PDA

Zobacz pełną wersję : Musze sie pochwalić, jestem tatą :)



tymancjo
02-12-2010, 14:51
Cześć,

Już chwilę nie odwiedzałem forum, w sumie to z pewnego konkretnego powodu.
Finiszowanie ciąży i całe to zamieszanie :)

W każdym razie wszystko się udało i rośnie kolejne pokolenie fotografów ;)

Przedstawiam Tymka


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://phts.pl/tymek/D7T_4767.jpg)

Pozdrawiam,
Tomek

ekonet
02-12-2010, 14:56
Pięknie, młody człowieku! Gratuluję!

Majek
02-12-2010, 14:57
No to pogratulować, pogratulować!

Martini30
02-12-2010, 14:58
Gratulacje dla RODZICÓW !!!! To naprawdę jedne z najpiękniejszych chwil w życiu. Sam trzy raz to przeżywałem i za każdym razem ekscytacja sięgała zenitu ;) Powodzenia dla nowego członka forum ;)

Dyziek
02-12-2010, 14:59
Gratulacje Tomku dla ciebie i całej szczęśliwej rodzinki.

piwkoo
02-12-2010, 15:15
gratki :)

fotograf58
02-12-2010, 15:19
Wspaniały CHŁOP !!!! Gratulacje.

misiobudrysio
02-12-2010, 15:33
no to GRATULACJE

porownujac do avatara to " wyczesany tata"

pozdr.

Kwiatek111
02-12-2010, 15:34
Gratulacje.

Jula
02-12-2010, 22:04
Gratulacje :)

Marta Baranowska
02-12-2010, 22:11
gartulacje ;]

jacek.gold
02-12-2010, 22:11
no gratki ;)

bahuone
02-12-2010, 22:12
Szczere gratulacje !

P.S A mlody sobie mysli, kurde co on chce ode mnie z tym czarnym pudelkiem w rece ?

farizer
02-12-2010, 22:13
Niechaj zdrowo rośnie ;) Gratulacje ;]

Nikuś
02-12-2010, 23:51
No to będzie miał ładne zdjęcia :)
Gratuluję pociechy

.

jacoslavgth
03-12-2010, 00:12
ja się będe chwalił w czerwcu :):):) gratuluje

Skibek
03-12-2010, 15:11
GRATULACJE!
Ale nie martwi Cię fakt, że Tymek troszeczkę do listonosza jest podobny? Nawet ręce ma tak ułożone, jakby rentę sąsiadce wręczał ;)

Oczywiście żart ;P

Jeszcze raz gratuluję!

prz3mo
03-12-2010, 15:17
Gratulacje ! ! ! Wszystkiego Najlepszego dla maluszka i szczęśliwych rodziców :)

ps. Witaj w klubie rodziców ;)

frostic
03-12-2010, 16:49
No to PIĘKNIE Tomku!!! Pięknie!!! ;)

Pozdrawiam całą Twoją rodzinkę i moje kochane Bielsko, przy okazji ;)

Marek

tymancjo
04-12-2010, 01:23
Dzięki Wszystkim!


...i niech ja tylko listonosza spotkam ;)

titus1
04-12-2010, 02:12
Śliczny chłopak, gratuluję.

ZgReDoL
04-12-2010, 03:21
Dzięki Wszystkim!


...i niech ja tylko listonosza spotkam ;)

Po Twoim avatarze mozna sądzic, że wkrótce bedzie wakat na Poczcie Polskiej;)

P.S.
Gratuluje serdzecznie synusia!!!

GeparD
04-12-2010, 06:35
wielkie gratki, ja wlasnie dowiedzialem sie ze zona jest w ciazy... po raz drugi :D

mycza
04-12-2010, 17:00
Gratuluję, niech się zdrowo chowa:)

marcinc
04-12-2010, 17:02
Gratuluję!

e..storm
04-12-2010, 18:14
Gratuluję i życzę dużo... wszystkiego co najlepsze:)

grzegorzant
05-12-2010, 15:16
przy założeniu, że bedzie zdolniejszy od Taty to.... strach sie bac :)
Gratuluję