vuki
27-11-2010, 13:55
do problemów przyczynił się FORMAT C i nie mogę wejść na Skype
wydawało mi się, że znam wszystko a jednak ...
okazuje się, że do e-maila mam przypisane 5 nazw użytkownika
niestety nie jest to nazwa użytkownika, którą używałem
e-mail jest wszędzie ten sam
wszedłem na wszystkie 5 nazw użytkownika i to nie to
miałem na koncie jeszcze 12 zł na rozmowy
nie mam pomysła jak dostać się do właściwego konta
odpuścić czy jest rada?
wydawało mi się, że znam wszystko a jednak ...
okazuje się, że do e-maila mam przypisane 5 nazw użytkownika
niestety nie jest to nazwa użytkownika, którą używałem
e-mail jest wszędzie ten sam
wszedłem na wszystkie 5 nazw użytkownika i to nie to
miałem na koncie jeszcze 12 zł na rozmowy
nie mam pomysła jak dostać się do właściwego konta
odpuścić czy jest rada?