PDA

Zobacz pełną wersję : Phoenix - co się z nim stało?



nathaniel
12-12-2010, 15:01
Dlaczego Phoenix przestał wrzucać swoje zdjęcia? Czy ktoś wie co się z nim dzieję? Bardzo brakuje mi jego zdjęć...

sea21
12-12-2010, 15:38
Może zrobił sobie przerwę.

Jacek_Z
18-12-2010, 16:24
Niestety raczej już tak pozostanie. Bynajmniej nie obraził się na forum, o nie :)
Przyczyny są raczej nie do publicznej wiadomości, więc sorry, nie napiszę dlaczego.

Czornyj
18-12-2010, 16:34
Niestety raczej już tak pozostanie. Bynajmniej nie obraził się na forum, o nie :)
Przyczyny są raczej nie do publicznej wiadomości, więc sorry, nie napiszę dlaczego.

Cholerna szkoda :(. Przy okazji pozdrów go od nas serdecznie...

morzon
18-12-2010, 16:45
Cholerna szkoda :(. Przy okazji pozdrów go od nas serdecznie...

Popisuje się pod "szkoda" i przyłączam do pozdrowień...

eagis
18-12-2010, 19:33
Ano ja też uwielbiałem jego zdjęcia.

sokrates
18-12-2010, 23:22
Niestety raczej już tak pozostanie. Bynajmniej nie obraził się na forum, o nie :)
Przyczyny są raczej nie do publicznej wiadomości, więc sorry, nie napiszę dlaczego.

zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??? Lepiej było zmilczeć....

Jacek_Z
18-12-2010, 23:26
Jest szansa, że czasami coś może wrzuci. Nigdy się za bardzo zresztą tu nie udzielał.

Czornyj
18-12-2010, 23:29
zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??? Lepiej było zmilczeć....

Nie ma w wypowiedzi Jacka nic niestosownego i sam się lepiej zastanów nad tym co napisałeś.

darko
19-12-2010, 00:16
zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??? Lepiej było zmilczeć....
Cóż takiego strasznego Jacek napisał ?

stig
19-12-2010, 00:43
Cóż takiego strasznego Jacek napisał ?Pewnie to, ze wie, ale nie powie. ;)

Greg77
19-12-2010, 05:03
Pewnie to, ze wie, ale nie powie. ;)

Jak to taki co "mial wladze":D

Robert_P
19-12-2010, 09:23
Zapewne bardzo się ucieszy z tego że ktoś tęskni za jego zdjęciami ...:-)
A dowie się o tym na pewno.

Jacek_Z
21-12-2010, 12:01
Już się dowiedział, bo właśnie przed chwilą rozmawialiśmy. Wspomniałem mu o tym wątku. Prosił by przekazać że to forum jest super, że nadal je czyta i będzie czytał, że sporo mu ono dało i uważa je za najlepsze forum w internecie :)

matyjasz
21-12-2010, 12:56
Hahaha, dobre Jacku :)
Nawet nie wiem kto to Phoenix i nic mnie to nie obchodziło, a teraz zaczynam być ciekaw, dlaczegoż to, ach dlaczegoż przestał wrzucać zdjęcia :mrgreen:

verus
21-12-2010, 13:22
Marcin Stawiarz też przestał i nikt jakoś nie tęskni..
Już regułą jest, że jak ktoś wchodzi na inną półkę fotografii, znika z forum.

Czornyj
21-12-2010, 13:25
Marcin Stawiarz też przestał i nikt jakoś nie tęskni..

Mów za siebie.

elanek
21-12-2010, 13:30
Zapewne bardzo się ucieszy z tego że ktoś tęskni za jego zdjęciami ...:-)
No, wielu tęskni.

Hahaha, dobre Jacku :)
Nawet nie wiem kto to Phoenix i nic mnie to nie obchodziło, a teraz zaczynam być ciekaw, dlaczegoż to, ach dlaczegoż przestał wrzucać zdjęcia :mrgreen:
Poszukaj jego zdjęć, przyda Ci się trochę dobrego przykładu.

Amadeusz
21-12-2010, 13:57
Był jeszcze sailor ale nie wiem czy jest...

stock
21-12-2010, 14:08
na forum nie ma, w Poznaniu pewnie jest

mikkay
21-12-2010, 18:09
Mów za siebie.

Otóż to. Została nam tylko strona internetowa i serwis o ND, rzadko aktualizowany...

matyjasz
21-12-2010, 18:15
No, wielu tęskni.

Poszukaj jego zdjęć, przyda Ci się trochę dobrego przykładu.

Poszukam, poszukam, prawdopodobnie widziałem, tylko nie pamiętam autora, ale nie omieszkam

ps. czyżbym czuł w tle 'bo twoje focisze są g...? :mrgreen:

donkiszot
21-12-2010, 18:18
Poszukam, poszukam, prawdopodobnie widziałem, tylko nie pamiętam autora, ale nie omieszkam

Proszę: LINK (http://forum.nikoniarze.pl/search.php?searchid=4525712)

stonka
21-12-2010, 20:46
nie było mnie tu koło roku i po powrocie widzę że sporo dobrych fotografów zniknęło a i poziom komentarzy pod zdjęciami spadł.
Coraz gorsze zdjęcia się podobają. Nie bijcie.

<| MICHAŁ |>
21-12-2010, 22:37
sporo dobrych fotografów zniknęło a i poziom komentarzy pod zdjęciami spadł.
Coraz gorsze zdjęcia się podobają. Nie bijcie.
tez o tym mowilem i nie raz, ale zostalem zakrakany :)
prawo Kopernika dziala :)

fIlek
21-12-2010, 22:47
Marcin Stawiarz też przestał i nikt jakoś nie tęskni..

No właśnie, mów za siebie

Rycerz
21-12-2010, 23:23
nie było mnie tu koło roku i po powrocie widzę że sporo dobrych fotografów zniknęło a i poziom komentarzy pod zdjęciami spadł.
Coraz gorsze zdjęcia się podobają. Nie bijcie.

zapraszam do komentowania tych dobrych! a nie tylko do narzekania ;)