Zobacz pełną wersję : Musze sie pochwalić, jestem tatą :)
tymancjo
02-12-2010, 14:51
Cześć,
Już chwilę nie odwiedzałem forum, w sumie to z pewnego konkretnego powodu.
Finiszowanie ciąży i całe to zamieszanie :)
W każdym razie wszystko się udało i rośnie kolejne pokolenie fotografów ;)
Przedstawiam Tymka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://phts.pl/tymek/D7T_4767.jpg)
Pozdrawiam,
Tomek
Pięknie, młody człowieku! Gratuluję!
No to pogratulować, pogratulować!
Martini30
02-12-2010, 14:58
Gratulacje dla RODZICÓW !!!! To naprawdę jedne z najpiękniejszych chwil w życiu. Sam trzy raz to przeżywałem i za każdym razem ekscytacja sięgała zenitu ;) Powodzenia dla nowego członka forum ;)
Gratulacje Tomku dla ciebie i całej szczęśliwej rodzinki.
fotograf58
02-12-2010, 15:19
Wspaniały CHŁOP !!!! Gratulacje.
misiobudrysio
02-12-2010, 15:33
no to GRATULACJE
porownujac do avatara to " wyczesany tata"
pozdr.
Kwiatek111
02-12-2010, 15:34
Gratulacje.
Marta Baranowska
02-12-2010, 22:11
gartulacje ;]
jacek.gold
02-12-2010, 22:11
no gratki ;)
Szczere gratulacje !
P.S A mlody sobie mysli, kurde co on chce ode mnie z tym czarnym pudelkiem w rece ?
Niechaj zdrowo rośnie ;) Gratulacje ;]
No to będzie miał ładne zdjęcia :)
Gratuluję pociechy
.
jacoslavgth
03-12-2010, 00:12
ja się będe chwalił w czerwcu :):):) gratuluje
GRATULACJE!
Ale nie martwi Cię fakt, że Tymek troszeczkę do listonosza jest podobny? Nawet ręce ma tak ułożone, jakby rentę sąsiadce wręczał ;)
Oczywiście żart ;P
Jeszcze raz gratuluję!
Gratulacje ! ! ! Wszystkiego Najlepszego dla maluszka i szczęśliwych rodziców :)
ps. Witaj w klubie rodziców ;)
No to PIĘKNIE Tomku!!! Pięknie!!! ;)
Pozdrawiam całą Twoją rodzinkę i moje kochane Bielsko, przy okazji ;)
Marek
tymancjo
04-12-2010, 01:23
Dzięki Wszystkim!
...i niech ja tylko listonosza spotkam ;)
Śliczny chłopak, gratuluję.
Dzięki Wszystkim!
...i niech ja tylko listonosza spotkam ;)
Po Twoim avatarze mozna sądzic, że wkrótce bedzie wakat na Poczcie Polskiej;)
P.S.
Gratuluje serdzecznie synusia!!!
wielkie gratki, ja wlasnie dowiedzialem sie ze zona jest w ciazy... po raz drugi :D
Gratuluję, niech się zdrowo chowa:)
e..storm
04-12-2010, 18:14
Gratuluję i życzę dużo... wszystkiego co najlepsze:)
grzegorzant
05-12-2010, 15:16
przy założeniu, że bedzie zdolniejszy od Taty to.... strach sie bac :)
Gratuluję
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.