biegly
04-12-2010, 00:14
Po przeczytaniu postu kolegi shaddixx , odawżyłem sie pochwalić wiekszemu gronu naszego forum.
Jest to dla mnie wyróżnienie, moje zdjęcia dokładnie dwa trafiły do gazety New York "The Militant"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1219.snc4/155104_181867741829339_100000183427189_710608_1638 62_n.jpg)
Jedno z nich jest na owej pierwszej stronie gazety :)
Dziekuje i pozdrawiam.
Jest to dla mnie wyróżnienie, moje zdjęcia dokładnie dwa trafiły do gazety New York "The Militant"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1219.snc4/155104_181867741829339_100000183427189_710608_1638 62_n.jpg)
Jedno z nich jest na owej pierwszej stronie gazety :)
Dziekuje i pozdrawiam.