PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest granica smaku?



Greg77
03-12-2010, 20:17
xdl0oVaRYv0

mateo912
03-12-2010, 20:23
OMG :shock:

biegly
03-12-2010, 20:26
Hahahah, ale ogólnie masakra :/

misiobudrysio
03-12-2010, 20:27
calkowity brak samokrytyki
az sie wstydze za nia sluchajac tego
totalna żenada

Sebastianito
03-12-2010, 20:28
Siostra Wioletty Villas?

edit... wysłuchałem do końca.

credka
03-12-2010, 20:48
sextelefon? bleeeeeeeeeeeee!!! Za długo patrzyłam...

kh29228
03-12-2010, 20:58
Chłopie, jak żeś takiego rodzynka wynalazł? :D

mariush777
03-12-2010, 21:00
A ja się pytam!!!
Człowieku kiego grzyba żeś szukał ,że tego pana nam wynalazł ??? ;)
Nie dałem rady wytrwać do końca ...
moja granica jest bardzo blisko ;)

pil74
03-12-2010, 21:03
WTF???:shock:

mariush777
03-12-2010, 21:05
WTF???:shock:

uderzająco celna uwaga :)

velaskez
03-12-2010, 21:09
Chłopie, jak żeś takiego rodzynka wynalazł? :D

Może współuczestniczył w produkcji, a teraz robi reklamę?

pil74
03-12-2010, 21:27
Nie wiem dlaczego ale po obejrzeniu kilku sekund tego...czegoś przypomniało mi się to, jako wyraz na co teraz mam ochotę...

r2UOcrXcOMs&feature

Greg77
03-12-2010, 21:42
Chłopie, jak żeś takiego rodzynka wynalazł? :D


A ja się pytam!!!
Człowieku kiego grzyba żeś szukał ,że tego pana nam wynalazł ??? ;)


Znajomy wrzucil na fejsbuka i szczęka mi spadla a komentarzy pod tym mial 80:D


Może współuczestniczył w produkcji, a teraz robi reklamę?

No no......bym sie nie przyznal!

devgru
03-12-2010, 22:06
Obejrzałem do końca. Jestem hardkorem! :P

Mavierk
03-12-2010, 22:13
nie wiem o co Wam chodzi - kobieta ma cudowny głos, inteligentne spojrzenie i niebanalne cycki :]

Greg77
03-12-2010, 22:15
nie wiem o co Wam chodzi - kobieta ma cudowny głos, inteligentne spojrzenie i niebanalne cycki :]

Zapomniales o holiłódzkim usmiechu i tureckich meblach:D

ars
03-12-2010, 22:19
o kurka :)

mirtius
03-12-2010, 22:26
dobra nuta

manfred
03-12-2010, 22:41
To jest facet

georghe
03-12-2010, 23:11
Greg77, po co to wrzuciłeś ?
Co tu komentować, o jakim "smaku" rozmawiać ?

Sapphiron
03-12-2010, 23:42
Głos kurdę niezły no ale ten wygląd a'la królowa Solariowych Piczonów...

Greg77
03-12-2010, 23:57
Greg77, po co to wrzuciłeś ?
Co tu komentować, o jakim "smaku" rozmawiać ?

No wlasnie po to, zeby pokazac co jest za ta granica:D

Paweł M
04-12-2010, 00:07
najbardziej mnie rozwalił fotel...

kolega, jak to zobaczył powiedział: "Kto to chyba magda gesler?"

Sapphiron
04-12-2010, 00:08
Forum Nikona demotywuje nawet wyszukiwarkę google trafnością swoich odpowiedzi:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img199.imageshack.us/img199/7219/screen3o0.jpg)

Greg77
04-12-2010, 00:48
To jest kobieta i do tego spiewaczka operowa:O google mi powiedzial:D

rainbowwarrior
05-12-2010, 16:36
Noo, teledysk po zbóju. Nie ma co.