PDA

Zobacz pełną wersję : Top wszechczasów Trójki



puchbeary
05-12-2010, 14:36
Czasu pewnego, nieodległego kolega Obi częstował nas tutaj nagranymi przez siebie audycjami koncertowymi w programie 3 Polskiego Radia. Pamiętając o tym chciałbym was dziś zapytać czy w waszych zbiorach muzycznych ktoś nie posiada nagranych audycji Polskiego Topu oraz Topu Wszechczasów - doprecyzuję, że chodzi mi o całościowy zapis audycji a nie poszczególne kawałki. Mam nagrany Polski Top - Anno Domini 2010 - oraz Top Wszechczasów również z tego roku - kto słuchał ten wie, że to najlepsze audycje w całym roku. Interesuje mnie poszerzenie kolekcji o poprzednie wydania. Ktokolwiek widział - ktokolwiek wie - będę dozgonnie wdzięczny za namiar.

ps: Do najbliższego Topu Wszechczasów już tylko 26 dni :)

mypod
05-12-2010, 20:57
To ja się podepne do tematu.
Ma ktoś z Was może nagrany koncert "Grałem w Bogatyni, gram dla Bogatyni" prowadzony przez Artura Andrusa w trójce?

Jakby ktoś miał to byłbym bardzo wdzięczny.

ku6i
06-12-2010, 07:38
Czasu pewnego, nieodległego kolega Obi częstował nas tutaj nagranymi przez siebie audycjami koncertowymi w programie 3 Polskiego Radia. Pamiętając o tym chciałbym was dziś zapytać czy w waszych zbiorach muzycznych ktoś nie posiada nagranych audycji Polskiego Topu oraz Topu Wszechczasów - doprecyzuję, że chodzi mi o całościowy zapis audycji a nie poszczególne kawałki. Mam nagrany Polski Top - Anno Domini 2010 - oraz Top Wszechczasów również z tego roku - kto słuchał ten wie, że to najlepsze audycje w całym roku. Interesuje mnie poszerzenie kolekcji o poprzednie wydania. Ktokolwiek widział - ktokolwiek wie - będę dozgonnie wdzięczny za namiar.

ps: Do najbliższego Topu Wszechczasów już tylko 26 dni :)

Mam nagrany w całości Top 2004, tzn. z zapowiedziami, bez reklam i serwisów info, z podziałem na utwory i zapowiedzi.

puchbeary
06-12-2010, 09:30
Mam nagrany w całości Top 2004, tzn. z zapowiedziami, bez reklam i serwisów info, z podziałem na utwory i zapowiedzi.
Panyyy.. daj .... daj ..... :D :D

Dałbyś radę to spakować jakimś zipem czy innym rarem i posłać na hotfile albo rapida ? Jak nie to na płytkę też się piszę - zwrócę Ci koszty wysyłki i nośnika.

ku6i
06-12-2010, 09:33
Wrzucę to na jakiś serwer, ale przypomnij się pan we wtorek bo dzisiaj mam obronę pracy :)

puchbeary
06-12-2010, 12:00
Powodzenia w obronie
(podobno najlepiej sprawdzają się grabie w związku z dużym zasięgiem i olbrzymią siłą rażenia :P )

Obi
06-12-2010, 13:16
To znaczy, że co? Że chcecie Topy na mój koszt transferu pewnie? :D

puchbeary
06-12-2010, 16:07
Jakbyś miał to jak nie jak tak :)

Obi
06-12-2010, 16:10
wiedziałem, wiedziałem... jak się ogarnę to oczywiście wrzucę link :)

<| MICHAŁ |>
06-12-2010, 16:25
nie wiem, czy linki dzialaja - w robocie nie sprawdze....

Top Wszechczasow 2007 nadany 31.12.2007 oraz 01.01.2008
audycja podzielona na pliki (http://javascript<b></b>:void(0))

http://peb.pl/inne-utwory/224088-rapidshare-top-wszechczasow-trojki-2007-a.html

puchbeary
06-12-2010, 19:35
Dzięki. Już się śśia :)

<| MICHAŁ |>
06-12-2010, 23:23
spox
mam jeszcze cos takiego - nie wiem skad zassałem :)
nie mam rury, żeby to wypchnąć
moge nagrac na CD i podesłać

łącznie 560MB


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img839.imageshack.us/img839/9682/topzl.jpg)

mypod
06-12-2010, 23:40
A na dropboxika?

Obi
06-12-2010, 23:58
http://chomikuj.pl/Obi/Polski+TOP+Wszech+Czas*c3*b3w+w+PR3+2010
http://chomikuj.pl/Obi/XVI+Top+Wszechczas*c3*b3w

20 GB transferu za free póki co tyle... będzie więcej :)
Jak się skończy transfer dajcie znać!!!

<| MICHAŁ |>
07-12-2010, 00:03
chodzilo o to , ze up mam kijowy.... postaram sie cos pokombinowac...
gdy to wrzuce to dam znaka


Edit
a no to pozamiatane - Obi ma to samo :)
dzieki :)

Obi
07-12-2010, 00:19
Spoko spoko... reszta będzie sukcesywnie lądowała :) Jak będzie dam znać :)

Dyziek
07-12-2010, 00:21
Obi nie nagrywałeś przypadkiem wczorajszego koncertu Roberta Kasprzyckiego?

Obi
07-12-2010, 00:39
Robert jest ze Śremu :) Koncert będzie :) Nagłaśniałem Roberta jakoś w lutym robiłem :) Poza tym zagrał genialny koncert na Bieszczadzkich Aniołach w zeszłym roku.

Dyziek
07-12-2010, 00:43
Robert jest ze Śremu :) Koncert będzie :) Nagłaśniałem Roberta jakoś w lutym :) Poza tym zagrał genialny koncert na Bieszczadzkich Aniołach w zeszłym roku.


Spoczko, u nas grali też jakiś czas temu nawet kilka foteczek udało się zrobić, zawsze lubiłem klimat na jego koncertach(wesoło) ->http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=134939

Obi
07-12-2010, 00:57
Ano Robert jest niezłym jajcarzem :D Zajefajne zdjęcia Hernika. Poza tym jego koncerty z całym składem to jest niezły ogień :D
http://w357.wrzuta.pl/audio/9ELHW00nWAA/robert_kasprzycki_-_prorok_niesmialych
miażdży tym utworem.
Przepraszam za offtop, ale tak jakoś mi się na wspominki wzięło :)

puchbeary
07-12-2010, 10:44
Dzięki Mike - AD 2010 miałem komplet :). Dzięki Twoim linkom mam też teraz wszechczasowy AD 2007. Połączyłem tylko w jedną całość audycję bo faktycznie ktoś sobie zadał trud i powycinał wszystkie zapowiedzi i piosenki osobno.
Obi - Twojego chomika mam pod obserwacją :P .
Koledzy i koleżanki - kto ma jeszcze jakieś Topy ? Nie wstydać się :D

Obi
07-12-2010, 20:13
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/Kasprzycki
Tu jest koncert Roberta z niedzieli :)

Dyziek
07-12-2010, 20:29
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/Kasprzycki
Tu jest koncert Roberta z niedzieli :)

Leci, THX Obi:grin:

Obi
07-12-2010, 21:26
Leci, THX Obi:grin:

Proszę :D To jak wymieniliśmy grzeczności to ja tylko dodam, że jak będzie chwila to dorzucę jakieś nagrania :)

raider
09-12-2010, 20:16
Ściągnąłem ale taka sobie ta lista, całe szczęście że radia nie słucham hehe.. Prawie 10% listy to Pink Floyd, drugie 10% to Niemen z Dżemem :) I co tam robi jakiś drętwy Archive na 6 miejscu rotfl! Gdzie podziali się np. Fleetwood Mac, David Bowie, Iggy Pop, Michael Jackson, Elton John, Genesis, Sex Pistols, Kiss, Iron Maiden, Blue Oyster Cult, Thin Lizzy, The Who, Faith No More, The Prodigy, Soundgarden, Johnny Cash czy choćby Scorpions i jeszcze trochę innych?

Obi
09-12-2010, 20:20
Dołożyłem transferu :)

Rafał_Sz
09-12-2010, 20:21
Dołożyłem transferu :)
Z czego właśnie korzystam. Dzięki! :D