PDA

Zobacz pełną wersję : Podwyzka czesnego w UK



Cosnek
09-12-2010, 19:57
No i stalo sie, przeglosowano wlasnie w House of Common zwiekszenie czesnego z £3.250 do nawet £9.000 rocznie!
Mam tylko nadzieje ze deklaracje politykow odnosnie stypendiow dla biedniejszych studentow (jak ja) nie sa wyssane z palca. A w centrum Londynu zadyma:)

jackrabbit
09-12-2010, 20:15
durnowaty pomysl, angolom i tak nie chce sie uczyc a teraz bedzie jeszcze gorzej

skonczy sie na tym ze zaleje ich fala wyksztalconych emigrantow z indii i europy wschodniej a oni tylko na zmywak sie beda nadawali :(

MR
09-12-2010, 20:18
żerowanie na edukacji to slaby pomysl, strzal w stope

freefly
09-12-2010, 21:37
No pięknie. Bratanek studiuje politologię w King's College of London. Starzy znowu będą musieli się szarpnąć.

locos
09-12-2010, 21:43
Jednym slowem - rzadzacy eurokolchozem (bo problem nie tyczy sie tylko UK niestety) chca aby poziom inteligencji zblizyl sie do tego za wielka woda. Wtedy bedzie jeszcze latwiej wmawiac ludziom bzdury.

Calme
09-12-2010, 21:46
Nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój :mrgreen:

Cosnek
10-12-2010, 00:10
Niestety 9tys. funtow za rok studiow to cena zaporowa dla wiekszosci chetnych. Pojawiaja sie glosy ze to banki powinny "beknac" za straty spowodowane kryzysem a nie studenci. Z mojej uczelni przez ciecia kosztow odchodzi kilku dobrych wykladowcow. . .