PDA

Zobacz pełną wersję : Kliknij i nakarm psa!



bognik
10-12-2010, 12:10
Witajcie!

Zachęcam do codziennego klikania:
http://szerlok.pl/nakarm_psa/

Dzięki Waszemu klikaniu, wybrane przez Was psy mają szansę na otrzymanie wielkiej paczki karmy ;)

Tutaj jest ranking najbardziej i najmniej dokarmianych psiaków:
http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/

Ja stronę z wybranym psiakiem ustawiłam jako stronę startową i klikam codziennie. Jeżeli macie w domu więcej komputerów lub jeżeli macie telefony komórkowe, np. z WIFI, to możecie klikać parę razy.

Akcja trwa do 21 grudnia.

Zachęcam i pozdrawiam!

onia
10-12-2010, 12:13
klikam codziennie u siebie i u znajomych :)

darko
10-12-2010, 12:16
też klikam

ASAHI
10-12-2010, 12:36
Klikam. Bardzo dobra inicjatywa, oby zwierzaki też miały lepiej nie tylko na święta :-)

mcl
10-12-2010, 15:03
a ja myślałem, że zwierzęta karmi się jedzeniem, a nie klikaniem, ach te nowe technologie

darko
10-12-2010, 15:08
Bo to w schroniskach od razu wszczepiają psu port USB i tak go dokarmiają

jacek.gold
10-12-2010, 15:34
a ja wsypuję psu do miski
ale ja k***a staroświecki jestem :(

cheyenne
10-12-2010, 15:35
już karmię

cube
10-12-2010, 15:39
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacyk

darko
10-12-2010, 15:39
a ja wsypuję psu do miski
ale ja k***a staroświecki jestem :(
Może po prostu masz staroświeckiego psa

darko
10-12-2010, 15:40
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacyk
Ale chyba jedno drugiemu nie przeszkadza?

cheyenne
10-12-2010, 15:40
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacyk

możesz klikać i tu i tu
jedno drugiemu nie przeszkadza

bognik
10-12-2010, 15:43
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacykA czy to wielki kłopot kliknąć? Skoro klikasz na pajacyka, to tu też byś mógł.

Obi
10-12-2010, 16:57
Ja klikam codziennie. Polecam psy ze schroniska w Gaju. To 2 km obok mojego miasta. Polecam :D

jacek.gold
10-12-2010, 17:12
Ja klikam codziennie. Polecam psy ze schroniska w Gaju. To 2 km obok mojego miasta. Polecam :D

to im zanieś coś do jedzenia a nie klikaj
zrób coś czynnie a nie zadowalaj się namiastką dobroczynności tak jak ojciec rydzyk który daje słuchaczom rozgrzeszenie przez internet jak wpłacisz 25zł
nie wiem do czego to zmierza ale normalne nie jest

Obi
10-12-2010, 18:27
to im zanieś coś do jedzenia a nie klikaj
zrób coś czynnie a nie zadowalaj się namiastką dobroczynności tak jak ojciec rydzyk który daje słuchaczom rozgrzeszenie przez internet jak wpłacisz 25zł
nie wiem do czego to zmierza ale normalne nie jest

Myślę, że nie ma co się ekscytować. Myślę, że to jest dobra rzecz dla zabieganych, zalatanych. I może jest trochę namiastką. Ale jak ktoś powiedział: "ziarnko do ziarnka..."