Zobacz pełną wersję : Kliknij i nakarm psa!
Witajcie!
Zachęcam do codziennego klikania:
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
Dzięki Waszemu klikaniu, wybrane przez Was psy mają szansę na otrzymanie wielkiej paczki karmy ;)
Tutaj jest ranking najbardziej i najmniej dokarmianych psiaków:
http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/
Ja stronę z wybranym psiakiem ustawiłam jako stronę startową i klikam codziennie. Jeżeli macie w domu więcej komputerów lub jeżeli macie telefony komórkowe, np. z WIFI, to możecie klikać parę razy.
Akcja trwa do 21 grudnia.
Zachęcam i pozdrawiam!
klikam codziennie u siebie i u znajomych :)
Klikam. Bardzo dobra inicjatywa, oby zwierzaki też miały lepiej nie tylko na święta :-)
a ja myślałem, że zwierzęta karmi się jedzeniem, a nie klikaniem, ach te nowe technologie
Bo to w schroniskach od razu wszczepiają psu port USB i tak go dokarmiają
jacek.gold
10-12-2010, 15:34
a ja wsypuję psu do miski
ale ja k***a staroświecki jestem :(
cheyenne
10-12-2010, 15:35
już karmię
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacyk
a ja wsypuję psu do miski
ale ja k***a staroświecki jestem :(
Może po prostu masz staroświeckiego psa
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacyk
Ale chyba jedno drugiemu nie przeszkadza?
cheyenne
10-12-2010, 15:40
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacyk
możesz klikać i tu i tu
jedno drugiemu nie przeszkadza
a ja jakos wole dokarmiac dzieci niz psy -> pajacykA czy to wielki kłopot kliknąć? Skoro klikasz na pajacyka, to tu też byś mógł.
Ja klikam codziennie. Polecam psy ze schroniska w Gaju. To 2 km obok mojego miasta. Polecam :D
jacek.gold
10-12-2010, 17:12
Ja klikam codziennie. Polecam psy ze schroniska w Gaju. To 2 km obok mojego miasta. Polecam :D
to im zanieś coś do jedzenia a nie klikaj
zrób coś czynnie a nie zadowalaj się namiastką dobroczynności tak jak ojciec rydzyk który daje słuchaczom rozgrzeszenie przez internet jak wpłacisz 25zł
nie wiem do czego to zmierza ale normalne nie jest
to im zanieś coś do jedzenia a nie klikaj
zrób coś czynnie a nie zadowalaj się namiastką dobroczynności tak jak ojciec rydzyk który daje słuchaczom rozgrzeszenie przez internet jak wpłacisz 25zł
nie wiem do czego to zmierza ale normalne nie jest
Myślę, że nie ma co się ekscytować. Myślę, że to jest dobra rzecz dla zabieganych, zalatanych. I może jest trochę namiastką. Ale jak ktoś powiedział: "ziarnko do ziarnka..."
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.