PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia 3d zyli co i jak



d3mane
11-12-2010, 13:35
Hej
Widziałem gdzieś w internecie imponujące zdjęcia 3d.
mam pytanie- jak to się robi?
Nie mam sampli ale jak znajdę, wrzucę

piwko2
11-12-2010, 13:50
Polecam tę stronkę - http://stereos.pl/
Mój teściu bawi się w stereoskopię. Ma dwa kompakty na szynie i wyzwala je ręcznie.
Czasami nie wychodzi ale generalnie większość zdjęć robi fajne wrażenie.