PDA

Zobacz pełną wersję : Sandisk Extreme III



nocebo
02-12-2010, 03:37
tak więc przyszła pora na podzielenie się uwagami z testu jaki został przeprowadzony parę dni temu :)

Pewien Przypadek spowodował, że karta wylądowała najpierw w pralce, a później w suszarce.
Temperatura prania - poniżej 30 st C
płyn do prania Tide
czas 40 min
Temperatura suszenia - bliżej nieokreślona - funkcja materiały delikatne
czas 50 min

Wynik testu - KARTA DZIAŁA BEZ PROBLEMU
aparat też :) choć bałem się trochę uruchamiać kartę w moim Nikonku
no ale kto nie ryzykuje ten nie jedzie :)

Tak więc polecam wszystkim oryginalne karty Sandisk Compact Flash Extreme III jeżeli robicie zdjęcia w BARDZO trudnych warunkach pogodowych ;)

Lestad
02-12-2010, 11:25
No i taki test to ja rozumiem ! Brawo teraz zrób to samo z aparatem :) (wiem, wiem głupi żart). Wracając do tematu to właśnie dlatego używam SanDisk Extreme.

McSimus
02-12-2010, 12:13
No w końcu sama nazwa mówi za siebie ;) A swoją drogą dobrze wiedzieć :)

stig
02-12-2010, 12:27
Podejrzewam, ze kazda wspolczesna karta pamieci zniesie takie niewyszukane tortury. W koncu -- co niby mialoby sie w nich zepsuc? :)

nocebo
02-12-2010, 16:06
Lestad, aparatu do testu używać nie będę bo mam nadzieję, że Przypadek wyczuje ciężar aparatu wrzucając ubrania do pralki ;)
dodatkowo wiedząc jak funcjonuje serwis Nikona w Polsce aż strach pomyśleć gdyby test wypadł niepomyślnie :)

ekonet
02-12-2010, 19:56
Przypadek wyczuje ciężar aparatu wrzucając ubrania do pralki ;)
To Przypadek wrzuca ubrania do pralki? :)
Ładny chociaż? :)

Lestad
02-12-2010, 20:08
Mój Przypadek wyczuje nawet banknot w kieszeni ;)

M2SC
02-12-2010, 22:23
A chusteczke też ? :D