!AGresT
01-12-2010, 12:44
Niestety, kolejnego wyjątkowego człowieka nie ma już z nami.
Wielka szkoda. Będzie brakowało jego niespożytej energii, pomysłowości i co raz to nowych projektów.
Nie wiem, co napisać...
Wielka strata.
Wielka szkoda. Będzie brakowało jego niespożytej energii, pomysłowości i co raz to nowych projektów.
Nie wiem, co napisać...
Wielka strata.