PDA

Zobacz pełną wersję : Gabriela Kownacka nie żyje :( :(



fotograf58
30-11-2010, 20:49
http://www.plejada.pl/2,40931,news,1,1,gabriela-kownacka-nie-zyje,artykul.html

messer
30-11-2010, 20:58
Kolejna.

Żal patrzeć jak umierają wielcy.
I nie dlatego żal, że umierają, tylko dlatego, że nie ma ich kto zastępować... (vide śmierć profesora Kołakowskiego, która poruszyła mnie do głębi, jakbym tracił kogoś bardzo bliskiego i ważnego)

Polsar74
30-11-2010, 21:00
przed chwilką oglądałem sobie Wiadomości i ... po prostu zmroziła mnie ta wiadomość - to była moja ulubiona polska aktorka. Nie wiem co powiedzieć :( Duży smutek mnie ogarnął.

Shreku
30-11-2010, 21:03
Szkoda kobiety,bardzo ją z żoną lubiliśmy jako dobrą aktorkę:(.
Taki ten Swiat jest niesprawiedliwy,że odchodzą wartościowi ludzie,których nic i nikt nie zastąpi.

fIlek
30-11-2010, 21:16
Dzielnie walczyła z rakiem. Wspierało ją wielu Przyjaciół. Szkoda... wielka szkoda, że się nie udało... :cry:

skrzynka97
30-11-2010, 21:29
Spieszmy się.... robić zdjęcia.

[']

BOSS
30-11-2010, 21:32
Bardzo ja ceniłem jako aktorkę. Wielka szkoda i smutek ! :-(

Antonioo
30-11-2010, 21:33
szok....tyle mogę napisać....

kZC_
30-11-2010, 22:17
właśnie czytałem o tym na interii. 6 lat walczyła z rakiem piersi.. cóż..Wielka szkoda ;/

amirez
30-11-2010, 22:27
[']

ekonet
30-11-2010, 23:47
A jakiś czas temu wydawało się, że walka wygrana...

credka
01-12-2010, 00:54
tak z zaskoczenia... w wiadomościach... :o szok. Oglądając ich pełne życia wygłupy w TV ma się wrażenie, że wielcy będą żyć wiecznie i bawić nas i cieszyć swoim talentem... a tu taki szok, żal... ech :(

Marta Baranowska
01-12-2010, 01:41
długo walczyła z chorobą....