PDA

Zobacz pełną wersję : The Presidents Photographer



The Structorr
02-12-2010, 08:16
Fajny dokument do obejrzenia:
The Presidents Photographer. Fifty Years Inside the Oval Office (http://video.pbs.org/video/1672209202/)

Polecam, warto zobaczyć. Jak kogoś zainteresuje to jeszcze 45min wywiad z Pete Souza (http://www.youtube.com/watch?v=giiXJUNu9sY&)

R
02-12-2010, 15:31
czy da sie ten dokument zapisac na hdd? (ten pierwszy)

Władca Pixeli
03-12-2010, 05:07
Ciekawa informacja.
W ciągu całego dnia wypełnionego wielokrotnymi konferencjami robi średnio 500-1100 zdjęć. Jego rekord to 1500.
A forumowicze robią godzinny ślub i trzaskają i o wiele więcej :mrgreen: