PDA

Zobacz pełną wersję : Depresyjna gra na sobotę



nem
11-12-2010, 14:20
Opowieść o naukowcu, który odkrył lekarstwo na raka. Niestety okazuje się, że owo lekarstwo jest zabójcze. Teraz trzeba coś zrobić, aby życie na całej planecie nie wymarło.

http://www.newgrounds.com/portal/view/555181

Mamy tylko jedną szansę, gry się nie da zrestartować (to znaczy da się jeżeli ktoś wie jak działa flash, ale bądźmy honorowi :) )
Gra jest bardzo dołująca - ostrzegam.
Komu się udało?

Mavierk
11-12-2010, 14:55
damn... skoczyłem sobie ostatniego dnia z dachu :D

mypod
11-12-2010, 14:58
damn... skoczyłem sobie ostatniego dnia z dachu :D

MI też się nie udało

jackrabbit
11-12-2010, 15:01
ja polazlem do labu i kupa, usiadl i sobie siedzial :) ale bzyknalem kolezanke z pracy :D

Strus
11-12-2010, 15:06
A ja jestem w pracy i nie moge zagrac :( Blokada hehe Ze niby mam pracowac a nie sie zabawiac przez internet ;)

Obi
11-12-2010, 15:24
ja zasiedziałem się w parku :D w ostatnim dniu :D przykimało mi się na wieczność zapewne

qer
11-12-2010, 16:19
da się to w ogóle jakoś przejść? :)

c-man
11-12-2010, 16:33
Podejmę się wieczorem - wczoraj szukałem właśnie jakiejś ciekawej gry flash...

jackrabbit
11-12-2010, 16:38
da się to w ogóle jakoś przejść? :)

3 razy probowalem i sie nie udalo :mrgreen:

mypod
11-12-2010, 16:43
3 razy probowalem i sie nie udalo :mrgreen:
Jak zresetować tą gre?

Nemeth
11-12-2010, 17:42
No ok... Znalazł ludzik szczepionkę. Uratował siebie i córkę i został sam w parku...

snakemaycry
11-12-2010, 18:29
No ok... Znalazł ludzik szczepionkę. Uratował siebie i córkę i został sam w parku...

O! To już jakiś postęp. Mój ludzik i córka kopnęli w kalendarz w parku.

Psychotrop
11-12-2010, 18:33
ha
wynalazłem lekarstwo :D
za drugim razem :D


Jak zresetować tą gre?

wyczyściłem cache :D

nem
11-12-2010, 19:02
ha
wynalazłem lekarstwo :D
za drugim razem :D



wyczyściłem cache :D

A to dziwne, bo gra przechowuje dane w local storage flasha :)

prz3mo
11-12-2010, 19:07
BTW

Polecam te dwie gierki :) Pewnie część Was je zna, ale może nie wszyscy :)

http://amanita-design.net/samorost-1/

http://www.amanita-design.net/samorost-2/

Strus
11-12-2010, 19:25
Tia.... znalazlem lekarstwo po czym wyladowalem z corka w parku na lawce i nic sie niedzieje. Albo zakonczenie slabo dopracowane albo lipna ta mini-rozrywka okrutnie

t0m3k
11-12-2010, 19:42
Co do Samorost: O co chodzi w tej skrzynce, w mapie zaraz przed skręcaniem statkiem? Ja z nudów policzyłem sobie do 31 w binarnym i mi wyszło, tzn drzwi otworzyły się przy 31 :D

Obi
11-12-2010, 20:12
Tia.... znalazlem lekarstwo po czym wyladowalem z corka w parku na lawce i nic sie niedzieje. Albo zakonczenie slabo dopracowane albo lipna ta mini-rozrywka okrutnie

No właśnie ja mam toż samo :D

Psychotrop
11-12-2010, 20:45
A to dziwne, bo gra przechowuje dane w local storage flasha :)

no może i to też - odpaliłem jakiego ccleanera :D
on mi tam wszystko czyści co tylko zna :D

Strus
12-12-2010, 08:57
no może i to też - odpaliłem jakiego ccleanera :D
on mi tam wszystko czyści co tylko zna :D

Ba ! On nawet bardziej czysci to czego nie zna :mrgreen:

lukiii
12-12-2010, 12:29
No ok... Znalazł ludzik szczepionkę. Uratował siebie i córkę i został sam w parku...
Przeszedł ktoś dalej? Czy to już koniec gry? :)

gregory_21
12-12-2010, 14:41
Przeszedł ktoś dalej? Czy to już koniec gry? :)

Czekałem na ławce z córką 5 minut ale nic się nie działo.
Brak możliwości ruchu, spacja nie działa, mychą nie ma w co klikać... myślę, że to negatywne zakończenie (w sensie: źle pograne).
Córka umarła zanim Doc znalazł szczepionkę i teraz siedzi jako jedyny żywy z martwą córką na ławce.


Chyba wiem gdzie popełniłem błąd: o jeden raz za dużo wyszedłem na dach ;)