Zobacz pełną wersję : umowa
Kwiatek111
06-12-2010, 14:15
witam
moze ktos z was ma kopie umowy o wykorzystanie zdjec w internecie, np. na stronie www, najlepiej w jezyku angielskim
z gory dzieki
Musisz jeszcze sprecyzować jakiego kraju prawo autorskie ma obejmować ta umowa.
Kwiatek111
06-12-2010, 14:34
anglia
anglia
http://www.legislation.gov.uk/ukpga/1988/48/contents
przejrzyj sobie sobie prawo autorskie U.K. o określ jakie chciałbyś mieć zapisy w takiej umowie.;)
Kwiatek111
06-12-2010, 14:50
o matko ale tego jest,
moze zle sie okreslilem, potrzebna mi raczej prosta umowa (pozwolenie) na umieszczenie zdjec na stronie internetowej
Zapraszamy do grupy wyspiarze!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.