PDA

Zobacz pełną wersję : Portrecista - dokument na TVP Info



pietia79
30-11-2010, 01:38
Własnie się konczy dokument na TVP Info. Wstrząsające. Historia fotografa Wilhelma Brasse - człowieka, który był zmuszony do prowadzenia dokumentacji fotograficznej w Auschwitz. Podobno po wojnie już nie wziął aparatu do ręki.
Jak ktoś ma możliwość obejrzeć polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=yeP3gW7si70&feature=related

prz3mo
30-11-2010, 01:58
Ehh... nie mogłeś dać info wcześniej, tylko już "po"? :(

pietia79
30-11-2010, 02:05
Za bardzo mnie wciągnął i zanim pomyślałem żeby sie podzielić to juz sie kończył. Ale na TVP Info chyba często powtarzają, więc jest szansa ;)

NBA
30-11-2010, 02:27
Własnie się konczy dokument na TVP Info. Wstrząsające. Historia fotografa Wilhelma Brasse - człowieka, który był zmuszony do prowadzenia dokumentacji fotograficznej w Auschwitz. Podobno po wojnie już nie wziął aparatu do ręki.
Jak ktoś ma możliwość obejrzeć polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=yeP3gW7si70&feature=related

Widziałem to świeżo po nakręceniu... Naprawdę rusza... Super dokument... a historia tego człowieka nie może być zapomniana tak jak Holocaust..

http://rudaslaska.naszemiasto.pl/archiwum/1243772,pasja-i-cierpienie-wilhelma-brasse-wspomnienie-auschwitz,id,t.html

pawel
30-11-2010, 03:07
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/historia/portrecista

Bartek - NinoVeron
30-11-2010, 04:12
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/historia/portrecista

niesamowity dokument!
robi wrażenie :(

prz3mo
30-11-2010, 10:50
Obejrzałem, ehhh... :(

vuki
30-11-2010, 13:35
mam na DVD, kupilem jeszcze wersje przedpremierowa od autora

kwiatek6324
30-11-2010, 19:58
mam na DVD, kupilem jeszcze wersje przedpremierowa od autora


Moze udostepnilbys ISO albo co ?
w TV obecnie niepotwrzaja, w merlinie nie maja...

Pozdrawiam
AK

pawel
30-11-2010, 20:05
Przecież podałem wyżej link do strony TVP na której można obejrzeć ten film online.

kwiatek6324
30-11-2010, 20:31
Przecież podałem wyżej link do strony TVP na której można obejrzeć ten film online.

Kurcze, nie zwrocilem uwagi ze na stronie TVP mozna obejrzec... dzieki..

Pozdrawiam
AK

bognik
30-11-2010, 20:36
Obejrzałam. Wzruszające ...

pawel
30-11-2010, 20:55
Na stronie TVP jest trochę dobrych dokumentów. W podobnej tematyce można polecić jeszcze film "Uciekinier".

http://www.tvp.pl/historia/rocznice-i-wydarzenia/ii-wojna-swiatowa/wideo/ludzie/uciekinier-film-dokumentalny/