PDA

Zobacz pełną wersję : umowa



Kwiatek111
06-12-2010, 14:15
witam
moze ktos z was ma kopie umowy o wykorzystanie zdjec w internecie, np. na stronie www, najlepiej w jezyku angielskim
z gory dzieki

freefly
06-12-2010, 14:21
Musisz jeszcze sprecyzować jakiego kraju prawo autorskie ma obejmować ta umowa.

Kwiatek111
06-12-2010, 14:34
anglia

freefly
06-12-2010, 14:40
anglia


http://www.legislation.gov.uk/ukpga/1988/48/contents

przejrzyj sobie sobie prawo autorskie U.K. o określ jakie chciałbyś mieć zapisy w takiej umowie.;)

Kwiatek111
06-12-2010, 14:50
o matko ale tego jest,
moze zle sie okreslilem, potrzebna mi raczej prosta umowa (pozwolenie) na umieszczenie zdjec na stronie internetowej

biegly
06-12-2010, 15:19
Zapraszamy do grupy wyspiarze!