manfred
06-12-2010, 13:49
sie rozsierdzili i nie bedzie Bożego Narodzenia a co... kto sie sprzeciwi dostanie w kufe.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img403.imageshack.us/img403/1169/dsc6634.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/8775/dsc66350.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img403.imageshack.us/img403/1169/dsc6634.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/8775/dsc66350.jpg)