navigator_s9
07-12-2010, 01:18
Mam w zasadzie dwa pytania. Niebawem zamierzam porobić kilka zdjęć narciarzom i snowboardzistą którzy będą jeździli po dwóch rurach PCV. Mam tutaj zdjęcie miejscówki na której będzie się wszystko odbywało. Zdjęcia będę robił wieczorem (ciemno) i doświetlam dwoma lampami na statywach sb-28dx i yn-460II wyzwalanymi zdalnie. Prosiłbym kilka rad co do ustawienia lamp przy robieniu zdjęć na poszczególnych przeszkodach tzn czy najlepiej jedną ustawiać za riderem, a drugą przed itp i drugie pytanie brzmi: Jak mam ustawić lampy (chodzi o moc i odległość) jak będę chciał robić zdjęcie sekwencyjne?
ZDJĘCIE:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img34.imageshack.us/img34/7956/dsc9867male.jpg)
ZDJĘCIE:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img34.imageshack.us/img34/7956/dsc9867male.jpg)