Zobacz pełną wersję : Aaaaaaleeeee impreza !!! :)
http://www.widelec.org/zdjecie,burning-man,3614.html
mariush777
09-12-2010, 22:59
Zaj...biaszczo wyj...biaszcze :)
Szkoda że tak daleko :(
stachu321
09-12-2010, 23:14
Chcę tam być!!!!!!!!
Niektóre z pojazdów przypominają mi klimaty z MadMax'a :)
Generalnie widać, że pozytywnie zakręcona wiara w tym uczestniczy :)
To ich strona:
http://www.burningman.com/
t0nnelier
10-12-2010, 00:30
... ale odjechani ludzie .. a pomysły i niektóre konstrukcje godne !
wow ! kolejny cel na liscie podrozy !
A co to za event tak w ogóle? To ten zlot miłośników UFO na pustyni Mojave?
EDIT:
Ok, dobra, już wiem, co to... Ale popaprańcy... ;-)
Bartek - NinoVeron
10-12-2010, 02:22
chyba od 4 czy 5 lat obserwuję zdjęcia z każdej imprezy Burning Mana
na flickrze jest pod różnymi tagami w sumie ponad pół miliona zdjęć z tej imprezy
http://www.flickriver.com/search/burningman/interesting/
http://www.flickriver.com/groups/343475@N23/pool/interesting/ - ONLY +18!!!! :)
w google też jest tego od cholery:
http://www.google.pl/images?q=burning+man&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=onEBTerbKMa38gOAnJiaCA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CDEQsAQwAA&biw=1920&bih=869
dla ciekawskich - cała idea imprezy oraz jej historia są opisane na Wikipedii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Burning_Man
http://en.wikipedia.org/wiki/Burning_Man
kiedyś zdajsie na Discovery - był fajny "dokument" z tej imprezy (i była tam spora grupa polaków :D )
dla fotografów to niezły poligon :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Bartek - NinoVeron
10-12-2010, 03:36
a już wiem
to nie był film na Discovery tylko na Planet
nazywa się "Płonący Facet" i został nakręcony przez polaków :)
tutaj jest fragment - ale pewnie co sprytniejszy znajdą cały film
http://www.youtube.com/watch?v=SRsthBDPCxE
dlaczego po jakims czasie zostaje przekierowany ja jakies dziwne strony chinskie (typu chinaTV itp itd)???
ale bym się napatrzył na cycki:):):)
ale bym się napatrzył na cycki:):):)
Ożeń się.;)
sztefanek
10-12-2010, 09:46
Ożeń się.;)
nawet cycki żony mogą się stać w końcu nudne ;)
Robert_P
10-12-2010, 12:09
Imprezka na maxa !
Ale konstrukcje, ludzie to jednak potrafią. Fajna impreza.
nawet cycki żony mogą się stać w końcu nudne ;) ale ja mam zonke i cycuszki uwielbiam mojej żonki:) ale lubię ogólnie ładne cycuszki u innych tez popatrzeć :)
ale ja mam zonke i cycuszki uwielbiam mojej żonki:) ale lubię ogólnie ładne cycuszki u innych tez popatrzeć :)
jak to mówią... "to że człowiek jest na diecie nie znaczy że popatrzeć na menu mu nie wolno" :):):)
Sapphiron
10-12-2010, 21:14
Ma ktoś namiar na pełny film?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.