milczek77
29-11-2010, 23:04
Witam
Jak obrabiam WB pliku NEF za pomocą funkcji neutral control point to program "głupieje" jakby psuje zdjęcie, nie zmienia kolorów płynnie tylko bywa, z jak się wjedzie tym punktem w jakieś miejsce to pokazuje jakieś dziwne kolory zafarby na zdjęciu. Przeróbka tego samego zdjęcia wcześniej zapisanego w jpg nie rodzi takich problemów przy użyciu neutral control point. Generalnie za pomocą tej funkcji jest łatwiej najpierw jpg zrobić i potem dopiero kolorki obrabiać, jak wy robicie? Co to może być? w czym problem?
Dzięki
Jak obrabiam WB pliku NEF za pomocą funkcji neutral control point to program "głupieje" jakby psuje zdjęcie, nie zmienia kolorów płynnie tylko bywa, z jak się wjedzie tym punktem w jakieś miejsce to pokazuje jakieś dziwne kolory zafarby na zdjęciu. Przeróbka tego samego zdjęcia wcześniej zapisanego w jpg nie rodzi takich problemów przy użyciu neutral control point. Generalnie za pomocą tej funkcji jest łatwiej najpierw jpg zrobić i potem dopiero kolorki obrabiać, jak wy robicie? Co to może być? w czym problem?
Dzięki