Zobacz pełną wersję : Świąteczne avatary
Marta Baranowska
01-12-2010, 01:43
to co zaczynamy?
1 grudnia w sumie już jest, można powoli zmieniać awatary na świąteczne ;)
nie wiem jak Wy, ale ja to bardzo lubię ;)
i Śniegu nam nie brakuje;)
to co zaczynamy?
Tak! Edycja 2010/2011.
Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:
Antonioo
01-12-2010, 01:56
u mnie poszlo:)
Właśnie sobie uświadomiłem, że mikołajową czapkę noszę bez przerwy od zeszłych świąt. Teraz to mi się już nie opłaca ściągać :)
Wojteksw
01-12-2010, 10:21
Czas na zmianę.
hackermuz
01-12-2010, 10:56
obecny ;)
mateo912
01-12-2010, 13:12
Tak! Edycja 2010/2011.
Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:
Obecny, zwarty i gotowy do działania :mrgreen:
Nigdy mi się w to nie chciało bawić ale w tym roku... a co tam! :D
ja to nie zdążyłem zmienić po zeszłorocznym :/ :)
Boryszuk
01-12-2010, 17:49
jutro będę miał dostęp do swojego kompa to się dołączę :D
Tak! Edycja 2010/2011.
Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:
Melduję gotowość do akcji :cool:
Sebastianito
01-12-2010, 18:15
Ja tez ja tez :)
paveloski
01-12-2010, 18:21
ja tez :-)
Obecny, zwarty i gotowy do działania :mrgreen:
Melduję gotowość do akcji :cool:
Póki co nie mamy klientów, nadeszło echo kryzysu. :D
W takim razie możemy założyć spółdzielnię Wróżnikonek (ew. Wróż Nikoniarz) ;) - czyli doradztwo życiowo-duchowe i inne wizje. To zawsze jest w cenie - szczególnie w otoczce kart tarota, wahadełka i kryształowej kuli. :cool:
Ale nie zamykajmy działalności Nikołajka - myślę, że jeszcze pojawią się osoby, którym potrzebne będą nasze usługi tworzenia świątecznych avatarków. :cool:
doradztwo życiowo-duchowe i inne wizje
Uwierz mi, że niczym starego, łysawego moderatora-gnoma nie zaskoczyłaś. To też się zdarza, niestety...
W takim razie możemy założyć spółdzielnię Wróżnikonek (ew. Wróż Nikoniarz) ;) - czyli doradztwo życiowo-duchowe i inne wizje.
Patrząc na SHOUT'a to może być kopalnia pieniędzy. :D ;)
Jeżeli już wróżyć, to w tym szacownym gronie - tylko i wyłącznie przy pomocy kuli wykonanej z niskodyspersyjnego szkła ED. Skuteczność przepowiedni można poprawić przez napylenie powłok nanokrystalicznych :).
Ps. Nie mam jeszcze awatara, to i czapeczki brak. Buuuuu....
no to jadymy z tym koksem! :P
Nie mam jeszcze awatara [...]
No to jaki problem? Avatar zrobić, czapkę założyć i już. :)
W tamtym roku byli producenci świątecznych avatarów, w tym nikt się tego nie podejmie? ;) :mrgreen:
cheyenne
01-12-2010, 22:59
u u mnie jest już zeszłoroczna mikołajowa czapeczka
W tamtym roku byli producenci świątecznych avatarów, w tym nikt się tego nie podejmie? ;) :mrgreen:
Jak to? Czytać nie umie? ;)
Reaktywacja spółdzielni Nikołajek. :mrgreen:
Obecny, zwarty i gotowy do działania :mrgreen:
Melduję gotowość do akcji :cool:
Wybacz, od poniedziałku ciężko u mnie z myśleniem.. ;)
Tak więc, jeśli można, to proszę o świąteczny avatarek! :)
środowisko naukowe też już świętuje;)
Tak więc, jeśli można, to proszę o świąteczny avatarek! :)
Jesteś pierwszym klientem -- usługa będzie darmowa. :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img88.imageshack.us/img88/6104/avatar2zg.jpg)
Coraz bliżej święta :D zawsze...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img94.imageshack.us/img94/2298/avatarqtb.jpg)
no to też dołączam ;) zeszłorocznym santavatarem :D
Ps. Nie mam jeszcze awatara, to i czapeczki brak. Buuuuu....
Jeeee! Klieeeent! :D
Spokojnie... Tylko spokojnie... Nie uciekaj... My nie jesteśmy wcale niebezpieczni... :twisted:
Dla ciebie coś specjalnego :cool:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/433/0dcdc6f8be9ff701.jpg)
Wygięty Pin w świątecznym wydaniu :mrgreen:
ZgReDoL tez swiatecznie sie melduje, ale nie Mikołajkowo, bo czapek alergicznie nie znoszę:D
Kazwita jeszcze jedna propozycja dla Ciebie ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images35.fotosik.pl/268/358d0bc0a18f6ed1.jpg)
To ja też się dołączam do akcji ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/imagephpu5907dateline1291289763-2.jpg
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/image.php?u=5907&dateline=1291289763)
Jesteś pierwszym klientem -- usługa będzie darmowa. :D
Dziękuję! ;) W ramach wdzięczności zapraszam na piwo do Wrocławia. :D ;)
Boryszuk
02-12-2010, 17:01
w związku z tym, że utknąłem w Gdańsku bez dostępu do komputera z czymś bardziej zaawansowanym niż paint, zwracam się z uprzejmą prośbą o wykonanie świątecznego avatara (większy obrazek Tu (http://www.conspirazzi.com/wp-content/uploads/2009/09/telly-savalas.jpg)).
W zamian zapraszam na piwo do Gdańska (jeśli uda się komuś dojechać)
w związku z tym, że utknąłem w Gdańsku bez dostępu do komputera z czymś bardziej zaawansowanym niż paint, zwracam się z uprzejmą prośbą o wykonanie świątecznego avatara (większy obrazek Tu (http://www.conspirazzi.com/wp-content/uploads/2009/09/telly-savalas.jpg)).
W zamian zapraszam na piwo do Gdańska (jeśli uda się komuś dojechać)
Ty tam nie pitol, wsiadaj we vlak i do Wrocławia; tu czekają na tego, co wytacza. :)
Przemyśl to poważnie. Stąd też możesz polecieć.
mariush777
02-12-2010, 17:50
Dołączam się i ja do grona szczęśliwych posiadaczy światecznego avatara :)
Oby do Wigili :)
w związku z tym, że utknąłem w Gdańsku bez dostępu do komputera z czymś bardziej zaawansowanym niż paint, zwracam się z uprzejmą prośbą o wykonanie świątecznego avatara (większy obrazek Tu (http://www.conspirazzi.com/wp-content/uploads/2009/09/telly-savalas.jpg)).
Pierwsza wersja:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images49.fotosik.pl/433/7370ec8ffe954705.jpg)
Boryszuk
02-12-2010, 18:23
Pierwsza wersja:
rotfl! Z niecierpliwością czekam w takim razie na kolejne :D
W takim razie wersja druga:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/427/bcc36fac4809fad0.jpg)
;)
edit:
wersja druga "udoskonalona" :cool:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/435/acf673a2850f5d71.jpg)
Jeeee! Klieeeent! :D
Spokojnie... Tylko spokojnie... Nie uciekaj... My nie jesteśmy wcale niebezpieczni... :twisted:
Dla ciebie coś specjalnego :cool:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/433/0dcdc6f8be9ff701.jpg)
Wygięty Pin w świątecznym wydaniu :mrgreen:
Śliczności! Zawsze chciałem w paseczki (za wyjątkiem niebieskich pionowych...), więc melduję się posłusznie z nowym avatarem i stopką. Drugi projekt równie interesujący - będzie na zapas :D.
Dzięki Imago!
Marta Baranowska
02-12-2010, 21:15
nie za wcześnie :P
e tam za wczesnie ;) dłużej powiszą :)
W takim razie wersja druga:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/427/bcc36fac4809fad0.jpg)
;)
edit:
wersja druga "udoskonalona" :cool:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/435/acf673a2850f5d71.jpg)
Haha :D Dobre :P
no to ja też jestem już ready :)
Boryszuk
02-12-2010, 22:43
jpego, czy Ty sugerujesz, ze jestsm rogaczem (wersja druga udoskonalona)???
Pierwsza wersja chyba najbardziej mi pasuje :)
No to jeszcze wersja trzecia avatara dla Boryszuka :cool:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/50d247a3efc4d3a8-2.jpg
źródło (http://images43.fotosik.pl/434/50d247a3efc4d3a8.jpg)
Tu avatar gotowy do wstawienia (http://images38.fotosik.pl/428/8997ca05941732b0.jpg)(chyba, że skrypt forum będzie marudzić) :twisted:
(http://images38.fotosik.pl/428/8997ca05941732b0.jpg)
OK, w tym roku i ja się dołączę:D Wesołych Świąt drodzy Nikoniarze:D
Boryszuk
03-12-2010, 10:50
no to i ja zmieniłem. Dzięki Imago :mrgreen:
Nie będę odosobnionym przypadkiem, dostosowałem się
To i ja się uświątecznię ;)
Imagooooo mam prośbę o modyfikację avatara kolezanki z P!OZYTYWa ;) PPlumek (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=34848)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/imagephpu34848dateline1259660107-2.jpg
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/image.php?u=34848&dateline=1259660107)
mateo912
04-12-2010, 14:12
Mroczku masz może większe?
edit:
Coś takiego?:P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img816.imageshack.us/img816/8726/beznazwy1tg.jpg)
To może się już sama tu wproszę :) A większe zdjątko, czy głowa? ;)
Hehe, jajcarne! :)
To już moje? Mogę?
ładuj na ava hehe fajnie wyszło Mateo
mateo912
04-12-2010, 14:48
jasne że możesz ;)
hmm a z moim dało by się coś zrobić ?
http://oi53.tinypic.com/2i7vcht.jpg <-- większa wersja
jasne że możesz ;)
Dzięki! :)
czy Pracownicy spoldzielni pomoga mi nabrac bardziej swiatecznego wygladu :?: :D :D
hmm a z moim dało by się coś zrobić ?
Czy coś takiego odpowiada? :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/432/3340d50a4416f677.jpg)
Linkil już szukam pomysłów :)
PPlumek akurat nie było mnie na forum ale widzę, że inny z pracowników spółdzielni już się tobą skutecznie zajął :)
---
Linkil pierwsza wersja dla ciebie :) jak ci się nie spodoba będę kombinować dalej :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/419/231b10c582ef15c4.jpg)
Linkil pierwsza wersja dla ciebie :) jak ci się nie spodoba będę kombinować dalej :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/419/231b10c582ef15c4.jpg)
dziekuje Ci serdecznie dobra Kobieto ;) :D
Gdybys mogla to pokombinuj jeszcze a ja sie zastanowie ;) ;)
Pokombinuję ale niełatwo przerobić mrocznego wilka na "milusiego świątecznego pieseczka" :lol:
;)
Czy coś takiego odpowiada? :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/432/3340d50a4416f677.jpg)
Może być :D Dzięki ;]
Dzięki ;]
Proszę bardzo :)
Linkil wersja druga czyli "diabełek z pudełka" ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/419/3af2b1ad5c850f33.jpg)
Marta Baranowska
04-12-2010, 18:04
Imago, masz wenę twórczą widzę ;)
nie pamiętam czy mojego awa też robiłas, ale chyba tak ;))
matyjasz
04-12-2010, 19:07
Kradziony, ale znajduję go pięknym ;)
czy Pracownicy spoldzielni pomoga mi nabrac bardziej swiatecznego wygladu :?: :D :D
Uwaga na niezrzeszonych wytwórców podróbek, oferowany przez nich towar może być niebezpieczny dla zdrowia!
Wersja "milusi pieseczek":
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/8163/wolf3.png)
Wersja "mniej milusi pieseczek":
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/338/wolf2.png)
Pozdrawiam :)
Kazwita twoje "podróbki" wymiatają - zwłaszcza "mniej milusi pieseczek" :lol:
Marta nie pamiętam kto robił twój avatar ale czy to ważne ;)
Przerabianie avatarków to dla mnie świetna zabawa :)
To ja także czapę zakładam
Pozdrawiam świątecznie
Imago jeszcze raz wieeeelkie dzieki :!: :) :)
ale
Uwaga na niezrzeszonych wytwórców podróbek, oferowany przez nich towar może być niebezpieczny dla zdrowia! [...]
Wersja "mniej milusi pieseczek":
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/338/wolf2.png)
Pozdrawiam :) chyba bardziej do mnie pasuje ;) :p
kazwita dzieki , dzieki , dzieki :D :D
Nie ma za co :) tak myślałam, że wybierzesz "mniej milusiego pieseczka" jak tylko go zobaczyłam :) brawo kazwita :) moim zdaniem możesz dołączyć do spółdzielni Nikołajek ale to nie zależy tylko ode mnie ;)
moim zdaniem możesz dołączyć do spółdzielni Nikołajek ale to nie zależy tylko ode mnie ;)
moge dac mu swietne referencje :!: :D :D
Inni Nikołajkowicze muszą wyrazić zgodę ;)
Inni Nikołajkowicze muszą wyrazić zgodę ;)
moja propozycja jest " w razie czego " gdyby byly watpliwosci co do poziomu swiadczonych uslug ;) ;)
Referencje są zawsze mile widziane ;)
No to i ja założyłem świąteczną czapeczkę ;)
To ja bez czapeczki ale w temacie.:)
velaskez
04-12-2010, 21:46
A mnie ktoś dziabnie czapeczkę?
mateo912
04-12-2010, 23:31
A mnie ktoś dziabnie czapeczkę?
mówisz masz ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img683.imageshack.us/img683/2446/beznazwy1yx.jpg)
A mnie ktoś dziabnie czapeczkę?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img528.imageshack.us/img528/8668/dsc04746m.jpg)
też raz coś zrobiłem ;) może się spodoba :P
Tomek Konopka
05-12-2010, 00:39
to ja tyż :)
Przyłączam się do akcji, chociaż cały czas myślę, jak tu jeszcze odpicować mojego pupila :)
velaskez
05-12-2010, 00:55
mroczkowe fajne, użył trochę więcej niż gumki i czerwonego pędzla :-P
Psychotrop
05-12-2010, 01:04
a z moim kto co zrobi ? :D
ma większy w razie czego :D
mateo912
05-12-2010, 01:16
Grzechu dawaj większe ;)
Psychotrop
05-12-2010, 01:25
http://img413.imageshack.us/img413/5726/lis68301024.jpg
:D
foto made by glisek
http://img413.imageshack.us/img413/5726/lis68301024.jpg
:D
foto made by glisek
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img826.imageshack.us/img826/9598/avateye.jpg)
małe do avatara
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img808.imageshack.us/img808/1037/bigka.jpg)
większe do podglądu
to tak na szybko ;)
Psychotrop
05-12-2010, 11:29
leże i kwiczę :D
ląduje na awatar :D
chyba, że kto przebije Mroczka :D
Tomek Konopka
05-12-2010, 12:32
hehe nie moge :) dusze sie ze śmiechu :)
kto kolejny? :P hehe tylko większe dajcie
Marta Baranowska
05-12-2010, 13:14
jesteście niemożliwi :p :p
Dyziek, tak na szybko w sumie też, bo czasu mało ;)
big
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img405.imageshack.us/img405/8373/dyziek.jpg)
avatar
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img638.imageshack.us/img638/7408/dyziekavat.jpg)
Marta Baranowska
05-12-2010, 15:04
mroczek- pojechałeś :mrgreen:
heheheh padłem:) Mroczek jesteś avatarowym mistrzem:)
od razu pojechałeś :P porzeźbiłem ewentualnie :mrgreen:
Psychotrop
05-12-2010, 15:27
foch :/
dyziek z laskami się obraca, a ja jeleń ? ;>
Marta Baranowska
05-12-2010, 15:29
foch :/
dyziek z laskami się obraca, a ja jeleń ? ;>
no ba! :p
Psychotrop
05-12-2010, 15:31
no ba! :p
było nie było, rogi mam :D
Marta Baranowska
05-12-2010, 15:35
było nie było, rogi mam :D
raczej jesteś guzikarzem w scypule ;P
Psychotrop
05-12-2010, 15:38
aż sobie sprawdziłem, co to ten scypuł :D
to nie jeleń a renifer :P dasz ładniejsze zdjęcie wymyśle coś innego
Psychotrop
05-12-2010, 15:46
e nie
to mi się bardzo podoba :)
serio :D
pasuje do nicka :D
no chyba, że coś bardziej pojechanego wymyślisz ? :D
foch :/
dyziek z laskami się obraca, a ja jeleń ? ;>
hahahhaha :) Ale dałeś się wrobić.. :]
No dobra, ja też dołączam... :mrgreen:
Chyba że ktoś z Was zmajstruje mi coś lepszego, to się zastanowię nad zmianą...
Grafikę sobie musicie wyszukać (http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&safe=off&biw=1280&bih=578&tbs=isch%3A1&sa=1&q=pierre+clostermann&btnG=Szukaj&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=), bo avatarek mam pyćki :p
Ale musi być taki pierwsza klasa ;)
To i przyszedł czas na mnie. :) Z resztą ja w ogóle zmieniam avatar z pewnych względów. Od razu wersja świąteczna.
Możecie też mnie przerobić? :)
http://img190.imageshack.us/i/jamaro.jpg/
Możecie też mnie przerobić? :)
http://img190.imageshack.us/i/jamaro.jpg/
jeśli ja to później bo za chwilę będę zajęty :>
I ja.....a co! Tyle, ze mnie nawet kubraczek zalozyli:D
Jako, ze nikt jeszcze Jarka nie zrobil to ja sie pobawilem.....nie wiem czy sie spodoba....nuda w pracy jest tworcza:D Jutro siedze tutaj znowu wiec jak komus sie podoba to podawac foty:D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
no i avatar
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Zdazylem jeszcze moja wersje ulubiona....tym razem w wersji "zaaaaa rodinu"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
avatarek
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
:mrgreen:
ja też chcę świąteczny avatar :-P
Możecie też mnie przerobić? :)
http://img190.imageshack.us/i/jamaro.jpg/
no to do oceny ;)
big
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img25.imageshack.us/img25/7815/jarekbig.jpg)
avatar
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img143.imageshack.us/img143/1460/jarekavat.jpg)
no to do oceny ;)
Super, już zmieniam :)
Super, już zmieniam :)
cieszę się, że się podoba ;) takiego nikt jeszcze nie miał :D
kto kolejny?
ja ja :D
daj większe zdjęcie bo na małym ciężko ;) i dłużej
http://img255.imageshack.us/img255/9606/tomap4.jpg
autor zgodził się na dowolną przeróbkę, wliczając usunięcie znaku wodnego.
hehe no tu też coś wymyślę ;) ale w wolnej chwili, więc cierpliwości
KaleidoStar
07-12-2010, 14:39
Mrokuuu...to ja się ustawiam następna w kolejce :D
http://img820.imageshack.us/img820/5281/dsc3369maaa.jpg
Mam i ja :)
fot. niezarejestrowany
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs995.snc4/76828_178048255553951_100000463328354_582415_61546 59_n.jpg)
uuuuu powoli powoli bo mi się kolejka robi :D cieszę się, że są klienci ale na konto nic nie wpływa?? :P więc poczekajcie, właśnie wróciłem z trasy muszę odpocząć
Psychotrop
08-12-2010, 00:26
kobiety (niekoniecznie w ciąży mają pierwszeństwo :D)
ładuj Anię na początek :D
ładuj Anię na początek :D
?????????? że co?????????
Psychotrop
08-12-2010, 00:36
Ania zrozumie :D
i się ucieszy :D
Archibald
08-12-2010, 01:01
Heya Dobrzy Ludzie :)
Pomoże ktoś coś na moją twarz?.. ;)
Tutaj (http://lh6.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP68hC0z1lI/AAAAAAAAFa0/CPkgW9sQzVE/ARTI%20avatar%20-%20du%C5%BCy.jpeg) większa jest :)
Pomoże ktoś coś na moją twarz?.. ;)
A medycyna zawiodła? ;)
Archibald
08-12-2010, 01:24
A medycyna zawiodła? ;)
Zaszkodziła :mrgreen:
Boryszuk
08-12-2010, 01:26
Mi kiedyś koledzy pod remizą pomogli :mrgreen:
Archibald
08-12-2010, 01:32
Mi kiedyś koledzy pod remizą pomogli :mrgreen:
Oj to chyba się wycofam... ;-)
SADPUNK44
08-12-2010, 01:56
Oj to chyba się wycofam... ;-)
Wpadaj, zadzwonię po chłopaków, coś się wymyśli...:mrgreen:
P.s
Na kawę mieliście wjechać...:roll:
KaleidoStar
08-12-2010, 06:27
Ania zrozumie :D
i się ucieszy :D
Zrozumiała i cieszy :P
Archibald
08-12-2010, 09:09
Wpadaj, zadzwonię po chłopaków, coś się wymyśli...:mrgreen:
P.s
Na kawę mieliście wjechać...:roll:
O pierwszej w nocy?.. :shock:
:mrgreen:
Wjedziemy, zobaczysz!
...zaraz po tym grillu u nas... :mrgreen:
Ania, lekko nie było bo zdjęcie jasne i podtrzymujesz brodę, ale jakoś poszło :) mam nadzieję, że może być ;) bo nie wiedziałem co wykombinować
big
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img219.imageshack.us/img219/5281/dsc3369maaa.jpg)
avatar
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img196.imageshack.us/img196/2980/kaleidoava.jpg)
tym razem było dużo łatwiej, od razu wiedziałem co wybrać ;)
big
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/2782/zxcvzxcvzxcvdfgsadfhrs.jpg)
av
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img148.imageshack.us/img148/7219/zxcvzxcvzxcvdavatar.jpg)
dobre dobre :D dzięki wielki :)
:(
właśnie Twoje robię ;) nie wymiękaj :P a powiedz, że nie pasi to mam kolegów co wyperswadują to ;) hehe
zaraz będzie poczekaj
//////////edit
big
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/9606/tomap4.jpg)
av
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img155.imageshack.us/img155/648/tomapavat.jpg)
Archibald
08-12-2010, 22:15
A moje?.. chlip, chlip... :-(
A moje?.. chlip, chlip... :-(
też już robię, ale coś wymyślić do tego zdjęcia hmmm ciężko, masz inne?
Archibald
08-12-2010, 22:18
też już robię, ale coś wymyślić do tego zdjęcia hmmm ciężko, masz inne?
No bo to jest wyzwanie ;-)
Dobra - może to (http://lh3.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP_n2T8ej9I/AAAAAAAAFbA/flzE2kUvgag/Artur-profilowe.jpg) będzie lepsze? ;-)
No bo to jest wyzwanie ;-)
Dobra - może to (http://lh3.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP_n2T8ej9I/AAAAAAAAFbA/flzE2kUvgag/Artur-profilowe.jpg) będzie lepsze? ;-)
nooo teraz lepiej, łyknę kolację i zaraz będzie avatar :D
Archibald
08-12-2010, 22:20
Spoko :) Dzięki :)
Spoko :) Dzięki :)
chyba jednak jutro do tego siądę
Psychotrop
08-12-2010, 23:11
Dobra - może to (http://lh3.ggpht.com/_KYk9AmsPCMY/TP_n2T8ej9I/AAAAAAAAFbA/flzE2kUvgag/Artur-profilowe.jpg) będzie lepsze? ;-)
i jak zwykle mi się przypomniał rysunek "fast elevator" :D
Archibald
08-12-2010, 23:43
chyba jednak jutro do tego siądę
Luz ;) Jak zdążysz przed Wielkanocą to będzie OK :mrgreen: Żartuję ;) będę wdzięczny za pomoc :)
i jak zwykle mi się przypomniał rysunek "fast elevator" :D
Łot?.. :shock:
Psychotrop
08-12-2010, 23:45
Łot?.. :shock:
to tak a'propos rozkroku w jakim stoisz na zdjęciu :D
http://www.pagetutor.com/jokebreak/images/fast_elevator.jpg :D
Archibald
09-12-2010, 00:11
to tak a'propos rozkroku w jakim stoisz na zdjęciu :D
Hie hie hie - mam szerokie nogawy, żeby nic nie wylazło :mrgreen:
andrzej_suse10
09-12-2010, 00:50
to tak a'propos rozkroku w jakim stoisz na zdjęciu :D
http://www.pagetutor.com/jokebreak/images/fast_elevator.jpg :D
:shock: :mrgreen:
KaleidoStar
09-12-2010, 22:14
:D
na szybko, bo czasu jakoś mało, może się spodoba ;)
big
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img337.imageshack.us/img337/4110/bigqk.jpg)
avat
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img576.imageshack.us/img576/4743/avatcp.jpg)
Archibald
09-12-2010, 23:56
na szybko, bo czasu jakoś mało, może się spodoba ;)
No jest nieźle ;), ale jeśli mogę powybrzydzać ;) to nie dałoby się ze mnie takiego Mikołaja zrobić?..
...o roznegliżowanych elfikach płci żeńskiej tańczących wkoło mnie nie wspomnę... :mrgreen:
no później siądę jeszcze do tego ;) hehe
Archibald
10-12-2010, 00:19
no później siądę jeszcze do tego ;) hehe
O widzisz, będę Ci wisiał świątecznego browara dobry człowieku :)
SADPUNK44
10-12-2010, 00:25
No jest nieźle ;), ale jeśli mogę powybrzydzać ;) to nie dałoby się ze mnie takiego Mikołaja zrobić?..
...o roznegliżowanych elfikach płci żeńskiej tańczących wkoło mnie nie wspomnę... :mrgreen:
I co, jeszcze może Brada Pita z Ciebie zrobić?:mrgreen:I piórko w d...?
:lol:
Archibald
10-12-2010, 00:43
I co, jeszcze może Brada Pita z Ciebie zrobić?:mrgreen:
Brad Pit marzy o tym, żeby wyglądać jak ja :mrgreen:
mateo912
10-12-2010, 00:55
Duży
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img263.imageshack.us/img263/203/avatarduy0.jpg)
mały
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img528.imageshack.us/img528/7842/awatarmaly.jpg)
;)
SADPUNK44
10-12-2010, 01:02
Brad Pit marzy o tym, żeby wyglądać jak ja :mrgreen:
Słyszałem, że Obeliksa ma zagrać Depardieu...:mrgreen:
Archibald
10-12-2010, 01:12
mateo912 - yeeeaaah!.. Bomba! ;)
Dzięki piękne, zaraz zmieniam ;)
mateo912
10-12-2010, 01:16
Klient nasz pan :D
mateo912 - yeeeaaah!.. Bomba! ;)
Dzięki piękne, zaraz zmieniam ;)
to czuję się zwolniony ;) a wyglądasz nieźle, tylko trzeba było objąć panienkę a nie kiwać palcem :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.