Zobacz pełną wersję : Phoenix - co się z nim stało?
nathaniel
12-12-2010, 15:01
Dlaczego Phoenix przestał wrzucać swoje zdjęcia? Czy ktoś wie co się z nim dzieję? Bardzo brakuje mi jego zdjęć...
Może zrobił sobie przerwę.
Niestety raczej już tak pozostanie. Bynajmniej nie obraził się na forum, o nie :)
Przyczyny są raczej nie do publicznej wiadomości, więc sorry, nie napiszę dlaczego.
Niestety raczej już tak pozostanie. Bynajmniej nie obraził się na forum, o nie :)
Przyczyny są raczej nie do publicznej wiadomości, więc sorry, nie napiszę dlaczego.
Cholerna szkoda :(. Przy okazji pozdrów go od nas serdecznie...
Cholerna szkoda :(. Przy okazji pozdrów go od nas serdecznie...
Popisuje się pod "szkoda" i przyłączam do pozdrowień...
Ano ja też uwielbiałem jego zdjęcia.
sokrates
18-12-2010, 23:22
Niestety raczej już tak pozostanie. Bynajmniej nie obraził się na forum, o nie :)
Przyczyny są raczej nie do publicznej wiadomości, więc sorry, nie napiszę dlaczego.
zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??? Lepiej było zmilczeć....
Jest szansa, że czasami coś może wrzuci. Nigdy się za bardzo zresztą tu nie udzielał.
zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??? Lepiej było zmilczeć....
Nie ma w wypowiedzi Jacka nic niestosownego i sam się lepiej zastanów nad tym co napisałeś.
zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??? Lepiej było zmilczeć....
Cóż takiego strasznego Jacek napisał ?
Cóż takiego strasznego Jacek napisał ?Pewnie to, ze wie, ale nie powie. ;)
Pewnie to, ze wie, ale nie powie. ;)
Jak to taki co "mial wladze":D
Robert_P
19-12-2010, 09:23
Zapewne bardzo się ucieszy z tego że ktoś tęskni za jego zdjęciami ...:-)
A dowie się o tym na pewno.
Już się dowiedział, bo właśnie przed chwilą rozmawialiśmy. Wspomniałem mu o tym wątku. Prosił by przekazać że to forum jest super, że nadal je czyta i będzie czytał, że sporo mu ono dało i uważa je za najlepsze forum w internecie :)
matyjasz
21-12-2010, 12:56
Hahaha, dobre Jacku :)
Nawet nie wiem kto to Phoenix i nic mnie to nie obchodziło, a teraz zaczynam być ciekaw, dlaczegoż to, ach dlaczegoż przestał wrzucać zdjęcia :mrgreen:
Marcin Stawiarz też przestał i nikt jakoś nie tęskni..
Już regułą jest, że jak ktoś wchodzi na inną półkę fotografii, znika z forum.
Marcin Stawiarz też przestał i nikt jakoś nie tęskni..
Mów za siebie.
Zapewne bardzo się ucieszy z tego że ktoś tęskni za jego zdjęciami ...:-)
No, wielu tęskni.
Hahaha, dobre Jacku :)
Nawet nie wiem kto to Phoenix i nic mnie to nie obchodziło, a teraz zaczynam być ciekaw, dlaczegoż to, ach dlaczegoż przestał wrzucać zdjęcia :mrgreen:
Poszukaj jego zdjęć, przyda Ci się trochę dobrego przykładu.
Amadeusz
21-12-2010, 13:57
Był jeszcze sailor ale nie wiem czy jest...
na forum nie ma, w Poznaniu pewnie jest
Mów za siebie.
Otóż to. Została nam tylko strona internetowa i serwis o ND, rzadko aktualizowany...
matyjasz
21-12-2010, 18:15
No, wielu tęskni.
Poszukaj jego zdjęć, przyda Ci się trochę dobrego przykładu.
Poszukam, poszukam, prawdopodobnie widziałem, tylko nie pamiętam autora, ale nie omieszkam
ps. czyżbym czuł w tle 'bo twoje focisze są g...? :mrgreen:
donkiszot
21-12-2010, 18:18
Poszukam, poszukam, prawdopodobnie widziałem, tylko nie pamiętam autora, ale nie omieszkam
Proszę: LINK (http://forum.nikoniarze.pl/search.php?searchid=4525712)
nie było mnie tu koło roku i po powrocie widzę że sporo dobrych fotografów zniknęło a i poziom komentarzy pod zdjęciami spadł.
Coraz gorsze zdjęcia się podobają. Nie bijcie.
<| MICHAŁ |>
21-12-2010, 22:37
sporo dobrych fotografów zniknęło a i poziom komentarzy pod zdjęciami spadł.
Coraz gorsze zdjęcia się podobają. Nie bijcie.
tez o tym mowilem i nie raz, ale zostalem zakrakany :)
prawo Kopernika dziala :)
Marcin Stawiarz też przestał i nikt jakoś nie tęskni..
No właśnie, mów za siebie
nie było mnie tu koło roku i po powrocie widzę że sporo dobrych fotografów zniknęło a i poziom komentarzy pod zdjęciami spadł.
Coraz gorsze zdjęcia się podobają. Nie bijcie.
zapraszam do komentowania tych dobrych! a nie tylko do narzekania ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.