Zobacz pełną wersję : Gabriela Kownacka nie żyje :( :(
fotograf58
30-11-2010, 20:49
http://www.plejada.pl/2,40931,news,1,1,gabriela-kownacka-nie-zyje,artykul.html
Kolejna.
Żal patrzeć jak umierają wielcy.
I nie dlatego żal, że umierają, tylko dlatego, że nie ma ich kto zastępować... (vide śmierć profesora Kołakowskiego, która poruszyła mnie do głębi, jakbym tracił kogoś bardzo bliskiego i ważnego)
Polsar74
30-11-2010, 21:00
przed chwilką oglądałem sobie Wiadomości i ... po prostu zmroziła mnie ta wiadomość - to była moja ulubiona polska aktorka. Nie wiem co powiedzieć :( Duży smutek mnie ogarnął.
Szkoda kobiety,bardzo ją z żoną lubiliśmy jako dobrą aktorkę:(.
Taki ten Swiat jest niesprawiedliwy,że odchodzą wartościowi ludzie,których nic i nikt nie zastąpi.
Dzielnie walczyła z rakiem. Wspierało ją wielu Przyjaciół. Szkoda... wielka szkoda, że się nie udało... :cry:
skrzynka97
30-11-2010, 21:29
Spieszmy się.... robić zdjęcia.
[']
Bardzo ja ceniłem jako aktorkę. Wielka szkoda i smutek ! :-(
Antonioo
30-11-2010, 21:33
szok....tyle mogę napisać....
właśnie czytałem o tym na interii. 6 lat walczyła z rakiem piersi.. cóż..Wielka szkoda ;/
A jakiś czas temu wydawało się, że walka wygrana...
tak z zaskoczenia... w wiadomościach... :o szok. Oglądając ich pełne życia wygłupy w TV ma się wrażenie, że wielcy będą żyć wiecznie i bawić nas i cieszyć swoim talentem... a tu taki szok, żal... ech :(
Marta Baranowska
01-12-2010, 01:41
długo walczyła z chorobą....
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.