PDA

Zobacz pełną wersję : MŚ 2018/2022 - Rosja/Katar



Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 19:13
no i te nasze Euro 2012 niech się schowa :)

stadiony w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSh93fl8bQQ

Stadiony w Katarze:
http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y

di_
02-12-2010, 19:44
Łódka, muszelka i gigantyczny telewizor - Katar zaprasza ;)

fotograf58
02-12-2010, 19:47
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji to dla mnie jakaś pomyłka inaczej mówiąc straszna ch....a.

Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 20:05
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji to dla mnie jakaś pomyłka inaczej mówiąc straszna ch....a.

przecież to dużo bogatszy kraj od naszego czy np. od Ukrainy

fotograf58
02-12-2010, 20:13
przecież to dużo bogatszy kraj od naszego czy np. od Ukrainy

Nie będę się wypowiadał dalej bo to trąca polityką i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia. Polityka jest zabroniona na tym forum.

eskimos
02-12-2010, 20:22
Katar tez do swietych panstw nie nalezy, w RPA dzieja sie teraz lepsze cuda niz za czasow apartheidu, ale kogo na wysokim stolku to obchodzi ? Kasa panie kasa : ))

m3
02-12-2010, 20:57
A mnie się tam takie stadiony jak ma mieć Katar wcale nie podobają... Takie efekciarskie, nowoczesne. Przesadzone i tyle :D Wole zwykłe stadiony typu Camp Nou czy też Anfield... No ale cóż teraz przecież wszystko musi być nowoczesne :D

Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 21:13
Wole zwykłe stadiony typu Camp Nou czy też Anfield...

no tak :) to najzwyklejsze stadiony jakich wiele :D :D :D

elanek
03-12-2010, 09:13
Ha, ale ruska mafia razem z wierchuszką kremlowską zarobi :)

freefly
03-12-2010, 10:40
Ha, ale ruska mafia razem z wierchuszką kremlowską zarobi :)

A u nas "mafia" z naszą wierchuszką na przygotowaniach do Euro2012 nie zarobi?

Majek
03-12-2010, 11:16
Khehe, Katarczycy obiecali klimatyzowane stadiony, jak dostaną Mundial. Ciekawe, jak im pójdzie. :-)

akustyk
03-12-2010, 11:33
no ale wlasnie dlatego wybierane sa panstwa, gdzie da sie robic machlojki. przeciez FIFA wlasnie to ma
na celu, zeby moc pod pierzynka robic biznes na zwolnieniach z podatkow itd. itp. rzad holenderski
nie chcial sie zgodzic na panstwo w panstwie - no to sie musial obejsc bez mistrzostw ;)
belgijskie wladze (rzadu stalego tam chyba nigdy dluzej niz 3 miesiace nie ma, wiec pisze "wladze" :D)
o ile mi wiadomo tez, a to kraj katolicki o duzo wyzszej w koncu tolerancji na korupcje... :)

Sendilkelm
03-12-2010, 11:35
Khehe, Katarczycy obiecali klimatyzowane stadiony, jak dostaną Mundial. Ciekawe, jak im pójdzie. :-)

Ale maja na to 12 lat.

akustyk
03-12-2010, 11:37
A mnie się tam takie stadiony jak ma mieć Katar wcale nie podobają... Takie efekciarskie, nowoczesne. Przesadzone i tyle :D Wole zwykłe stadiony typu Camp Nou czy też Anfield... No ale cóż teraz przecież wszystko musi być nowoczesne :D

zwykle juz sa i nikt nie musi udowadniac, ze takie da sie zbudowac albo zrobic.

a te projekty Kataru sa... kosmos. to po prostu wyglada tak zaje..., ze sie micha sama cieszy.


teraz czekam na stadion "babe w babie" u sajusznikow ;) i stadion "sierp i mlot", chociaz to sie passe zrobilo...

freefly
03-12-2010, 12:01
Khehe, Katarczycy obiecali klimatyzowane stadiony, jak dostaną Mundial. Ciekawe, jak im pójdzie. :-)

W Phoenix w Arizonie bylem na stadionie w pełni klimatyzowanym
Dokładnie na tym:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/987960-2.jpg
źródło (http://static.panoramio.com/photos/large/987960.jpg)



I nie jest to jedyny klimatyzowany stadion w USA.
Więc Katarczycy dadzą radę.

Majek
03-12-2010, 12:24
W sumie... Kasy chyba im nie brakuje... Nawet nie wiedziałem, że się takie obiekty buduje na większą skalę.

elanek
03-12-2010, 13:57
A u nas "mafia" z naszą wierchuszką na przygotowaniach do Euro2012 nie zarobi?

Ale to i tak nie taki poziom jak u naszych sąsiadów, przy całym szacunku do naszych kombinatorów.

freefly
03-12-2010, 14:12
Ale to i tak nie taki poziom jak u naszych sąsiadów, przy całym szacunku do naszych kombinatorów.

Sama idea organizowania takich imprez z pieniędzy podatników, to jest mega przekręt.

Skibek
03-12-2010, 14:47
no i te nasze Euro 2012 niech się schowa :)

stadiony w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSh93fl8bQQ


Znając życie to będzie jak koncertem Pink Floyd w Moskwie:

Najpierw konferansjer mówi:
"Eta kamanda Pinka Flojda!"

A potem oficjalny komunikat:
"Koncjerta ńjet budzjet, patamu, szto Wania patpierdzjelił patjefon..."

ku6i
03-12-2010, 19:33
no i te nasze Euro 2012 niech się schowa :)

stadiony w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSh93fl8bQQ


Wiem, nieładnie to tak, i w ogóle, ale ten pan który mówi od 1:08 (o jakże miło brzmiących inicjałach A. A.) ma podobny akcent do tej Pani:

XLmEf1ou-cs ;)