PDA

Zobacz pełną wersję : Jeli chcesz kupi coś luksusowego z foto na prezent...



HYPER
06-12-2010, 14:17
na dodatek nie chcesz zrujnować swojego portfela to masz niepowtarzalną szansę na zakup Filtra UV filrmy B+W w limitowanej edycji.

Jest to filtr w złotym wykończeniu oprawki z powłokami DMRC.

Każdy z filtrów trafia do odbiorcy w eleganckim drewnianym pudełku, z odrębnym numerem seryjnym i certyfikatem autentyczności.
Niby to zwykły filtr, ale wyobraźcie sobie minę obdarowanej osoby jak otworzy prezent :)

Ja dla siebie już zamówiłem ten gadzet. Jak dojdzie to dam Wam znać :)
Niestety filtry w bardzo ograniczonej ilości trafiły tylko na rynek azjatycki, więc można je kupić praktycznie tylko z Hong Kongu.

Tu link do opisu:

http://www.schneiderkreuznach.com/fotofilter/bw-filter-limited-edition-gold.htm

de Fresz
06-12-2010, 14:46
A jakie ceny i gdzie sprzedają z wysyłką do nas?

HYPER
06-12-2010, 14:50
ja zaplacilem 130 dolcow na ebayu z wysylka w cenie. koszt w sumie jak filtra polaryzacyjnego. mysle, ze niezbyt wygorowana cenowo ekstrawagancja.

pil74
06-12-2010, 16:05
Jak dla mnie to zbyt krzykliwy. :)
Rzuca się niepotrzebnie w oczy i wzbudza zainteresowanie.

MR
06-12-2010, 16:18
z ta zlota obwodka wsrod cyganow bedziesz traktowany jak swoj. Idealne na street Gipsy hunting. (nie jestem rasita ;))

ewentualnie w przypadku spotkania z przedstawicielami polskiej mody DRESsingowej, mozna pocwiczyc spring.

HYPER
06-12-2010, 16:53
hmmm. tak samo by mozna postrzegac zloty pasek na profi szklach nikona. mi on jednak nie przeszkadza.

Paweł M
06-12-2010, 20:16
w ostateczności można



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/prezentzegarek-1.jpg
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/217098/prezent-zegarek.jpg)

gtad
06-12-2010, 20:52
No fajny gadżet ;)..

Blasius.G
06-12-2010, 20:53
w ostateczności można


http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/217098/prezent-zegarek.jpg

Nie widzę zdjęcia.

Filtr jest na tyle cienki, że raczej nie będzie tak "krzyczał" z obiektywu:) Niemniej wolałbym jakiś polar i do tego dostępny na naszym rynku (jeśli miałbym jakiś złoty kupować).

Paweł M
06-12-2010, 20:59
Nie widzę zdjęcia.



to może tu http://www.philosophersguild.com/index.lasso?page_mode=Product_Detail&cat=new&skip=9&item=1836&sortby=rank%20DESC

m3
06-12-2010, 21:33
to może tu http://www.philosophersguild.com/index.lasso?page_mode=Product_Detail&cat=new&skip=9&item=1836&sortby=rank%20DESC



Przepraszam która godzina ? Ee... f/1.4