedukuję skromnie, że BB znaczy Bielsko-Biała. ;)

Odnośnie Misia... Krzysiu, pierwotnych zachowań się nie wyprzesz;) http://www.joemonster.org/filmy/31148/Talib_z_badziewnym_kalachem

polo
19-12-2010, 23:54
jak w MM jest tak zjechana cena to obejrzyj pudełko jak ma czerwoną okrągłą nalepkę to ostatnia sztuka z wystawy, kupiłem już tak w MM sb-600 stała za 1199 zabrałem za 749 zł :)