PDA

Zobacz pełną wersję : Świąteczne avatary



Marta Baranowska
01-12-2010, 01:43
to co zaczynamy?
1 grudnia w sumie już jest, można powoli zmieniać awatary na świąteczne ;)

nie wiem jak Wy, ale ja to bardzo lubię ;)

i Śniegu nam nie brakuje;)

swider
01-12-2010, 01:48
to co zaczynamy?
Tak! Edycja 2010/2011.

Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:

Antonioo
01-12-2010, 01:56
u mnie poszlo:)

mooha
01-12-2010, 08:55
Właśnie sobie uświadomiłem, że mikołajową czapkę noszę bez przerwy od zeszłych świąt. Teraz to mi się już nie opłaca ściągać :)

farizer
01-12-2010, 09:08
To i ja się dołączę :)

Wojteksw
01-12-2010, 10:21
Czas na zmianę.

kulama
01-12-2010, 10:50
Mam i ja :D

hackermuz
01-12-2010, 10:56
obecny ;)

di_
01-12-2010, 12:30
oki ;)

mateo912
01-12-2010, 13:12
Tak! Edycja 2010/2011.

Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:

Obecny, zwarty i gotowy do działania :mrgreen:

Fenek
01-12-2010, 13:39
Nigdy mi się w to nie chciało bawić ale w tym roku... a co tam! :D

piwkoo
01-12-2010, 13:52
ja to nie zdążyłem zmienić po zeszłorocznym :/ :)

Boryszuk
01-12-2010, 17:49
jutro będę miał dostęp do swojego kompa to się dołączę :D

Imago
01-12-2010, 18:07
Tak! Edycja 2010/2011.

Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:
Melduję gotowość do akcji :cool:

Sebastianito
01-12-2010, 18:15
Ja tez ja tez :)

paveloski
01-12-2010, 18:21
ja tez :-)

swider
01-12-2010, 20:17
Obecny, zwarty i gotowy do działania :mrgreen:

Melduję gotowość do akcji :cool:
Póki co nie mamy klientów, nadeszło echo kryzysu. :D

Imago
01-12-2010, 20:59
W takim razie możemy założyć spółdzielnię Wróżnikonek (ew. Wróż Nikoniarz) ;) - czyli doradztwo życiowo-duchowe i inne wizje. To zawsze jest w cenie - szczególnie w otoczce kart tarota, wahadełka i kryształowej kuli. :cool:
Ale nie zamykajmy działalności Nikołajka - myślę, że jeszcze pojawią się osoby, którym potrzebne będą nasze usługi tworzenia świątecznych avatarków. :cool:

ekonet
01-12-2010, 21:04
doradztwo życiowo-duchowe i inne wizje
Uwierz mi, że niczym starego, łysawego moderatora-gnoma nie zaskoczyłaś. To też się zdarza, niestety...

swider
01-12-2010, 21:08
W takim razie możemy założyć spółdzielnię Wróżnikonek (ew. Wróż Nikoniarz) ;) - czyli doradztwo życiowo-duchowe i inne wizje.
Patrząc na SHOUT'a to może być kopalnia pieniędzy. :D ;)

kazwita
01-12-2010, 21:16
Jeżeli już wróżyć, to w tym szacownym gronie - tylko i wyłącznie przy pomocy kuli wykonanej z niskodyspersyjnego szkła ED. Skuteczność przepowiedni można poprawić przez napylenie powłok nanokrystalicznych :).

Ps. Nie mam jeszcze awatara, to i czapeczki brak. Buuuuu....

lortek
01-12-2010, 21:27
no to jadymy z tym koksem! :P

swider
01-12-2010, 21:37
Nie mam jeszcze awatara [...]
No to jaki problem? Avatar zrobić, czapkę założyć i już. :)

treborp
01-12-2010, 22:05
trebor też już jest :)

Dorian
01-12-2010, 22:49
W tamtym roku byli producenci świątecznych avatarów, w tym nikt się tego nie podejmie? ;) :mrgreen:

prz3mo
01-12-2010, 22:54
ok, mam i ja :-D

cheyenne
01-12-2010, 22:59
u u mnie jest już zeszłoroczna mikołajowa czapeczka

swider
01-12-2010, 23:00
W tamtym roku byli producenci świątecznych avatarów, w tym nikt się tego nie podejmie? ;) :mrgreen:
Jak to? Czytać nie umie? ;)


Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:

Obecny, zwarty i gotowy do działania :mrgreen:

Melduję gotowość do akcji :cool:

Dorian
01-12-2010, 23:08
Wybacz, od poniedziałku ciężko u mnie z myśleniem.. ;)
Tak więc, jeśli można, to proszę o świąteczny avatarek! :)

emet_b
01-12-2010, 23:15
środowisko naukowe też już świętuje;)

swider
01-12-2010, 23:54
Tak więc, jeśli można, to proszę o świąteczny avatarek! :)
Jesteś pierwszym klientem -- usługa będzie darmowa. :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img88.imageshack.us/img88/6104/avatar2zg.jpg)

Obi
01-12-2010, 23:59
Coraz bliżej święta :D zawsze...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img94.imageshack.us/img94/2298/avatarqtb.jpg)

b202
02-12-2010, 00:11
no to też dołączam ;) zeszłorocznym santavatarem :D

Imago
02-12-2010, 00:30
Ps. Nie mam jeszcze awatara, to i czapeczki brak. Buuuuu....
Jeeee! Klieeeent! :D
Spokojnie... Tylko spokojnie... Nie uciekaj... My nie jesteśmy wcale niebezpieczni... :twisted:
Dla ciebie coś specjalnego :cool:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/433/0dcdc6f8be9ff701.jpg)
Wygięty Pin w świątecznym wydaniu :mrgreen:

ZgReDoL
02-12-2010, 01:18
ZgReDoL tez swiatecznie sie melduje, ale nie Mikołajkowo, bo czapek alergicznie nie znoszę:D

Badyl81
02-12-2010, 11:40
Mam i ja :)

Imago
02-12-2010, 11:51
Kazwita jeszcze jedna propozycja dla Ciebie ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images35.fotosik.pl/268/358d0bc0a18f6ed1.jpg)

Grzybu
02-12-2010, 13:51
To ja też się dołączam do akcji ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/imagephpu5907dateline1291289763-2.jpg
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/image.php?u=5907&dateline=1291289763)

Dorian
02-12-2010, 13:51
Jesteś pierwszym klientem -- usługa będzie darmowa. :D

Dziękuję! ;) W ramach wdzięczności zapraszam na piwo do Wrocławia. :D ;)

Boryszuk
02-12-2010, 17:01
w związku z tym, że utknąłem w Gdańsku bez dostępu do komputera z czymś bardziej zaawansowanym niż paint, zwracam się z uprzejmą prośbą o wykonanie świątecznego avatara (większy obrazek Tu (http://www.conspirazzi.com/wp-content/uploads/2009/09/telly-savalas.jpg)).

W zamian zapraszam na piwo do Gdańska (jeśli uda się komuś dojechać)

ekonet
02-12-2010, 17:07
w związku z tym, że utknąłem w Gdańsku bez dostępu do komputera z czymś bardziej zaawansowanym niż paint, zwracam się z uprzejmą prośbą o wykonanie świątecznego avatara (większy obrazek Tu (http://www.conspirazzi.com/wp-content/uploads/2009/09/telly-savalas.jpg)).

W zamian zapraszam na piwo do Gdańska (jeśli uda się komuś dojechać)
Ty tam nie pitol, wsiadaj we vlak i do Wrocławia; tu czekają na tego, co wytacza. :)
Przemyśl to poważnie. Stąd też możesz polecieć.

mariush777
02-12-2010, 17:50
Dołączam się i ja do grona szczęśliwych posiadaczy światecznego avatara :)

Oby do Wigili :)

Imago
02-12-2010, 18:22
w związku z tym, że utknąłem w Gdańsku bez dostępu do komputera z czymś bardziej zaawansowanym niż paint, zwracam się z uprzejmą prośbą o wykonanie świątecznego avatara (większy obrazek Tu (http://www.conspirazzi.com/wp-content/uploads/2009/09/telly-savalas.jpg)).


Pierwsza wersja:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images49.fotosik.pl/433/7370ec8ffe954705.jpg)

Boryszuk
02-12-2010, 18:23
Pierwsza wersja:


rotfl! Z niecierpliwością czekam w takim razie na kolejne :D

Imago
02-12-2010, 18:38
W takim razie wersja druga:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/427/bcc36fac4809fad0.jpg)
;)

edit:
wersja druga "udoskonalona" :cool:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/435/acf673a2850f5d71.jpg)

arsiser
02-12-2010, 19:48
nie za wcześnie :P

kazwita
02-12-2010, 20:07
Jeeee! Klieeeent! :D
Spokojnie... Tylko spokojnie... Nie uciekaj... My nie jesteśmy wcale niebezpieczni... :twisted:
Dla ciebie coś specjalnego :cool:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/433/0dcdc6f8be9ff701.jpg)
Wygięty Pin w świątecznym wydaniu :mrgreen:

Śliczności! Zawsze chciałem w paseczki (za wyjątkiem niebieskich pionowych...), więc melduję się posłusznie z nowym avatarem i stopką. Drugi projekt równie interesujący - będzie na zapas :D.

Dzięki Imago!

Marta Baranowska
02-12-2010, 21:15
nie za wcześnie :P

e tam za wczesnie ;) dłużej powiszą :)

farizer
02-12-2010, 22:16
W takim razie wersja druga:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/427/bcc36fac4809fad0.jpg)
;)

edit:
wersja druga "udoskonalona" :cool:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/435/acf673a2850f5d71.jpg)

Haha :D Dobre :P

arsiser
02-12-2010, 22:23
no to ja też jestem już ready :)

Boryszuk
02-12-2010, 22:43
jpego, czy Ty sugerujesz, ze jestsm rogaczem (wersja druga udoskonalona)???

Pierwsza wersja chyba najbardziej mi pasuje :)

timi
02-12-2010, 22:57
ok mam i ja .

Imago
02-12-2010, 23:47
No to jeszcze wersja trzecia avatara dla Boryszuka :cool:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/50d247a3efc4d3a8-2.jpg
źródło (http://images43.fotosik.pl/434/50d247a3efc4d3a8.jpg)
Tu avatar gotowy do wstawienia (http://images38.fotosik.pl/428/8997ca05941732b0.jpg)(chyba, że skrypt forum będzie marudzić) :twisted:
(http://images38.fotosik.pl/428/8997ca05941732b0.jpg)

KaeF
03-12-2010, 02:21
OK, w tym roku i ja się dołączę:D Wesołych Świąt drodzy Nikoniarze:D

Boryszuk
03-12-2010, 10:50
no to i ja zmieniłem. Dzięki Imago :mrgreen:

Agraf
03-12-2010, 13:37
Nie będę odosobnionym przypadkiem, dostosowałem się

Skibek
03-12-2010, 15:07
To i ja się uświątecznię ;)

b202
04-12-2010, 13:52
Imagooooo mam prośbę o modyfikację avatara kolezanki z P!OZYTYWa ;) PPlumek (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=34848)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/imagephpu34848dateline1259660107-2.jpg
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/image.php?u=34848&dateline=1259660107)

mateo912
04-12-2010, 14:12
Mroczku masz może większe?

edit:
Coś takiego?:P

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img816.imageshack.us/img816/8726/beznazwy1tg.jpg)

PPlumek
04-12-2010, 14:29
To może się już sama tu wproszę :) A większe zdjątko, czy głowa? ;)

Hehe, jajcarne! :)

To już moje? Mogę?

b202
04-12-2010, 14:40
ładuj na ava hehe fajnie wyszło Mateo

mateo912
04-12-2010, 14:48
jasne że możesz ;)

m3
04-12-2010, 15:06
hmm a z moim dało by się coś zrobić ?

http://oi53.tinypic.com/2i7vcht.jpg <-- większa wersja

PPlumek
04-12-2010, 15:09
jasne że możesz ;)

Dzięki! :)

linkil
04-12-2010, 15:36
czy Pracownicy spoldzielni pomoga mi nabrac bardziej swiatecznego wygladu :?: :D :D

Imago
04-12-2010, 16:02
hmm a z moim dało by się coś zrobić ?

Czy coś takiego odpowiada? :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/432/3340d50a4416f677.jpg)

Linkil już szukam pomysłów :)
PPlumek akurat nie było mnie na forum ale widzę, że inny z pracowników spółdzielni już się tobą skutecznie zajął :)

---
Linkil pierwsza wersja dla ciebie :) jak ci się nie spodoba będę kombinować dalej :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/419/231b10c582ef15c4.jpg)

linkil
04-12-2010, 16:38
Linkil pierwsza wersja dla ciebie :) jak ci się nie spodoba będę kombinować dalej :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/419/231b10c582ef15c4.jpg)

dziekuje Ci serdecznie dobra Kobieto ;) :D
Gdybys mogla to pokombinuj jeszcze a ja sie zastanowie ;) ;)

Imago
04-12-2010, 16:40
Pokombinuję ale niełatwo przerobić mrocznego wilka na "milusiego świątecznego pieseczka" :lol:
;)

m3
04-12-2010, 16:45
Czy coś takiego odpowiada? :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/432/3340d50a4416f677.jpg)


Może być :D Dzięki ;]

Imago
04-12-2010, 16:55
Dzięki ;]
Proszę bardzo :)

Linkil wersja druga czyli "diabełek z pudełka" ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/419/3af2b1ad5c850f33.jpg)

Marta Baranowska
04-12-2010, 18:04
Imago, masz wenę twórczą widzę ;)

nie pamiętam czy mojego awa też robiłas, ale chyba tak ;))

matyjasz
04-12-2010, 19:07
Kradziony, ale znajduję go pięknym ;)

kazwita
04-12-2010, 19:52
czy Pracownicy spoldzielni pomoga mi nabrac bardziej swiatecznego wygladu :?: :D :D

Uwaga na niezrzeszonych wytwórców podróbek, oferowany przez nich towar może być niebezpieczny dla zdrowia!

Wersja "milusi pieseczek":


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/8163/wolf3.png)


Wersja "mniej milusi pieseczek":


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/338/wolf2.png)

Pozdrawiam :)

Imago
04-12-2010, 20:05
Kazwita twoje "podróbki" wymiatają - zwłaszcza "mniej milusi pieseczek" :lol:
Marta nie pamiętam kto robił twój avatar ale czy to ważne ;)
Przerabianie avatarków to dla mnie świetna zabawa :)

darko
04-12-2010, 20:19
To ja także czapę zakładam

Pozdrawiam świątecznie

linkil
04-12-2010, 20:28
Imago jeszcze raz wieeeelkie dzieki :!: :) :)

ale


Uwaga na niezrzeszonych wytwórców podróbek, oferowany przez nich towar może być niebezpieczny dla zdrowia! [...]

Wersja "mniej milusi pieseczek":


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/338/wolf2.png)

Pozdrawiam :) chyba bardziej do mnie pasuje ;) :p


kazwita dzieki , dzieki , dzieki :D :D

Imago
04-12-2010, 20:34
Nie ma za co :) tak myślałam, że wybierzesz "mniej milusiego pieseczka" jak tylko go zobaczyłam :) brawo kazwita :) moim zdaniem możesz dołączyć do spółdzielni Nikołajek ale to nie zależy tylko ode mnie ;)

linkil
04-12-2010, 20:41
moim zdaniem możesz dołączyć do spółdzielni Nikołajek ale to nie zależy tylko ode mnie ;)
moge dac mu swietne referencje :!: :D :D

Imago
04-12-2010, 20:43
Inni Nikołajkowicze muszą wyrazić zgodę ;)

linkil
04-12-2010, 20:50
Inni Nikołajkowicze muszą wyrazić zgodę ;)

moja propozycja jest " w razie czego " gdyby byly watpliwosci co do poziomu swiadczonych uslug ;) ;)

Imago
04-12-2010, 20:52
Referencje są zawsze mile widziane ;)

GeparD
04-12-2010, 21:43
czapeczka przyodziana :D

marcinc
04-12-2010, 21:45
No to i ja założyłem świąteczną czapeczkę ;)

Esjot
04-12-2010, 21:45
To ja bez czapeczki ale w temacie.:)

velaskez
04-12-2010, 21:46
A mnie ktoś dziabnie czapeczkę?

sekta
04-12-2010, 22:40
Zimno jest to zakładam.

mateo912
04-12-2010, 23:31
A mnie ktoś dziabnie czapeczkę?

mówisz masz ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img683.imageshack.us/img683/2446/beznazwy1yx.jpg)

b202
05-12-2010, 00:09
A mnie ktoś dziabnie czapeczkę?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img528.imageshack.us/img528/8668/dsc04746m.jpg)

też raz coś zrobiłem ;) może się spodoba :P

Tomek Konopka
05-12-2010, 00:39
to ja tyż :)

eXtreme
05-12-2010, 00:40
Przyłączam się do akcji, chociaż cały czas myślę, jak tu jeszcze odpicować mojego pupila :)

velaskez
05-12-2010, 00:55
mroczkowe fajne, użył trochę więcej niż gumki i czerwonego pędzla :-P

Psychotrop
05-12-2010, 01:04
a z moim kto co zrobi ? :D
ma większy w razie czego :D

mateo912
05-12-2010, 01:16
Grzechu dawaj większe ;)

Psychotrop
05-12-2010, 01:25
http://img413.imageshack.us/img413/5726/lis68301024.jpg

:D
foto made by glisek

b202
05-12-2010, 09:49
http://img413.imageshack.us/img413/5726/lis68301024.jpg

:D
foto made by glisek


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img826.imageshack.us/img826/9598/avateye.jpg)
małe do avatara


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img808.imageshack.us/img808/1037/bigka.jpg)
większe do podglądu


to tak na szybko ;)

Psychotrop
05-12-2010, 11:29
leże i kwiczę :D
ląduje na awatar :D
chyba, że kto przebije Mroczka :D

Tomek Konopka
05-12-2010, 12:32
hehe nie moge :) dusze sie ze śmiechu :)

Dyziek
05-12-2010, 12:34
Masakra:)

b202
05-12-2010, 12:35
kto kolejny? :P hehe tylko większe dajcie

Marta Baranowska
05-12-2010, 13:14
jesteście niemożliwi :p :p

b202
05-12-2010, 14:38
Dyziek, tak na szybko w sumie też, bo czasu mało ;)

big

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img405.imageshack.us/img405/8373/dyziek.jpg)

avatar

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img638.imageshack.us/img638/7408/dyziekavat.jpg)

Marta Baranowska
05-12-2010, 15:04
mroczek- pojechałeś :mrgreen:

Dyziek
05-12-2010, 15:10
heheheh padłem:) Mroczek jesteś avatarowym mistrzem:)

b202
05-12-2010, 15:10
od razu pojechałeś :P porzeźbiłem ewentualnie :mrgreen:

Psychotrop
05-12-2010, 15:27
foch :/

dyziek z laskami się obraca, a ja jeleń ? ;>

Marta Baranowska
05-12-2010, 15:29
foch :/

dyziek z laskami się obraca, a ja jeleń ? ;>

no ba! :p

Psychotrop
05-12-2010, 15:31
no ba! :p

było nie było, rogi mam :D

Marta Baranowska
05-12-2010, 15:35
było nie było, rogi mam :D

raczej jesteś guzikarzem w scypule ;P

Psychotrop
05-12-2010, 15:38
aż sobie sprawdziłem, co to ten scypuł :D

b202
05-12-2010, 15:44
to nie jeleń a renifer :P dasz ładniejsze zdjęcie wymyśle coś innego

Psychotrop
05-12-2010, 15:46
e nie
to mi się bardzo podoba :)
serio :D
pasuje do nicka :D

no chyba, że coś bardziej pojechanego wymyślisz ? :D

farizer
05-12-2010, 16:07
foch :/

dyziek z laskami się obraca, a ja jeleń ? ;>

hahahhaha :) Ale dałeś się wrobić.. :]

c-man
05-12-2010, 18:05
No dobra, ja też dołączam... :mrgreen:
Chyba że ktoś z Was zmajstruje mi coś lepszego, to się zastanowię nad zmianą...
Grafikę sobie musicie wyszukać (http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&safe=off&biw=1280&bih=578&tbs=isch%3A1&sa=1&q=pierre+clostermann&btnG=Szukaj&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=), bo avatarek mam pyćki :p
Ale musi być taki pierwsza klasa ;)

Tomeqp
05-12-2010, 22:02
To i przyszedł czas na mnie. :) Z resztą ja w ogóle zmieniam avatar z pewnych względów. Od razu wersja świąteczna.

jarek76
05-12-2010, 22:35
Możecie też mnie przerobić? :)
http://img190.imageshack.us/i/jamaro.jpg/

b202
05-12-2010, 22:42
Możecie też mnie przerobić? :)
http://img190.imageshack.us/i/jamaro.jpg/

jeśli ja to później bo za chwilę będę zajęty :>

agape
05-12-2010, 23:20
jusz :)

Greg77
06-12-2010, 03:43
I ja.....a co! Tyle, ze mnie nawet kubraczek zalozyli:D

Greg77
06-12-2010, 07:28
Jako, ze nikt jeszcze Jarka nie zrobil to ja sie pobawilem.....nie wiem czy sie spodoba....nuda w pracy jest tworcza:D Jutro siedze tutaj znowu wiec jak komus sie podoba to podawac foty:D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

no i avatar


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

Zdazylem jeszcze moja wersje ulubiona....tym razem w wersji "zaaaaa rodinu"


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

avatarek


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

:mrgreen:

arecki
07-12-2010, 00:11
ja też chcę świąteczny avatar :-P

b202
07-12-2010, 00:59
Możecie też mnie przerobić? :)
http://img190.imageshack.us/i/jamaro.jpg/

no to do oceny ;)

big

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img25.imageshack.us/img25/7815/jarekbig.jpg)

avatar

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img143.imageshack.us/img143/1460/jarekavat.jpg)

jarek76
07-12-2010, 08:56
no to do oceny ;)



Super, już zmieniam :)

b202
07-12-2010, 11:33
Super, już zmieniam :)

cieszę się, że się podoba ;) takiego nikt jeszcze nie miał :D

kto kolejny?

arecki
07-12-2010, 11:38
ja ja :D

b202
07-12-2010, 12:19
ja ja :D

daj większe zdjęcie bo na małym ciężko ;) i dłużej

t0m3k
07-12-2010, 13:32
http://img255.imageshack.us/img255/9606/tomap4.jpg
autor zgodził się na dowolną przeróbkę, wliczając usunięcie znaku wodnego.

b202
07-12-2010, 14:16
hehe no tu też coś wymyślę ;) ale w wolnej chwili, więc cierpliwości

KaleidoStar
07-12-2010, 14:39
Mrokuuu...to ja się ustawiam następna w kolejce :D

http://img820.imageshack.us/img820/5281/dsc3369maaa.jpg

bhk
07-12-2010, 23:35
Mam i ja :)
fot. niezarejestrowany


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs995.snc4/76828_178048255553951_100000463328354_582415_61546 59_n.jpg)

b202
07-12-2010, 23:45
uuuuu powoli powoli bo mi się kolejka robi :D cieszę się, że są klienci ale na konto nic nie wpływa?? :P więc poczekajcie, właśnie wróciłem z trasy muszę odpocząć

Psychotrop
08-12-2010, 00:26
kobiety (niekoniecznie w ciąży mają pierwszeństwo :D)
ładuj Anię na początek :D

b202
08-12-2010, 00:35
ładuj Anię na początek :D

?????????? że co?????????

Psychotrop
08-12-2010, 00:36
Ania zrozumie :D
i się ucieszy :D

Archibald
08-12-2010, 01:01
Heya Dobrzy Ludzie :)

Pomoże ktoś coś na moją twarz?.. ;)

Tutaj (http://lh6.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP68hC0z1lI/AAAAAAAAFa0/CPkgW9sQzVE/ARTI%20avatar%20-%20du%C5%BCy.jpeg) większa jest :)

ekonet
08-12-2010, 01:09
Pomoże ktoś coś na moją twarz?.. ;)
A medycyna zawiodła? ;)

Archibald
08-12-2010, 01:24
A medycyna zawiodła? ;)

Zaszkodziła :mrgreen:

Boryszuk
08-12-2010, 01:26
Mi kiedyś koledzy pod remizą pomogli :mrgreen:

Archibald
08-12-2010, 01:32
Mi kiedyś koledzy pod remizą pomogli :mrgreen:

Oj to chyba się wycofam... ;-)

SADPUNK44
08-12-2010, 01:56
Oj to chyba się wycofam... ;-)

Wpadaj, zadzwonię po chłopaków, coś się wymyśli...:mrgreen:
P.s
Na kawę mieliście wjechać...:roll:

KaleidoStar
08-12-2010, 06:27
Ania zrozumie :D
i się ucieszy :D

Zrozumiała i cieszy :P

Archibald
08-12-2010, 09:09
Wpadaj, zadzwonię po chłopaków, coś się wymyśli...:mrgreen:
P.s
Na kawę mieliście wjechać...:roll:

O pierwszej w nocy?.. :shock:

:mrgreen:

Wjedziemy, zobaczysz!

...zaraz po tym grillu u nas... :mrgreen:

b202
08-12-2010, 17:41
Ania, lekko nie było bo zdjęcie jasne i podtrzymujesz brodę, ale jakoś poszło :) mam nadzieję, że może być ;) bo nie wiedziałem co wykombinować

big

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img219.imageshack.us/img219/5281/dsc3369maaa.jpg)

avatar

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img196.imageshack.us/img196/2980/kaleidoava.jpg)

b202
08-12-2010, 17:59
tym razem było dużo łatwiej, od razu wiedziałem co wybrać ;)

big

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/2782/zxcvzxcvzxcvdfgsadfhrs.jpg)

av

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img148.imageshack.us/img148/7219/zxcvzxcvzxcvdavatar.jpg)

arecki
08-12-2010, 18:00
dobre dobre :D dzięki wielki :)

t0m3k
08-12-2010, 21:33
:(

b202
08-12-2010, 21:36
:(

właśnie Twoje robię ;) nie wymiękaj :P a powiedz, że nie pasi to mam kolegów co wyperswadują to ;) hehe

zaraz będzie poczekaj


//////////edit

big

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/9606/tomap4.jpg)

av

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img155.imageshack.us/img155/648/tomapavat.jpg)

Archibald
08-12-2010, 22:15
A moje?.. chlip, chlip... :-(

b202
08-12-2010, 22:16
A moje?.. chlip, chlip... :-(

też już robię, ale coś wymyślić do tego zdjęcia hmmm ciężko, masz inne?

Archibald
08-12-2010, 22:18
też już robię, ale coś wymyślić do tego zdjęcia hmmm ciężko, masz inne?

No bo to jest wyzwanie ;-)

Dobra - może to (http://lh3.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP_n2T8ej9I/AAAAAAAAFbA/flzE2kUvgag/Artur-profilowe.jpg) będzie lepsze? ;-)

b202
08-12-2010, 22:19
No bo to jest wyzwanie ;-)

Dobra - może to (http://lh3.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP_n2T8ej9I/AAAAAAAAFbA/flzE2kUvgag/Artur-profilowe.jpg) będzie lepsze? ;-)

nooo teraz lepiej, łyknę kolację i zaraz będzie avatar :D

Archibald
08-12-2010, 22:20
Spoko :) Dzięki :)

t0m3k
08-12-2010, 22:28
b202, podoba się :cool:

b202
08-12-2010, 23:08
Spoko :) Dzięki :)

chyba jednak jutro do tego siądę

Psychotrop
08-12-2010, 23:11
Dobra - może to (http://lh3.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP_n2T8ej9I/AAAAAAAAFbA/flzE2kUvgag/Artur-profilowe.jpg) będzie lepsze? ;-)

i jak zwykle mi się przypomniał rysunek "fast elevator" :D

Archibald
08-12-2010, 23:43
chyba jednak jutro do tego siądę

Luz ;) Jak zdążysz przed Wielkanocą to będzie OK :mrgreen: Żartuję ;) będę wdzięczny za pomoc :)



i jak zwykle mi się przypomniał rysunek "fast elevator" :D

Łot?.. :shock:

Psychotrop
08-12-2010, 23:45
Łot?.. :shock:

to tak a'propos rozkroku w jakim stoisz na zdjęciu :D
http://www.pagetutor.com/jokebreak/images/fast_elevator.jpg :D

Archibald
09-12-2010, 00:11
to tak a'propos rozkroku w jakim stoisz na zdjęciu :D

Hie hie hie - mam szerokie nogawy, żeby nic nie wylazło :mrgreen:

andrzej_suse10
09-12-2010, 00:50
to tak a'propos rozkroku w jakim stoisz na zdjęciu :D
http://www.pagetutor.com/jokebreak/images/fast_elevator.jpg :D

:shock: :mrgreen:

KaleidoStar
09-12-2010, 22:14
:D

b202
09-12-2010, 23:06
na szybko, bo czasu jakoś mało, może się spodoba ;)

big

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img337.imageshack.us/img337/4110/bigqk.jpg)

avat

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img576.imageshack.us/img576/4743/avatcp.jpg)

Archibald
09-12-2010, 23:56
na szybko, bo czasu jakoś mało, może się spodoba ;)

No jest nieźle ;), ale jeśli mogę powybrzydzać ;) to nie dałoby się ze mnie takiego Mikołaja zrobić?..

...o roznegliżowanych elfikach płci żeńskiej tańczących wkoło mnie nie wspomnę... :mrgreen:

b202
10-12-2010, 00:10
no później siądę jeszcze do tego ;) hehe

Archibald
10-12-2010, 00:19
no później siądę jeszcze do tego ;) hehe

O widzisz, będę Ci wisiał świątecznego browara dobry człowieku :)

SADPUNK44
10-12-2010, 00:25
No jest nieźle ;), ale jeśli mogę powybrzydzać ;) to nie dałoby się ze mnie takiego Mikołaja zrobić?..

...o roznegliżowanych elfikach płci żeńskiej tańczących wkoło mnie nie wspomnę... :mrgreen:

I co, jeszcze może Brada Pita z Ciebie zrobić?:mrgreen:I piórko w d...?



:lol:

Archibald
10-12-2010, 00:43
I co, jeszcze może Brada Pita z Ciebie zrobić?:mrgreen:

Brad Pit marzy o tym, żeby wyglądać jak ja :mrgreen:

mateo912
10-12-2010, 00:55
Duży

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img263.imageshack.us/img263/203/avatarduy0.jpg)
mały

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img528.imageshack.us/img528/7842/awatarmaly.jpg)
;)

SADPUNK44
10-12-2010, 01:02
Brad Pit marzy o tym, żeby wyglądać jak ja :mrgreen:

Słyszałem, że Obeliksa ma zagrać Depardieu...:mrgreen:

Archibald
10-12-2010, 01:12
mateo912 - yeeeaaah!.. Bomba! ;)

Dzięki piękne, zaraz zmieniam ;)

mateo912
10-12-2010, 01:16
Klient nasz pan :D

Bielik
10-12-2010, 01:43
i ja mam :)

b202
10-12-2010, 08:57
mateo912 - yeeeaaah!.. Bomba! ;)

Dzięki piękne, zaraz zmieniam ;)

to czuję się zwolniony ;) a wyglądasz nieźle, tylko trzeba było objąć panienkę a nie kiwać palcem :mrgreen: