PDA

Zobacz pełną wersję : Misssssss Polonia...



manfred
12-12-2010, 09:18
Z której strony mają kierunkowskazy samochody w Anglii, co oznacza skrót CBA, ile oktanów ma etylina 95?

DonArturo
12-12-2010, 09:20
5 lat na forum, a zdjęć nie umie wstawiać :)

Kargulo
12-12-2010, 09:24
może one tam i ładne ale jakie pustaki he he he

fotograf58
12-12-2010, 09:33
Wspaniałe kobietki , ale ......

manfred
12-12-2010, 09:36
5 lat na forum, a zdjęć nie umie wstawiać :)


Wstawiłem ale na inne forum ;-)

fotograf58
12-12-2010, 09:45
Wstawiłem ale na inne forum ;-)

to zapodaj linka :)

manfred
12-12-2010, 09:46
Linka jest za cienka dawno do szkoły chodziłem. ;-)

fotograf58
12-12-2010, 09:48
Linka jest za cienka dawno do szkoły chodziłem. ;-)

. . . zapewne chodziłeś , ale pod górkę :)

bazej
12-12-2010, 09:54
dla mnie te dziewczynki dosyć że puste to jeszcze bez wyrazu. Obcokrajowcy maja powód do śmiechu to jakaś masakra. Wczoraj moja dziewczyna kazała mi na to przełączyć i spojrzeć na lachony. Dla mnie bez rewelacji bez wyrazu nie było w nich nic co mogłoby pociągać. A tymi pytaniami udowodniły że mam rację. A niby polskie dziewczyny najładniejsze są... wydaje mi się że nasze partnerki by zrobiły tam większy szał niż te głupiutkie dziewczynki bo CBA to centralne biuro śledcze w takim razie czym zajmuje się firma Nikon:D odpowiedź pewnie byłaby następująca "yyy firma nikon zajmuje się produkcją Canonów aparatów fotograficznych"

co4en
12-12-2010, 11:09
Miss powinna byc nie tylko ladna ale i inteligentna.
Wczorajszym uczestniczom dać tylko miotły bo słów mi brakuje.

CBA? to:
Całkowity Brak Alkoholu
lub
Centralne Biuro Antykorupcyjne :D

gadas
12-12-2010, 11:28
5 lat na forum, a zdjęć nie umie wstawiać :)
Proszę nie wstawiajcie na forum ...

adamtg
12-12-2010, 13:07
Gdyby ktoś tak jak ja nie wiedział o co chodzi w pierwszym poście zapodaje fragment gali:
TVP1 (http://www.wykop.pl/ramka/552477/poziom-tegorocznego-konkursu-miss-polonia-czyli-ile-oktanow-ma-etylina-95/)

ASAHI
12-12-2010, 13:11
A może te ładne i inteligentne nie dały za wygraną??

mac.serafin
12-12-2010, 15:08
Odpowiedzi miss na jutjubie (http://www.youtube.com/watch?v=ftQFEN2B-G0)

TMB
12-12-2010, 15:22
"nie mogę odpowiedziec na to pytanie" :lol: :mrgreen: dosłownie padłem :mrgreen: