PDA

Zobacz pełną wersję : "Miłość na wybiegu"



SlaWasII
27-11-2010, 11:46
Właśnie oglądam na C+.
Film trochę mnie wciągnął. A piszę tu dlatego, że mam trochę niedosyt. Zawodowi fotografowie w kilku ujęciach trzymają sprzęt jak patałachy, a poza tym używają wyłącznie Mamiya i białe lufy Canona... Nikona nie zauważyłem. :(
Zdjęcia robią interesujące. No i można się pośmiać.
Polecam.

Calme
27-11-2010, 12:43
Oglądałem, Nikona nie zauważyłem to fakt ;) a film taki sobie - strasznie naciągana historyjka kopciuszka w dzisiejszych czasach.

DonArturo
27-11-2010, 13:08
bo nie liczy się rzeczywistość - tylko to jak chcielibyśmy by było :)

Calme
27-11-2010, 16:24
A kto powiedział, że ja bym tak chciał :)

DonArturo
27-11-2010, 16:39
A kto powiedział, że ja bym tak chciał :)

ale fani serialu pewnie by chcieli :)