Zobacz pełną wersję : Światełko w tunelu - na szczęście.
Docenią wszyscy ci, którzy mają problemy z serduszkiem i o tym wiedzą - pozostali będą żyć w nieświadomości. :D
Ciekawy jestem, jak szeroka jest to akcja? Bo, że potrzebna - wątpliwości nie mam żadnych.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8789997,Ostry_dyzur_w_tramwaju.html
Rafał_Sz
09-12-2010, 17:33
Jestem zdecydowanie za:
- Sprzętem tego typu na szeroką skalę.
- Wywaleniem tego lekarza na zbity pysk.
A sprzęt można by nazwać "przekleństwo dla ZUSu". ;)
Lekarz to powinien w pierwszej kolejności stracić pracę. Tak byłoby w normalnym miejscu. U nas znajdzie się kilkudziesięciu tłumaczy, którzy powiedzą, że doktor powiedział zupełnie coś innego niż wszyscy dookoła słyszeli. Przykre, żeby nie powiedzieć - żenujące.
Komentarze niektóre pod informacją też są żenujące..
Komentarze niektóre pod informacją też są żenujące..
Anonimowość w sieci :(. Norma niestety.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.