Pumexior
07-12-2010, 18:57
Witam.
Ostatnio stałem się posiadaczem dwóch bonów zakupowych do sklepu Cyfrowe.pl, po 200zł każdy, łącznie 400zł.
Pomyślałem, że gdyby ktoś z kolegów planował zakupy w tym sklepie to mógłbym te bony odsprzedać (oczywiście za nieco niższą kwotę). Są one w formie kodów, tak, że odpada kwestia wysyłki.
Myślałem też o kupnie przedmiotu w sklepie i odsprzedaniu go, jednak sporo z tym problemu a i strata pieniędzy duża.
Pozdrawiam.
Ostatnio stałem się posiadaczem dwóch bonów zakupowych do sklepu Cyfrowe.pl, po 200zł każdy, łącznie 400zł.
Pomyślałem, że gdyby ktoś z kolegów planował zakupy w tym sklepie to mógłbym te bony odsprzedać (oczywiście za nieco niższą kwotę). Są one w formie kodów, tak, że odpada kwestia wysyłki.
Myślałem też o kupnie przedmiotu w sklepie i odsprzedaniu go, jednak sporo z tym problemu a i strata pieniędzy duża.
Pozdrawiam.