Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Światełko w tunelu - na szczęście.



Yoora
09-12-2010, 15:37
Docenią wszyscy ci, którzy mają problemy z serduszkiem i o tym wiedzą - pozostali będą żyć w nieświadomości. :D
Ciekawy jestem, jak szeroka jest to akcja? Bo, że potrzebna - wątpliwości nie mam żadnych.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8789997,Ostry_dyzur_w_tramwaju.html

Rafał_Sz
09-12-2010, 17:33
Jestem zdecydowanie za:

- Sprzętem tego typu na szeroką skalę.
- Wywaleniem tego lekarza na zbity pysk.

A sprzęt można by nazwać "przekleństwo dla ZUSu". ;)

Yoora
09-12-2010, 18:02
Lekarz to powinien w pierwszej kolejności stracić pracę. Tak byłoby w normalnym miejscu. U nas znajdzie się kilkudziesięciu tłumaczy, którzy powiedzą, że doktor powiedział zupełnie coś innego niż wszyscy dookoła słyszeli. Przykre, żeby nie powiedzieć - żenujące.

ASAHI
09-12-2010, 18:14
Komentarze niektóre pod informacją też są żenujące..

Yoora
09-12-2010, 20:19
Komentarze niektóre pod informacją też są żenujące..

Anonimowość w sieci :(. Norma niestety.