Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : architekt wnętrz



dame
06-12-2010, 00:38
Witajcie,

kupilem niedawno mieszkanie w Warszawie w stanie deweloperskim. Jestem na etapie szukania architekta wnetrz.

Macie jakieś swoje doświadczenia w tej materii?

Pytam, bo na zdjęciach to co drugie mieszkanie wygląda pięknie, a opinie o środowisku są raczej kiepskie... ciekaw jestem skąd się to bierze.

Oglądam strony www różnych architektów, tam gdzie widzę ściemę - niby skończona realizacja a widać w szczegółach, że to projekt komputerowy, omijam takich z daleka.

Będę wdzięczny za wskazówki na co zwrócić uwagę..

freefly
06-12-2010, 01:05
Oglądam strony www różnych architektów, tam gdzie widzę ściemę - niby skończona realizacja a widać w szczegółach, że to projekt komputerowy, omijam takich z daleka.


Liczysz na odręczne rysunku perspektywiczne kolorowane farbkami?

mac.serafin
06-12-2010, 01:20
Nie, chodzi mi o to że nie pokazują efektu końcowego tylko projekt zrobiony na pc.

freefly
06-12-2010, 01:28
Nie, chodzi mi o to że nie pokazują efektu końcowego tylko projekt zrobiony na pc.

A gdzie mają Tobie pokazać efekt końcowy? W realu?

jackrabbit
06-12-2010, 01:58
A gdzie mają Tobie pokazać efekt końcowy? W realu?

a slyszal kiedys o aparacie fotograficznym?

freefly
06-12-2010, 02:12
a slyszal kiedys o aparacie fotograficznym?

Z tym to jest różnie. Jeśli inwestor wyrazi zgodę, to może pstrykną gotowe wnętrze i to pod waruniem, że prowadzą nadzór przy realizacji.
W przypadku, gdy sprzedają gotowe projekty, to nawet nie widzą co klient zrobił z projektem.

verus
06-12-2010, 03:00
Pytam, bo na zdjęciach to co drugie mieszkanie wygląda pięknie, a opinie o środowisku są raczej kiepskie... ciekaw jestem skąd się to bierze.


:-)

Strus
06-12-2010, 10:20
My właśnie 2 dni temu dostaliśmy mailem projekt wykonawczy dla łazienki. Zleciliśmy to pani Marcie Najder (http://shape-of-imagination.com.pl/) i z efektów jesteśmy zadowoleni. Cena bardzo przyjazna, kontakt również.

U nas bardzo ważna była cena usługi. Gdybyśmy nie musieli się za bardzo liczyć z pieniążkami to trafiłem na kilka ciekawych firm
http://www.interyour.pl/
http://www.berenikaszewczyk.pl/


Miałem jeszcze zapisaną babeczkę z Wawy, która po prostu cuda wymyślała. Na stronie było kilkadziesiąt realizacj i co jedna to lepsza. Niestety wcięło mi adres strony a nie mogę jej znaleźć u wujka googla