Zobacz pełną wersję : Ewa Minge - solidariti solidariti
Michaelg
12-12-2010, 14:04
http://www.youtube.com/watch?v=REVYa9vdkHI
Ja nie mogłem obejrzeć do końca. Kto wytrzyma jest hardkorem!
Już się to gdzieś tu przewijało. Tragedia i tyle.
Sapphiron
12-12-2010, 14:53
czy ja wiem czy tragedia... niestety tak jest z większością polaków za granicą...
Na mój gust naćpana deczko.
Sapphiron
12-12-2010, 14:58
raczej po kilku kielonkach zapewne, bo widać że to chyba na bankiecie robione a nie w czasie czy przy okazji pokazu...
Obojętnie czy w czasie pokazu czy po czy na bankiecie czy nie.. Tragedia i tyle. Mogła już pyszczek zamknąć i się nie kompromitować. Ale z czego byśmy się wtedy śmiali..
jackrabbit
12-12-2010, 15:50
no fajnie ze mozna sie z kogos ponabijac, kaczynski tez sie nabijal jak tusk po angielsku gadal ;)
no fajnie ze mozna sie z kogos ponabijac, kaczynski tez sie nabijal jak tusk po angielsku gadal ;)
A Kaczyński akurat dobrze śmigał po angielsku.Normalnie SZOK:)
:o a ja ją uważałam za wzór piękna i (wstyd się teraz przyznać) inteligencji... :(
Dzienkuja :D
http://www.smog.pl/wideo/16089/polscy_politycy_mowia_po_angielsku/
rockabilly
12-12-2010, 16:13
hu iz eva minge? bikos aj lajk niu jork tu.... ent aj lajk pierogi łiw mięso. bat siriusly to taka polisz star a jezyka nie umi.
mklonizer
12-12-2010, 16:20
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/mehro4687-1.jpg
źródło (http://www.meh.ro/wp-content/uploads/2010/07/meh.ro4687.jpg)
:o a ja ją uważałam za wzór piękna
:shock:
:o a ja ją uważałam za wzór piękna
credka---bez przesady:)
:o a ja ją uważałam za wzór piękna i (wstyd się teraz przyznać) inteligencji... :(
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/fb87fd4e001cc90a48b9e4a7-1.jpg
źródło (http://e4.pudelek.pl/p2152/fb87fd4e001cc90a48b9e4a7)
Waaaaaaaaaaaaaaasuuuuuuuuuuuuuuuuuup
Wy śmiejecie się, że kobieta się zbłaźniła, ale przynajmniej nie ma zmartwień, że LPG zdrożało o 5 groszy.:mrgreen:
Jesssoooooo co to????:shock::shock:
Tak poza tym to EVA nie EWA :mrgreen:
Tak poza tym to EVA nie EWA :mrgreen:
Co za fotograf zrobił EVIE to piękne zdjęcie??:).Chłopaki przyznać się bez bicia.
Calme, aleś jej twarz obróbką zepsuł :D
Ja się nawet do obróbki nie przymierzałem - za wysokie progi dla mnie :)
Ja się nawet do obróbki nie przymierzałem - za wysokie progi dla mnie :)
Powiedz lepiej prawdę,że zadanie cię przerosło:).
A tak na marginesie,to po co jej tak brwi do góry wyciągnąłeś hehe.
Sapphiron
12-12-2010, 17:04
bikos aj lajk bigos...
Wy śmiejecie się, że kobieta się zbłaźniła, ale przynajmniej nie ma zmartwień, że LPG zdrożało o 5 groszy.:mrgreen:
Kapitalna riposta ;)
Nie-mówić po angielsku też można z klasą.
Tutaj zabrakło głównie klasy.
Przy okazji - rozmawiałem kiedyś z Sailorem który fotografował pokaz E.M.
Ogólny poziom jaki tutaj widzimy to nie jest jakaś wpadka "po lekach" ;-)
Nie-mówić po angielsku też można z klasą.
Tutaj zabrakło głównie klasy.
Zabrakło raczej nie-mówienia.;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.