PDA

Zobacz pełną wersję : Mirek Kiton Olszówka



!AGresT
01-12-2010, 12:44
Niestety, kolejnego wyjątkowego człowieka nie ma już z nami.
Wielka szkoda. Będzie brakowało jego niespożytej energii, pomysłowości i co raz to nowych projektów.
Nie wiem, co napisać...
Wielka strata.

ekonet
01-12-2010, 15:08
A, to o tym mówili w "Trójce", posłyszałem coś przelotnie. Bałem się, że Waglewski, ale to nie mniejsza strata. Smutno.