Zobacz pełną wersję : Wspolnota mieszkaniowa
Witam,
czy jest na forum ktos obeznanyw temacie Wspolnot Mieszkaniowych?
Jesli tak to prosze o kontakt na PW, bo kompletnie sie na tym nie znam, a potrzebuje informacji.
Z gory dzieki!
wolnyslimak
29-11-2010, 12:13
Nie wiem na jakich informacjach Ci zależy ale ja należe od 4 lat do wspólnoty mieszkaniowej. MZ inicjatywa jest bardzo dobra z korzyścią dla mieszkańców. Pisz jeśli będziesz miał jakies pytania. Jak tylko będę znał odpowiedzi to z chęcia pomogę. Pozdrawiam.
Zadaj pytanie na forum to każdy oceni czy może pomóc czy nie. Ja jestem we Wspólnocie i drążyłem wiele tematów z tym związanych np. oddzielność garażu od reszty.
MZ inicjatywa jest bardzo dobra z korzyścią dla mieszkańców.
to nie jest inicjatywa, to jest "twór prawny".
PS. sote jak masz pytania to pisz na PW.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.