Zobacz pełną wersję : Gdzie jest granica smaku?
mateo912
03-12-2010, 20:23
OMG :shock:
Hahahah, ale ogólnie masakra :/
misiobudrysio
03-12-2010, 20:27
calkowity brak samokrytyki
az sie wstydze za nia sluchajac tego
totalna żenada
Sebastianito
03-12-2010, 20:28
Siostra Wioletty Villas?
edit... wysłuchałem do końca.
sextelefon? bleeeeeeeeeeeee!!! Za długo patrzyłam...
Chłopie, jak żeś takiego rodzynka wynalazł? :D
mariush777
03-12-2010, 21:00
A ja się pytam!!!
Człowieku kiego grzyba żeś szukał ,że tego pana nam wynalazł ??? ;)
Nie dałem rady wytrwać do końca ...
moja granica jest bardzo blisko ;)
mariush777
03-12-2010, 21:05
WTF???:shock:
uderzająco celna uwaga :)
velaskez
03-12-2010, 21:09
Chłopie, jak żeś takiego rodzynka wynalazł? :D
Może współuczestniczył w produkcji, a teraz robi reklamę?
Nie wiem dlaczego ale po obejrzeniu kilku sekund tego...czegoś przypomniało mi się to, jako wyraz na co teraz mam ochotę...
r2UOcrXcOMs&feature
Chłopie, jak żeś takiego rodzynka wynalazł? :D
A ja się pytam!!!
Człowieku kiego grzyba żeś szukał ,że tego pana nam wynalazł ??? ;)
Znajomy wrzucil na fejsbuka i szczęka mi spadla a komentarzy pod tym mial 80:D
Może współuczestniczył w produkcji, a teraz robi reklamę?
No no......bym sie nie przyznal!
Obejrzałem do końca. Jestem hardkorem! :P
nie wiem o co Wam chodzi - kobieta ma cudowny głos, inteligentne spojrzenie i niebanalne cycki :]
nie wiem o co Wam chodzi - kobieta ma cudowny głos, inteligentne spojrzenie i niebanalne cycki :]
Zapomniales o holiłódzkim usmiechu i tureckich meblach:D
Greg77, po co to wrzuciłeś ?
Co tu komentować, o jakim "smaku" rozmawiać ?
Sapphiron
03-12-2010, 23:42
Głos kurdę niezły no ale ten wygląd a'la królowa Solariowych Piczonów...
Greg77, po co to wrzuciłeś ?
Co tu komentować, o jakim "smaku" rozmawiać ?
No wlasnie po to, zeby pokazac co jest za ta granica:D
najbardziej mnie rozwalił fotel...
kolega, jak to zobaczył powiedział: "Kto to chyba magda gesler?"
Sapphiron
04-12-2010, 00:08
Forum Nikona demotywuje nawet wyszukiwarkę google trafnością swoich odpowiedzi:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img199.imageshack.us/img199/7219/screen3o0.jpg)
To jest kobieta i do tego spiewaczka operowa:O google mi powiedzial:D
rainbowwarrior
05-12-2010, 16:36
Noo, teledysk po zbóju. Nie ma co.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.