Zobacz pełną wersję : Oszust na allegro
Koledzy ostrzegam przed allegrowym oszustem o nicku iiiaaaqq.
Gostek proponuje zakup towaru ze wskazaniem wysyłki do Algerii
krzysztofer
08-12-2010, 12:50
Wyszukiwarka mowi "Nie ma takiego Użytkownika w Allegro"
marszull
08-12-2010, 12:52
bo to pewnie odmiana "nigeryjskiego oszustwa"
Nie wiem jak to się dzieje. Chciał mnie skubnąć na nikon D3
Blasius.G
08-12-2010, 18:09
Byl taki watek o tych z Nigerii, czy jakos tak. Poszukaj w dziale forum "Rynek...." ,w przyklejonych watkach.
Koledzy ostrzegam przed allegrowym oszustem o nicku iiiaaaqq.
Gostek proponuje zakup towaru ze wskazaniem wysyłki do Algerii
Nie bardzo rozumiem ja kupuję a on wysyła mi do Algierii?
miron19j
08-12-2010, 19:25
Nie bardzo rozumiem ja kupuję a on wysyła mi do Algierii?
odwrotnie. On kupuje, Ty wysyłasz do Algierii, Zambii, Tunisu...
Gostek robi przekręt na płatności. Pisze, że zrobił przelew. Prosi, żebyś wysłał aparat, bo trafia mu się wyjazd życia i nie może czekać. Ty, że żadne pieniądze nie wpłynęły. Wtedy przesyła skan przelewu, który rzekomo wykonał. A pieniądze pewnie utknęły gdzieś między bankami.
Niektórzy się na to nabierają.
W rzeczy samej. Straszy mnie FBI
Uuu to grubo :D Ale gdzie jest napisane, że musisz wysłać sprzęt po zrobieniu przelewu przez niego, a nie po wpłynięciu kasy na konto? :D Nie ma co pękać :D
W rzeczy samej. Straszy mnie FBI
Normalnie strach się bać:)).Odpisz mu,żeby zgłosił też sprawę do Archiwum X:razz:
Ciekawe dlaczego FBI mu przyszło do łba?
Ja nie pękam tylko przestrzegam innych żeby się na ten myk nie nabrali. Pracuję w banku i co nieco wiem o trefnych transakcjach
Bo myśli, że Polska to zaścianek :D i wystraszy sie FBI :D
miron19j
08-12-2010, 22:07
Ciekawe dlaczego FBI mu przyszło do łba?
bo nie wie, że u nas jest CBA i agent Tomek
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
Bo myśli, że Polska to zaścianek :D i wystraszy sie FBI :D
Chyba nawet nie wie,gdzie znajduje się Polska na globusie:)).
A właśnie,słuchajcie czy można się wycofać z transakcji??.
tez mialem z nim przyjemnosc. a wlasciwie olalem sprawe.
3x wystawialem aparat i try razy do mnie pisal maila o tej samej dennej tresci - kaleczący polski prosto z google translatora. olalem maile bo po co robic sobie problemy.
Archibald
08-12-2010, 22:23
Do mnie takie same pierdoły wypisywał niejaki DA___ASWAA7 (http://allegro.pl/show_user.php?uid=20534112) z adresu mailowego usdsaww[małpa]tlen.pl, tyle, że do Nigerii miałem wysyłać towar. Napisałem mu, że nic nie rozumiem z tego bełkotu, przysłał drugiego równie niezrozumiałego maila, jeszcze raz odpisałem, że jeśli chce dokonać zakupu to proszę o zakup zgodnie z zasadami panującymi na allegro - i dał mi spokój ;)
Marcin Borkowski
08-12-2010, 22:28
bo nie wie, że u nas jest CBA i agent Tomek
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
hahahhaha
Blasius.G
08-12-2010, 23:39
W rzeczy samej. Straszy mnie FBI
Uważaj. FBI patrzy na ciebie http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=162448 :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.