SlaWasII
27-11-2010, 11:46
Właśnie oglądam na C+.
Film trochę mnie wciągnął. A piszę tu dlatego, że mam trochę niedosyt. Zawodowi fotografowie w kilku ujęciach trzymają sprzęt jak patałachy, a poza tym używają wyłącznie Mamiya i białe lufy Canona... Nikona nie zauważyłem. :(
Zdjęcia robią interesujące. No i można się pośmiać.
Polecam.
Film trochę mnie wciągnął. A piszę tu dlatego, że mam trochę niedosyt. Zawodowi fotografowie w kilku ujęciach trzymają sprzęt jak patałachy, a poza tym używają wyłącznie Mamiya i białe lufy Canona... Nikona nie zauważyłem. :(
Zdjęcia robią interesujące. No i można się pośmiać.
Polecam.