Zobacz pełną wersję : Potrzebne ramki świąteczne do zdjęć przedszkolnych z mikołajem
Ksiazkiewicz
07-12-2010, 21:45
Znajomy poprosił mnie o zrobienie fotek w przedszkolu z okazji Mikołaja.
Stąd też potrzebuje ramek do takich zdjęć jak w linki poniżej:
Fotka pojedyncza (http://www.ksiazkiewicz.pl/temp/minimIMG_2225.jpg)
Fotka grupowa (http://www.ksiazkiewicz.pl/temp/minimIMG_2356.jpg)
Może któryś z kolegów ma pasujące ramki do tego, odsprzeda, użyczy lub jakoś inaczej się dogadamy % ;)
Albo ma jakieś namiary na bazę, sklep z takimi ramkami. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.
http://fotopak.pl/7-albumy_kolorowe_do_szkol_przedszkoli_itp
Na stronie kiepsko to wygląda, ale w realu jest OK.
ps. Mogłeś postarać się o jakieś tło i 2 lampy z parasolkami.
http://fotopak.pl/7-albumy_kolorowe_do_szkol_przedszkoli_itp
Na stronie kiepsko to wygląda, ale w realu jest OK.
No, nie wiem - "ramka wzór sięta" - mój mistrz na dziś. :>
"Album dostępny formacie" też robi wrażenie...
Co prawda temat jest o ramkach, a nie o pokazanych przez Ciebie zdjęciach, ale nie mogę nie zapytać - czemu ostrość poszła na torbę z prezentami? ;)
czemu ostrość poszła na torbę z prezentami? ;)
Zapomniałeś, jak to jest być dzieckiem? Co jest najważniejsze 06 grudnia? :>
Robiłem raz u młodego w przedszkolu zdjęcia (bo mnie rodzice poprosili), ale postawiłem warunek - żadnych ramek-sramek. Jak ktoś chce mieć zdjęcie w ramce, to niech je sobie oprawi. Uważam, że dzieci należy uczyć estetyki od małego. Potem się dziwicie, że młoda para zamawia fotomontowane pseudo zdjęcia.
Może to niegrzecznie z mojej strony, ale wybacz Mateusz, ramki tych zdjęć nie uratują.
uczyć estetyki od małego. Potem się dziwicie, że młoda para zamawia fotomontowane pseudo zdjęcia.
Kiedyś nie przyjąłem zlecenia ślubnego, gdyż zorientowałem się podczas rozmowy, że chcą wydziwianych zdjęć. Aby się upewnić, poprosiłem o pokazanie, czego mniej więcej chcą. Młody był przygotowany, sięgnął na półkę i ujrzałem straszne PSowe wiry (dosłownie!). Oznajmiłem, że ja takich dziwactw nie robię. Błąd? W kontekście foto-knytowego e-pleneru chyba błąd...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.