PDA

Zobacz pełną wersję : kropki na matówce



Jey
09-05-2005, 00:05
Witam, kila dni temu zkupiłem sobie D70, po bliższym zapoznani się ze sprzętem odkryłem że są widoczne (tylko pod swiatło) 3 niewielkie kropki i lekka smuga na matówce :( . Wiem że nie wpływa w zupełności to na jakość zdjęć, ale od czasu jak o tym wiem strasznie mnie to denerwuje i tu pytanie do Was, jak sądzicie jest to podstawa do reklamacji czy poprostu się czepiam?

Pozdr.
Jey

c2h5oh
09-05-2005, 00:13
IMHO podstawa do reklamacji jest. i pamietaj to nie Ty musisz udowodnic ze te kropki byly przy zakupie, tylko sprzedawca ze ich tam nie bylo.

Cichy
09-05-2005, 01:55
Przeleć matówkę pędzelkiem do optyki.

Jey
09-05-2005, 07:51
Przeleć matówkę pędzelkiem do optyki.

Już to robiłem, wygląda to jakby podczas montażu zostało wybrudzone w środku :(

Cichy
09-05-2005, 09:42
Więc serwis.

Paweł
16-05-2005, 12:10
idź do serwisu i bez stresu ;)
powodzenia :)

Anonymous
18-05-2005, 21:17
Przeleć matówkę pędzelkiem do optyki.

Z praktyki - pędzla do optyki nie należy uzywać ani do optyki, ani do matowki. Najlepsza jest czysta sucha gruszka gumowa kupiona w aptece. Nie nalezy rownież używać sprezonego powietrza - potrafi zostawiać ślady. Dobra jest specjalna ściereczka antystatyczna np. produkcji Vito Service, ale nalezy uzywac jej bardzo ostrożnie i oczywiście idealnie czystej ( można ja prać)
W celu wyczyszczenia poważniejszych zabrudzen najlepiej, zeby to zrobil fachowiec. w warunkach domowych najczęściej przynosi to wiecej szkody niż pożytku.

Pozdrawiam:
Andrzej