PDA

Zobacz pełną wersję : Ale Kino, 20:10 Annie Leibovitz: Życie w obiektywie



eldritch
29-11-2010, 19:38
Dzisiaj na Ale Kino! o 20:10 Annie Leibovitz: Życie w obiektywie.

Proszę jutro skasować wątek.

georghe
29-11-2010, 19:43
21:00 Barcelona - Real :)

eldritch
29-11-2010, 19:47
gdybym ja był adminem, to dostałbyś Bana na zawsze... :)
porównujesz 23 spoconych ganiających za piłką, przereklamowanych pachołków do mistrzyni sztuki wyższej... wolne żarty ;)

START...!

georghe
29-11-2010, 20:34
Tych 22 "pachołków" oglądać będzie dzisiaj 100 tys. widzów na stadionie i ok. 400 mln przed telewizorkiem. :)
Miłego wieczoru z "Ale Kino"...

DonArturo
29-11-2010, 20:36
Tych 22 "pachołków" oglądać będzie dzisiaj 100 tys. widzów na stadionie i ok. 400 mln przed telewizorkiem. :) Kino"...

to jest właśnie POPkultura

cheyenne
29-11-2010, 20:44
Dzisiaj na Ale Kino! o 20:10 Annie Leibovitz: Życie w obiektywie.

Proszę jutro skasować wątek.

dzięki za info, nie chciałbym tego przegapić
jesteś wielki eldritch

eldritch
29-11-2010, 20:48
cheyenne - nadałeś sens temu wątkowi... ;


georghe, o ile wiem między nimi lata jeszcze taki gość z gwizdkiem 11 + 11 + 1 = 23? Ale mogę się mylić. W życiu nie obejrzałem jeszcze całego meczu piłkarskiego, a te nieliczne przypadki gdy oglądałem urywki mogę policzyć na jednej ręce. Aha wiem wiem, tam są jeszcze tacy z chorągiewkami po bokach - no ale oni nie biegają w obrębie boiska... ;)
miłego wieczoru z tym kanałem, na którym będzie mecz...

cheyenne
29-11-2010, 20:52
W życiu nie obejrzałem jeszcze całego meczu piłkarskiego, a te nieliczne przypadki gdy oglądałem urywki mogę policzyć na jednej ręce

mam podobnie
eldritch witaj w drużynie

za to córcia w piłkę gra lepiej od chłopaków i zawodników co lepszych drużyn wymieni z nazwiska nawet obudzona w środku nocy :)

georghe
29-11-2010, 21:59
No dobra, pasuję, przyznaję, że trochę sfaulowałem, myślałem że potraktujecie mój wpis nieco bardziej z przymrużeniem oka.
Dla tych co dzisiaj wybiorą meczyk podaję plan powtórek filmu, można będzie nadrobić:

02 grudnia, czwartek, godz. 15:15
05 grudnia, niedziela, godz. 08:00
10 grudnia, piątek, godz. 08:40
14 grudnia, wtorek, godz. 13:25

;)

lechupe
29-11-2010, 22:11
to jest właśnie POPkultura

Leibovitz to tez popkultura, tyle ze mniej dochodowa.

Rycerz
29-11-2010, 22:58
zobaczyłem ostatnie 5 minut ;) no nic czekam na powtórkę, wątku nie kasujmy bo przydadzą się daty powtórek ;)

velaskez
29-11-2010, 23:16
Leibovitz to tez popkultura, tyle ze mniej dochodowa.

A wręcz produkująca milionowe długi;)
Niech ktoś nagra i wrzuci gdzieś...bo ja w tv mam tylko TVP1,2,3 TVN i TV4.

GeparD
30-11-2010, 01:05
a ja BBC, UTV i i inne takie ;)

cheyenne
30-11-2010, 01:12
jako ciekawostkę powiem że na alle ten film kosztuje prawie 3 dyszki http://allegro.pl/annie-leibovitz-zycie-w-obiektywie-dvd-i1310382965.html
film jest na pewno wart obejrzenia
daje wiele inspiracji

napaliłem się na album Annie, ale te ceny :(

eldritch
30-11-2010, 21:19
popłakałem się ze śmiechu jak Whoopie Goldberg powiedziała, że jak ją Leibovitz wsadziła do wanny z mlekiem (żeby zrobić fotkę), to się nie mogła później przez miesiąc opędzić od kotów...
muszę wypróbować patent... ;)

eldritch
30-11-2010, 21:50
myślałem że potraktujecie mój wpis nieco bardziej z przymrużeniem oka.

;)

No toż przecież mrużymy cały czas ;) ;) ;)