PDA

Zobacz pełną wersję : Górale zamieniają święta...



manfred
06-12-2010, 13:49
sie rozsierdzili i nie bedzie Bożego Narodzenia a co... kto sie sprzeciwi dostanie w kufe.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img403.imageshack.us/img403/1169/dsc6634.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/8775/dsc66350.jpg)

admin
06-12-2010, 13:52
:) Gmina kościelisko ma swoje święta. Generalnie to też takie odrobinę Boże Ciało :)

ekonet
06-12-2010, 13:54
:) Gmina kościelisko ma swoje święta. Generalnie to też takie odrobinę Boże Ciało :)
Chcesz powiedzieć, że góralki mają boskie ciała? :)

elanek
06-12-2010, 15:04
Chcesz powiedzieć, że góralki mają boskie ciała? :)

Do 27 lat :)

ekonet
06-12-2010, 15:04
Do 27 lat :)
I bez możliwości apelacji. ;)

Kasandra
06-12-2010, 15:10
Do 27 lat :)

pchi!