PDA

Zobacz pełną wersję : Drukowanie kalendarzy, gdzie promocje



Wojteksw
01-12-2010, 10:30
Gdzie są promocje na druk kalendarzy, potrzebuje wykonać kilka z własnymi fotkami w rozmiarze A3 12 kart. Najchętniej na terenie Warszawy, ale biorę i opcję wysyłkową.

darko
01-12-2010, 11:05
Podepnę się do tematu.

creep
01-12-2010, 11:32
Rok temu też szukałem, tu jest ten wątek (http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=124279).

Ostatecznie zrobiłem w Superfoto (http://www.superfoto.pl/kalendarze_ze_zdjeciem.html), i byłem zadowolony. No, może trochę kolory się rozjechały (za ciepłe) ale ciężko powiedzieć czy to nie jest wina mojego laptopa i obróbki. 70 zł za kalendarz w formacie A3, jakość bardzo dobra, szybka realizacja.

PS. Nie zauważyłem, kolega pytał o promocję. W Superfoto promocji nie ma.

Gio
01-12-2010, 11:32
Teraz robi się gorąco w tej branży więc nie wiem czy przychodząc tak z 'ulicy' uda Wam się druknąć coś dobrze ale w sensownym czasie. Zapytam ludzi którzy mi drukują.

Wojteksw
01-12-2010, 14:43
Tak, szukam promocji. W ubiegłym roku drukowałem w Qprint, cena była w okolicach 35 zł. za format A3 ( miałem kupon rabatowy) W tym roku cena jest 48 zł za A3. Czekam może będzie taniej.

creep
01-12-2010, 14:54
Taniej będzie po świętach ;)
A serio, to 48 to jest taniej niż 70, więc sam też się zainteresuję tym qprint.

Wojteksw
01-12-2010, 15:03
Dodam jeszcze dla zainteresowanych, tych co szukali programu, szablonu dla kalendarzy. W Qprint można skorzystać z istniejącego na stronie szablonu i własnoręcznie na swojej drukarce domowej wydrukować kalendarz.
http://www.fotocalendar.pl/fotokalendarz

piwkoo
01-12-2010, 15:38
Jeszcze się nie pojawiło moje ogłoszenie, ale pewnie dzisiaj Piotrek zatwierdzi więc myślę, że mogę już teraz napisać.
Od jakiegoś czasu można u mnie drukować wszystko co się chce do formatu A3+, również kalendarze (http://www.piwinski.com.pl/projektowanie-stron-www-oferta), więc jak coś to można pisać :)

Wojteksw
01-12-2010, 16:17
Jeszcze się nie pojawiło moje ogłoszenie, ale pewnie dzisiaj Piotrek zatwierdzi więc myślę, że mogę już teraz napisać.
Od jakiegoś czasu można u mnie drukować wszystko co się chce do formatu A3+, również kalendarze (http://www.piwinski.com.pl/projektowanie-stron-www-oferta), więc jak coś to można pisać :)

Wysłałem PW