Zobacz pełną wersję : Adam Tyszko - ktokolwiek widział...?
Cześć,
czy ktoś wie, co się stało z naszym forumowym kolegą Adamem Tyszko, który ma fotolab 'Fotomi'? Wiem, że sporo osób z forum też korzystało z jego usług. Od kilku tygodni nie mogę się z Adamem skontaktować, nie odpowiada na maile, tel. stacjonarny nieaktualny, komórka wyłączona.
Będę wdzięczny za jakąś informację, gdyby ktoś z Was coś wiedział.
Witam
Ja też nie mogę skontaktować się z Adamem. Milczy od ponad 2 miesięcy.
kurde dopiero skojarzylem...moge kumpla z hajnowki poprosic zeby zajrzal....w policji pracuje
a moze na CB Adasia poszukac? z tego co wiem to na C sie przesiadl...
Gootchio
19-01-2011, 11:00
Panowie, trafił już któryś na jakiś trop? Też szukam kontaktu do Adama.
Na początku grudnia jeszcze odpowiadał na maile - telefon wprawdzie zgubił, ale wtedy już miał ponoć do odbioru drugą kartę.
Od grudnia, a właściwie od listopada czekam na przesyłkę...i nic, zero kontaktu :(
Nie ma na forum nikogo z Hajnowki albo bliskiej okolicy?
Napisałem zapytanie, czekam na odpowiedź - dam znać.
Sapphiron
19-01-2011, 14:38
sote przecież conik odpisał że ma...
sote przecież conik odpisał że ma...
ze napisal to jeszcze nic nie znaczy ;)
sam jestem ciekaw co u Adasia...
Nieciekawie :(
Dostałem takie info:
"Głupio mi było mówić ludziom, że to nieodpowiedzialny człowiek...siedzą komornicy, zakład nie funkcjonuje, ścigają go inni pożyczkodawcy i kontrahenci.
Szkoda :( Nie wiem, czy nieodpowiedzialny. Shit happens. Pozostaje współczuć, a przypadek nie jest niestety odosobniony. Laboratoria i zakłady o długiej historii zwijają się na potęgę...
Nieciekawie :(
Dostałem takie info:
"Głupio mi było mówić ludziom, że to nieodpowiedzialny człowiek...siedzą komornicy, zakład nie funkcjonuje, ścigają go inni pożyczkodawcy i kontrahenci.
uuuuuaaaa no to sie porobilo...
fotograf58
22-01-2011, 20:06
Szkoda :( Nie wiem, czy nieodpowiedzialny. Shit happens. Pozostaje współczuć, a przypadek nie jest niestety odosobniony. Laboratoria i zakłady o długiej historii zwijają się na potęgę...
I to jest cała prawda o fotografii :(
Gootchio
05-02-2011, 21:04
Nieciekawie :(
Dostałem takie info:
"Głupio mi było mówić ludziom, że to nieodpowiedzialny człowiek...siedzą komornicy, zakład nie funkcjonuje, ścigają go inni pożyczkodawcy i kontrahenci.
To info to fake... Adam zawiesił część odbitkową działalności z powodów zdrowotnych, a część ślubną powoli ciągnie. Właśnie odebrałem zamówioną w grudniu fotoksiążkę.
To info to fake... Adam zawiesił część odbitkową działalności z powodów zdrowotnych, a część ślubną powoli ciągnie. Właśnie odebrałem zamówioną w grudniu fotoksiążkę.
Wybacz, ale to nie fake, wielu ludzi wtopiło spore pieniądze. Zanim się zawiesi działalność trzeba się z ludźmi rozliczyć!
Gootchio miałesz szczęscie. Ja od października nie mam zrealizowanego zlecenia, zero wyjaśnień ani zwrotu kasy. Dlatego uważam, że Adaś to zwykły szczeniak, oszust i złodziej. Poważny i uczciwy człowiek postęuje inaczej. Słowo wyjaśnienia + zwykła ludzie "przepraszam" i sprawa wyjasniona, jednak na to nie stać tego krętacza.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.