Zobacz pełną wersję : Depresyjna gra na sobotę
Opowieść o naukowcu, który odkrył lekarstwo na raka. Niestety okazuje się, że owo lekarstwo jest zabójcze. Teraz trzeba coś zrobić, aby życie na całej planecie nie wymarło.
http://www.newgrounds.com/portal/view/555181
Mamy tylko jedną szansę, gry się nie da zrestartować (to znaczy da się jeżeli ktoś wie jak działa flash, ale bądźmy honorowi :) )
Gra jest bardzo dołująca - ostrzegam.
Komu się udało?
damn... skoczyłem sobie ostatniego dnia z dachu :D
damn... skoczyłem sobie ostatniego dnia z dachu :D
MI też się nie udało
jackrabbit
11-12-2010, 15:01
ja polazlem do labu i kupa, usiadl i sobie siedzial :) ale bzyknalem kolezanke z pracy :D
A ja jestem w pracy i nie moge zagrac :( Blokada hehe Ze niby mam pracowac a nie sie zabawiac przez internet ;)
ja zasiedziałem się w parku :D w ostatnim dniu :D przykimało mi się na wieczność zapewne
da się to w ogóle jakoś przejść? :)
Podejmę się wieczorem - wczoraj szukałem właśnie jakiejś ciekawej gry flash...
jackrabbit
11-12-2010, 16:38
da się to w ogóle jakoś przejść? :)
3 razy probowalem i sie nie udalo :mrgreen:
3 razy probowalem i sie nie udalo :mrgreen:
Jak zresetować tą gre?
No ok... Znalazł ludzik szczepionkę. Uratował siebie i córkę i został sam w parku...
snakemaycry
11-12-2010, 18:29
No ok... Znalazł ludzik szczepionkę. Uratował siebie i córkę i został sam w parku...
O! To już jakiś postęp. Mój ludzik i córka kopnęli w kalendarz w parku.
Psychotrop
11-12-2010, 18:33
ha
wynalazłem lekarstwo :D
za drugim razem :D
Jak zresetować tą gre?
wyczyściłem cache :D
ha
wynalazłem lekarstwo :D
za drugim razem :D
wyczyściłem cache :D
A to dziwne, bo gra przechowuje dane w local storage flasha :)
BTW
Polecam te dwie gierki :) Pewnie część Was je zna, ale może nie wszyscy :)
http://amanita-design.net/samorost-1/
http://www.amanita-design.net/samorost-2/
Tia.... znalazlem lekarstwo po czym wyladowalem z corka w parku na lawce i nic sie niedzieje. Albo zakonczenie slabo dopracowane albo lipna ta mini-rozrywka okrutnie
Co do Samorost: O co chodzi w tej skrzynce, w mapie zaraz przed skręcaniem statkiem? Ja z nudów policzyłem sobie do 31 w binarnym i mi wyszło, tzn drzwi otworzyły się przy 31 :D
Tia.... znalazlem lekarstwo po czym wyladowalem z corka w parku na lawce i nic sie niedzieje. Albo zakonczenie slabo dopracowane albo lipna ta mini-rozrywka okrutnie
No właśnie ja mam toż samo :D
Psychotrop
11-12-2010, 20:45
A to dziwne, bo gra przechowuje dane w local storage flasha :)
no może i to też - odpaliłem jakiego ccleanera :D
on mi tam wszystko czyści co tylko zna :D
no może i to też - odpaliłem jakiego ccleanera :D
on mi tam wszystko czyści co tylko zna :D
Ba ! On nawet bardziej czysci to czego nie zna :mrgreen:
No ok... Znalazł ludzik szczepionkę. Uratował siebie i córkę i został sam w parku...
Przeszedł ktoś dalej? Czy to już koniec gry? :)
gregory_21
12-12-2010, 14:41
Przeszedł ktoś dalej? Czy to już koniec gry? :)
Czekałem na ławce z córką 5 minut ale nic się nie działo.
Brak możliwości ruchu, spacja nie działa, mychą nie ma w co klikać... myślę, że to negatywne zakończenie (w sensie: źle pograne).
Córka umarła zanim Doc znalazł szczepionkę i teraz siedzi jako jedyny żywy z martwą córką na ławce.
Chyba wiem gdzie popełniłem błąd: o jeden raz za dużo wyszedłem na dach ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.