PDA

Zobacz pełną wersję : Czy są tu maniacy T-Shirtów?



Przemek Paśnik
28-11-2010, 21:05
Ja do takich należę, ostatnie moje znalezisko: http://www.spreadshirt.com/user-products-C3183/id/745246 :)

velaskez
28-11-2010, 21:20
http://www.sheldonshirts.com/ ;)

EWCoyote
28-11-2010, 23:58
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imgcash4.imageshack.us/img4/4840/dsc0134aj.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imgcash3.imageshack.us/img809/3244/sheeph.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imgcash6.imageshack.us/img221/9092/the01.jpg)

moje trzy ulubione

U-CUT
29-11-2010, 09:11
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img252.imageshack.us/i/dsc8562.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

zdyboo
29-11-2010, 09:31
Od pięciu lat noszę praktycznie wyłącznie T-shirty firmy R-collection (http://www.r-collection.com/). Niebanalne wzornictwo, świetnej jakości bawełna powodująca, że po dwóch praniach koszulka nie nadaje się li tylko na szmatę do podłogi. Jedyny minus jest taki, że na zakupy jeżdżę do Helsinek. :)

NBA
29-11-2010, 09:32
Są są... jak tylko wrócę do domu pokażę coś swojego... Z resztą najciekawsze i najlepsze jakościowo rzeczy można zlaleźć mz w ciucholandach... Dzisiaj mam na sobie koszulkę z nową płyta Acidów:p

Aha - polecam produkty JEDIDIAH... te wzorki niepowtarzalne...

http://www.jedidiahusa.com/

Przemek Paśnik
29-11-2010, 09:43
Polecam klimaty czeskiej firmy UAX :)

costi
29-11-2010, 11:03
Mi sie podobaja pomysly tego kolesia: http://store.glennz.com/ aczkolwiek ceny sa takie, ze predzej wykonam samorobke, bo placic 30 dolcow za t-shirt nieznanej jakosci nie mam zamiaru...

Otiv
29-11-2010, 11:50
Ja do takich należę, ostatnie moje znalezisko: http://www.spreadshirt.com/user-products-C3183/id/745246 :)

ze koles sie nie boi Nikona, chyba ze ma jakis układ

Pawliko
29-11-2010, 19:49
ja tam hulam w Stoprocent, PROSTO., El Polako, Pihszou i Mass'ie :P

fIlek
29-11-2010, 19:58
Moje ostatnie odkrycie: http://www.tshirthell.com/hell.shtml (Uwaga, niektóre koszulki mogą obrażać uczucia religijne tudzież polityczne ;) )

Andre
29-11-2010, 20:18
Polecam klimaty czeskiej firmy UAX :)

Także polecam firmę UAX.