PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę znaleźć postu



miron19j
09-12-2010, 21:36
pomóżcie. Był w Cafe (chyba) wątek, w którym ktoś podał tabelkę z numerami i firmami, które przysyłają smsy. Że wygrałeś BMW, albo 10000 pln.
Nie mogę go znaleźć. A zaraz coś mię strzeli. Co chwila coś wygrałem. Mam zamiar wysłać kilka maili o naruszenie tajemnicy danych osobowych.

creep
09-12-2010, 21:51
tu (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=153439) wątek a w nim link do pliku pdf

amirez
09-12-2010, 21:56
... Że wygrałeś BMW...
... fakt, w końcu ile tych beemek można mieć ;)

miron19j
10-12-2010, 01:20
tu (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=153439) wątek a w nim link do pliku pdf
dzięki serdeczne.
Już się obawiałem, że będę musiał powiększać garaż
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

maki
10-12-2010, 14:05
Wysłałem do nich cos takiego wczoraj. Dziś z rana dostałem znowu superpropozycję, ale juz przed chwilą mail o treści następującej:


"Witamy,

Bardzo dziękujemy za wskazanie numeru Sms Premium nadawcy 72466 . Zgodnie z
Państwa dyspozycją wskazany numer telefonu zostanie wykluczony z komunikacji
smsowej serwisu a zgłoszenie natychmiast skierowane zostało do jego
Organizatora celem realizacji.
Bardzo przepraszamy jeżeli komunikacja w ramach tych serwisów była dla
Państwa uciążliwa.



Z poważaniem,
Zespół Obsługi Klienta
Avantis S.A
"

Sapphiron
10-12-2010, 14:32
Ja wysyłałem 3 razy maila do tych od BMW i dopiero za trzecim razem raczyli coś zrobić w tej sprawie... tydzień męczyłem się z smsami po 10-20 sztuk dziennie...

miron19j
10-12-2010, 14:55
na jednego maila dostałem odpowiedź. Pożyjemy - zobaczymy ;-)

"Witam,

Rozumiemy, że w pewnych sytuacjach komunikacja realizowana w ramach naszego serwisu może być uciążliwa. Dlatego właśnie podany numer został usunięty z naszych baz danych, w związku z czym nie będą wysyłane żadne SMS/MMS marketingowe z naszej firmy. Serdecznie przepraszamy jeżeli w jakikolwiek sposób nasze serwisy były uciążliwe lub nieprzyjazne.

Pozdrawiamy,
WAPSTER"