PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawe drobiazgi na Mikołajki w Tchibo.



Wojteksw
01-12-2010, 10:48
Bardzo ciekawe drobiazgi na prezenty długopis cyfrowy, skaner ręczny, mikroskop cyfrowy i inne. Ciekawy jestem, co to jest warte.
http://www.tchibo.pl/Dlugopis-cyfrowy-p200003436.html
http://www.tchibo.pl/Skaner-reczny-p200021286.html
http://www.tchibo.pl/Mikroskop-cyfrowy-p200021258.html

gadas
01-12-2010, 11:27
Długopis jest ciekawy :)

krzysztof jot
01-12-2010, 11:58
Bardzo ciekawe drobiazgi na prezenty długopis cyfrowy, skaner ręczny, mikroskop cyfrowy i inne. Ciekawy jestem, co to jest warte.....

tych rzeczy nie znam, ale generalnie większosć produktów sprzedawanych z logo Tchibo jest bardzo dobrej jakości, "nie pachnie" z daleka chińszczyzną. Moja żona namiętnie wykupuje ich różne drobiazgi, czasem jakieś ciuchy sportowo-fitnessowe i porównywalna jakość bluzy czy koszulki z metką Nike, Adidas to wydatek kilkakrotnie większy. Wiec to tez powinno być na poziomie, i nie są to zazwyczaj wygórowane ceny w odniesieniu do jakości i funkcjonalności.

nowart
01-12-2010, 12:02
dokładnie tak jak pisze przedmówca. również często odwiedzam ich sklep w poszukiwaniu domowych rupieci. do powyższych argumentów dodałbym 3 letnią gwarancję.

Sapphiron
01-12-2010, 12:20
Ja się napaliłem na ten skaner... Dla studenta jest to sprzęt marzenie do robienia notatek i wyciągania potrzebnych rzeczy z ton makulatury zwanej podręcznikami i skryptami...

Wojteksw
01-12-2010, 14:34
Z Tchibo kupuję wiele rzeczy i naprawdę są dobrej jakości, dodam jeszcze, że można zamawiać także z przesyłką do domu, jest to wygodne.

bognik
01-12-2010, 15:05
Fakt, Tchibo byle czego nie ma ;)

prz3mo
01-12-2010, 15:22
heheh.. nie wiedziałem, że producent kawy handluje nie tylko kawą.

pil74
01-12-2010, 15:34
Również posiadam kilka rzeczy z ich sklepu i po dłuższym okresie używania pozostaje mi tylko zgodzić się z opiniami wyżej.

costi
01-12-2010, 16:53
Mi tez pozostaje sie tylko podpisac pod powyzszymi ;)

Swoja droga, ciekawi mnie ten skaner do slajdow: http://www.tchibo.pl/Skaner-do-przezroczy-p200021503.html?cs=1

emgieb
01-12-2010, 22:03
O tymze skanerze recznym mozna przeczytac moj tekst na PCLabie ;]
http://pclab.pl/art43758.html

ropusz
02-12-2010, 09:54
A ja ostatnio kupiłem taki kawałek plastiku co pomaga zapiąć buty narciarskie. Niby nic ale ułatwia życie.