Zobacz pełną wersję : MŚ 2018/2022 - Rosja/Katar
Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 19:13
no i te nasze Euro 2012 niech się schowa :)
stadiony w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSh93fl8bQQ
Stadiony w Katarze:
http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y
Łódka, muszelka i gigantyczny telewizor - Katar zaprasza ;)
fotograf58
02-12-2010, 19:47
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji to dla mnie jakaś pomyłka inaczej mówiąc straszna ch....a.
Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 20:05
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji to dla mnie jakaś pomyłka inaczej mówiąc straszna ch....a.
przecież to dużo bogatszy kraj od naszego czy np. od Ukrainy
fotograf58
02-12-2010, 20:13
przecież to dużo bogatszy kraj od naszego czy np. od Ukrainy
Nie będę się wypowiadał dalej bo to trąca polityką i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia. Polityka jest zabroniona na tym forum.
Katar tez do swietych panstw nie nalezy, w RPA dzieja sie teraz lepsze cuda niz za czasow apartheidu, ale kogo na wysokim stolku to obchodzi ? Kasa panie kasa : ))
A mnie się tam takie stadiony jak ma mieć Katar wcale nie podobają... Takie efekciarskie, nowoczesne. Przesadzone i tyle :D Wole zwykłe stadiony typu Camp Nou czy też Anfield... No ale cóż teraz przecież wszystko musi być nowoczesne :D
Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 21:13
Wole zwykłe stadiony typu Camp Nou czy też Anfield...
no tak :) to najzwyklejsze stadiony jakich wiele :D :D :D
Ha, ale ruska mafia razem z wierchuszką kremlowską zarobi :)
Ha, ale ruska mafia razem z wierchuszką kremlowską zarobi :)
A u nas "mafia" z naszą wierchuszką na przygotowaniach do Euro2012 nie zarobi?
Khehe, Katarczycy obiecali klimatyzowane stadiony, jak dostaną Mundial. Ciekawe, jak im pójdzie. :-)
no ale wlasnie dlatego wybierane sa panstwa, gdzie da sie robic machlojki. przeciez FIFA wlasnie to ma
na celu, zeby moc pod pierzynka robic biznes na zwolnieniach z podatkow itd. itp. rzad holenderski
nie chcial sie zgodzic na panstwo w panstwie - no to sie musial obejsc bez mistrzostw ;)
belgijskie wladze (rzadu stalego tam chyba nigdy dluzej niz 3 miesiace nie ma, wiec pisze "wladze" :D)
o ile mi wiadomo tez, a to kraj katolicki o duzo wyzszej w koncu tolerancji na korupcje... :)
Sendilkelm
03-12-2010, 11:35
Khehe, Katarczycy obiecali klimatyzowane stadiony, jak dostaną Mundial. Ciekawe, jak im pójdzie. :-)
Ale maja na to 12 lat.
A mnie się tam takie stadiony jak ma mieć Katar wcale nie podobają... Takie efekciarskie, nowoczesne. Przesadzone i tyle :D Wole zwykłe stadiony typu Camp Nou czy też Anfield... No ale cóż teraz przecież wszystko musi być nowoczesne :D
zwykle juz sa i nikt nie musi udowadniac, ze takie da sie zbudowac albo zrobic.
a te projekty Kataru sa... kosmos. to po prostu wyglada tak zaje..., ze sie micha sama cieszy.
teraz czekam na stadion "babe w babie" u sajusznikow ;) i stadion "sierp i mlot", chociaz to sie passe zrobilo...
Khehe, Katarczycy obiecali klimatyzowane stadiony, jak dostaną Mundial. Ciekawe, jak im pójdzie. :-)
W Phoenix w Arizonie bylem na stadionie w pełni klimatyzowanym
Dokładnie na tym:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/987960-2.jpg
źródło (http://static.panoramio.com/photos/large/987960.jpg)
I nie jest to jedyny klimatyzowany stadion w USA.
Więc Katarczycy dadzą radę.
W sumie... Kasy chyba im nie brakuje... Nawet nie wiedziałem, że się takie obiekty buduje na większą skalę.
A u nas "mafia" z naszą wierchuszką na przygotowaniach do Euro2012 nie zarobi?
Ale to i tak nie taki poziom jak u naszych sąsiadów, przy całym szacunku do naszych kombinatorów.
Ale to i tak nie taki poziom jak u naszych sąsiadów, przy całym szacunku do naszych kombinatorów.
Sama idea organizowania takich imprez z pieniędzy podatników, to jest mega przekręt.
no i te nasze Euro 2012 niech się schowa :)
stadiony w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSh93fl8bQQ
Znając życie to będzie jak koncertem Pink Floyd w Moskwie:
Najpierw konferansjer mówi:
"Eta kamanda Pinka Flojda!"
A potem oficjalny komunikat:
"Koncjerta ńjet budzjet, patamu, szto Wania patpierdzjelił patjefon..."
no i te nasze Euro 2012 niech się schowa :)
stadiony w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSh93fl8bQQ
Wiem, nieładnie to tak, i w ogóle, ale ten pan który mówi od 1:08 (o jakże miło brzmiących inicjałach A. A.) ma podobny akcent do tej Pani:
XLmEf1ou-cs ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.